2020-02-28

Kvietimas

Š. m. vasario 28d.(penktadienį) 16.15 val. Anykščių kultūros centre (mažojoje salėje) vyks Socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio susitikimas su visuomene.   Skaityti daugiau...

2020-02-26

Debeikių seniūnijoje per gaisrą žuvo žmogus

Antradienio vakarą Debeikių seniūnijos  Meldučių kaime per gaisrą žuvo žmogus.

Skaityti daugiau...
2020-02-26

Vaikų ligų skyrius - nuostolingas (2)

2020-ųjų metų Anykščių rajono savivaldybės Sveikatos apsaugos programoje 35 tūkst. Eur bu skirti vienam nuostolingam Anykščių ligoninės skyriui išlaikyti.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Miesto centre plaikstėsi ugnis (15)

Šiandien apie 17 val. Anykščių miesto centras skendo dūmuose, tačiau ugniagesių automobilių sirenų nebuvo girdėti.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Kęstutis Tubis naudos daugiau filtrų (18)

Vakar Anykščiuose viešėjo naujos partijos kūrimo iniciatoriai Artūras Zuokas, Artūras Paulauskas ir Remigijus Žemaitaitis. Svečiai lankėsi Audriaus Juškos ūkyje, "Anykštos" redakcijoje. Juos lydėjo būsimas būsimos partijos kandidatas į Seimo narius, Anykščių rajono eksmeras Kęstutis Tubis. A.Zuokas, A.Paulauskas ir R.Žemaitaitis susitiko ir su buvusiu Anykščių rajono meru Alvydu Gervinsku. Jam vilniečiai politikai siūlė prisijungti prie kuriamos naujos politinės jėgos.

Susitikime su A.Gervinsku K.Tubis nedalyvavo. A.Gervinskas "Anykštai" sakė, kad jis pats pradžioje su A.Zuoku, A.Paulausku ir R.Žemaitaičiu pageidavo susitikti nedalyvaujant K.Tubiui.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Penktadienį bus rašomas Nacionalinis diktantas: pasitikrinkite, kur jį bus galima rašyti Anykščiuose (7)

Penktadienį, vasario 28 dieną, 11 val.  Lietuvoje jau 13-ąjį kartą bus rašomas Nacionalinis diktantas.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Žinomi šlageriai skamba kitaip (5)

Penktadienį Anykščiuose pirmą kartą koncertą surengs Lietuvos alternatyvios scenos pionierius, roko grupės ,,Sportas“ dainų autorius, savo projekte "Studio Maruko" synth-punk ir avangardinę muziką apjungęs Marijus Marukas Bernotas.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Konservatoriai įkalbinėja Sergejų Jovaišą kandidatuoti į Seimą (17)

Deltuvos šiaurinėje (buvusi Anykščių-Panevėžio) rinkimų apygardoje Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai kandidatu greičiausiai kels dabartinį Seimo narį, garsų krepšininką Sergejų Jovaišą. Jis buvo griežtai nusprendęs, pasibaigus Seimo kadencijai, trauktis iš politikos, tačiau šiomis dienomis sulaukė aktyvaus kolegų įkalbinėjimo.  

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Paukščių laikytojai bus kviečiami į mokymus apie paukščių gripą (4)

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento Anykščių skyrius šią savaitę Anykščių rajono paukščių laikytojams organizuoja mokymus „Paukščių gripas. Biosauga“.

Skaityti daugiau...
2020-02-25

Vaiko teisių gynėjai susirūpinę: Anykščių rajonas neturi nei vieno budinčio globotojo (6)

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba (VVTAĮT) pastebi, kad, nepaisant aktyvių raginimų, Lietuvoje dar yra penkios savivaldybės, neturinčios nei vieno budinčio globotojo. Tai reiškia, kad į krizę patekusių šeimų vaikai, jei nėra artimųjų ar emociniais ryšiais susijusių asmenų, galinčių juos priimti, atsiduria globos institucijose. Tarnybos specialistai pabrėžia, kad tokia situacija yra netoleruotina.  Kiekvienas vaikas turi prigimtinę teisę augti šeimoje. Lietuvoje vykdomos vaiko teisių apsaugos sistemos pertvarkos tikslas – nuo institucinės globos pereiti prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų.

Skaityti daugiau...