2020-04-02

Jau 4 susirgimai koronavirusu (4)

Anykščių savivaldybės administracijos puslapyje skelbiama, kad rajone nustatyti jau 4 susirgimo koronavirusu atvejai. Anykščių rajono ekstremalių situacijų operacijų vadovo, rajono vicemero Dainiaus Žiogelio duomenimis, du nauji asmenys, kuriems šiandien diagnozuotas susirgimas koronavirusu, yra pirmojo Anykščių rajone susirgusiojo asmens, Janušavos gyventojo, vaikai.

Skaityti daugiau...
2020-04-02

Izoliuotuosius stebi "Šerifai"

Anykščių rajono savivaldybė pasirašė sutartį su UAB "Šerifai", kurioje numatyta, kad ši bendrovė 24 val. užtikrins patalpų, skirtų asmenų privalomai izoliacijai dėl koronavirusinės infekcijos,apsaugą ir režimo užtikrinimą.

Skaityti daugiau...
2020-04-02

Prezidentas pasirašė pataisas dėl savivaldos politikų nuotolinio darbo

Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė Vietos savivaldos įstatymo pataisas, kurios vietos politikams leis per karantiną visais klausimais posėdžiauti nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau...
2020-04-02

Janušavos parduotuvė uždaryta karantinui (26)

Dvi savaites neveiks viena iš dviejų Janušavos (Kavarsko sen.) maisto prekių parduotuvė. Šioje parduotuvėje lankėsi koronavirusu susirgęs Janušavos gyventojas bei jo šeimos nariai,todėl nuspręsta imtis atsargumo priemonių.

Skaityti daugiau...
2020-04-02

Ligoninės direktorius "karščiavimo kliniką" ligoninėje vadina bomba, meras sako, jog geriau jokio ligoninės vadovo nei dabartinis (126)

Savivaldybėms duotas nurodymas steigti "karščiavimo klinikas", savotiškas buferines zonas, į kurias turėtų atvykti galimai koronavirusu susirgę asmnys. Anykščiuose tokia klinika turėtų būti įsteigta ligoninės patalpose.

"Anykščiuose dėl gyventojų amžiaus struktūros ir sėslumo virusas greitai neplis. O dabar planuojama savanoriškai į ligoninę įsileisti virusą. Per vieną pusę jis neateis, tai per kitą įsileisime... Ligoninę teks uždaryti",- nuogąstavo ligoninės direktorius dr. Audrius Vasilauskas.

Skaityti daugiau...
2020-04-02

Nepažįstamą praeivį sužalojusiam vyrui – areštas ir piniginė bauda

Pernai rugsėjį Anykščiuose, šalia prekybos “Maxima”, atsitiktinį praeivį sužalojusiam J.R. skirta  30 parų arešto bausmė, iš jo nukentėjusiajam tai pat priteista piniginė bauda atlyginti padarytai žalai atlyginti.

Skaityti daugiau...
2020-04-02

Anykštėnų šeimų šaknys auga Muziejuje

Daugiau kaip 125 tūkstančiai metrikų įrašų – toks informacijos rinkinys, per aštuonerius metus jau sukauptas A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus genealoginiuose žinynuose. Dabar, karantino laikotarpiu, jis ne tik toliau auginamas, bet ir tampa pretekstu anykštėnams skirti laiko savo giminės šaknų paieškai.

Skaityti daugiau...
2020-04-02

Dalis Tarybos narių į posėdį neatvyko (17)

Anykščių menų inkubatoriuje - menų studijoje šį ketvirtadienį surengtas Anykščių rajono tarybos posėdis.

Skaityti daugiau...
2020-04-02

Lietuvoje nustatyti 649 koronaviruso infekcijos atvejai (1)

Ketvirtadienio rytą Lietuvoje patvirtinti 649 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Skaityti daugiau...
2020-04-02

Ligoninėje nušalintų nėra (3)

Dėl koronavirusu susirgusios Anykščių rajono ligoninės darbuotojos nušalinimų ligoninėje nėra. Ji nuo kovo 13-osios nesilankė Anykščių ligoninėjė, o kovo 20-ąją gavo pranešimą, jog turi izoliuotis. Ši pranešimą moteris gavo todėl, kad prieš tai gydėsi Ukmergės ligoninėje, o ši ligoninė tapo koronaviruso židiniu. 

Skaityti daugiau...