2020-07-03

Šeštadienio „Anykštoje" 2020 07 04

2020-07-03

Savaitgalio diskusija: Kaip švęsite Valstybės dieną? (5)

Anykščių rajone šią savaitę per dvi dienas iš eilės nustatyti du koronaviruso atvejai. Kaip sutikote tokią žinią? Ar planuojate dėl to imtis kažkokių papildomų saugumo priemonių? Ar dėl tokių naujienų dalyvausite Valstybės dienos renginiuose?
Jūsų komentarus paskelbsime laikraštyje "Anykšta".

Skaityti daugiau...
2020-07-03

Į Anykščių rajoną grįžta koronavirusas (21)

Liepos 1 - 2 dienomis, trečiadienį ir  ketvirtadienį, Anykščių rajone nustatyti du koronaviruso atvejai. Pavojinga infekcija usžikrėtė iš Švedijos grįžęs anykštėnas ir Anykščių ligoninės pacientė. Pastarasis susirgimas Anykščių rajono medicinos įstaigose pasėjo nerimą, paaiškėjus, kad koronavirusu užsikrėtusios Anykščių seniūnijos gyventijos motina dirba Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centre.

Skaityti daugiau...
2020-07-03

Legendinis žurnalistas anykštėnams pristatė knygą (1)

Liepos 2 dieną, ketvirtadienį, Anykščių L. ir S.Didžiulių viešojoje bibliotekoje, knygą "Istorijos, kurių jums nepapasakojau" pristatė legendinis žurnalistas Skirmantas Pabedinskas ir jo kolegė Zina Paškevičienė.

Skaityti daugiau...
2020-07-03

Pora bus teisiama dėl senutės nužudymo ir apiplėšimo Anykščiuose

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota byla, kurioje sugyventinių pora kaltinama senutės nužudymu ir apiplėšimu.

Skaityti daugiau...
2020-07-03

Ikiteisminis tyrimas dėl lauko tualete rasto negyvo kūdikio tęsiamas (6)

Ikiteisminis tyrimas dėl Anykščių seniūnijos Šeimyniškėlių kaime, lauko tualete, rasto negyvo kūdikio tęsiamas, "Anykštą" informavo Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra.

Skaityti daugiau...
2020-07-02

Dar viena "korona". Susirgimas koronavirusu diagnozuotas Anykščių seniūnijos gyventojai (32)

Koronavirusas grįžo į Anykščių rajoną - per dvi dienas nustatyti du susirgimo koronavirusu atvejai. Jau skelbėme, kad vakar susirgimas koronavirusu nustatytas iš Švedijos grįžusiam anykštėnui, o šiandien gautas atsakymas, kad koronavirusu užsikrėtusi ir jauna Anykščių seniūnijos gyventoja.

Skaityti daugiau...
2020-07-02

Ūkinių gyvūnų apsaugai nuo vilkų – beveik pusė milijono eurų (2)

Labiausiai nuo vilkų kenčiančių savivaldybių sklypų savininkai vėl gali teikti paraiškas prevencinėms priemonėms, apsaugančioms ūkinius gyvūnus nuo vilkų, įsigyti. Paramos paraiškos priimamos iki rugpjūčio 31 d.

Skaityti daugiau...
2020-07-02

Iš Švedijos grįžusiam anykštėnui nustatytas koronavirusas (papildyta) (28)

Iš Švedijos grįžusiam anykštėnui nustatytas koronavirusas.

Skaityti daugiau...
2020-07-02

Startuoja Lietuvos muziejų kelias

Š. m. liepos 3 d. ant Gedimino pilies kalno Vilniuje vyks nacionalinės kultūrinės tapatybės formavimo ir puoselėjimo  programos „Tėvynės ieškojimas“  projekto Lietuvos muziejų kelias 2020 m. atidarymas. 

Skaityti daugiau...