2019-10-14

Frontaliniai krautuvai: kur įsigyti tikrai kokybišką techniką?

Frontalinis krautuvas gali praversti įvairiose srityse, tad neretai pasvarstoma apie būtent tokios technikos įsigijimą. Šiandien tikrai negalėtume skųstis pernelyg menku krautuvų pasirinkimu, tad ir tuomet, jei pirkėjus domina frontaliniai krautuvai, visada yra galimybė rasti pačią tinkamiausią techniką. Prekybos vietų, kuriose yra siūlomas tokios technikos įsigijimas, tikrai nestinga, tad gana dažnai yra teiraujamasi, kokį pardavėją vertėtų pasirinkti. Taigi, kaip nesuklysti renkantis geriausią prekybos vietą?

Skaityti daugiau...
2019-10-14

Dantų implantavimas – sprendimas praradus vieną ar daugiau dantų

Kartais yra netenkama ir puikiai prižiūrimų dantų: taip gali nutikti dėl patirtų traumų ar dėl tam tikrų dantų bei dantenų ligų. Nors dar prieš kelis dešimtmečius dantų praradimas atrodė kaip didžiausias siaubas, tačiau šiandien odontologijoje taikomi metodai padeda efektyviai atkurti prarastus dantis. Dantų implantavimas šiandien yra pats moderniausias sprendimas, kuriuo galima atkurti vieną ar daugiau dantų. Ši procedūra pasižymi daugybe įvairių privalumų, taigi, kuriuos jų galime laikyti pačiais svarbiausiais?

Skaityti daugiau...
2019-10-14

Antradienio „Anykštoje“ 2019 10 15 (1)

2019-10-14

Daktaras linksminasi (3)

Kraštietis, istorikas, mokslų daktaras Norbertas Černiauskas ironiškai įvertino grandiozinių paminklų statybas.

Skaityti daugiau...
2019-10-14

Anykštėnai kraštotyrininkai mokė kolegas iš visos Lietuvos

2019 m. spalio 10 d. Vilniuje Lietuvos valstybės istorijos archyve vyko kvalifikacijos tobulinimo seminaras Lietuvos mokytojams „Mokyklinė kraštotyra – įvairiapusiška ugdymo priemonė“. Renginys buvo skirtas tiems pedagogams, kuriems rūpi, kad mokinių ir mokytojų sukaupti etnografiniai daiktai, istoriniai dokumentai, nuotraukos būtų eksponuojami ir naudojami mokinių edukacijai, kad mokyklų muziejai taptų tikruoju paveldo ir istorinės atminties saugotoju bei vietos bendruomenės kultūros puoselėjimo židiniu.

Skaityti daugiau...
2019-10-14

Anykščių padangę skros NATO naikintuvai (16)

Anykščiai kaip niekada gali jaustis saugūs - Anykščių rajono savivaldybės valdžia mezga draugiškus ryšius su NATO pajėgų Lietuvoje atstovais.

Skaityti daugiau...
2019-10-14

Dantų balinimas: kokią galimybę vertėtų pasirinkti?

Ne kiekvienas mūsų galėtų pasigirti pakankamai baltais dantimis, todėl vertėtų pagalvoti apie tai, kokie dantų balinimo būdai galėtų geriausiai pasiteisinti. Šiandien dantų balinimas tikrai nėra naujiena, tad visada yra galimybė atrasti tokius sprendimus, kurie galėtų iš tiesų puikiai pasiteisinti. Taigi, iš ko galima rinktis?

Skaityti daugiau...
2019-10-14

1 tūkst. eurų už mažiau taršius automobilius – nuo lapkričio (7)

Gyventojai, senesnį automobilį keičiantys į mažiau taršų, nuo lapkričio pradžios galės prašyti 1 tūkst. eurų kompensacijos.

Skaityti daugiau...
2019-10-14

Pranešė apie dingusį sūnų (1)

Spalio 12 dieną apie 13.00 val. gautas moters pareiškimas, kad spalio 11 dieną apie 13.00 val. iš namų Anykščiuose, M. Valančiaus g., išėjo ir iki šiol negrįžo sūnus (g. 1998 m.).

Skaityti daugiau...
2019-10-14

Policija sučiupo vogtą automobilį vairavusį vyrą (1)

Spalio 11 dieną  apie  22.15 val. Skiemonių seniūnijoje, A6 kelio 100-ajame kilometre, Utenos apskrities  vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai sustabdė patikrinimui automobilį "Subaru Forester", kurio vairuotojas tą pačią dieną Ukmergės rajone, degalinėje „Viada“, nesumokėjo už kurą.

Skaityti daugiau...