2019-10-16

Kviečiame siūlyti kandidatus „Verslo žiburių“ apdovanojimams!

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras organizuoja gražia tradicija tapusį renginį „Verslo žiburiai“, kurio metu siekiama pagerbti ir įvertinti sėkmingą veiklą Anykščiuose plėtojančius verslus.

Skaityti daugiau...
2019-10-15

Seime atverta Raimondo Guobio fotografijų paroda

Šį antradienį Seimo III rūmų galerijoje atverta svėdasiškio Raimondo Guobio fotografijų paroda „Pragiedrulių stebuklas: žemė ir žmonės", skirta Juozo Tumo-Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms. Skaityti daugiau...

2019-10-15

Savivaldybė skelbia santuokų grafiką

Anykščių rajono savivaldybė skelbia, kad ateinantį savaitgalį rajone bus švenčiamos vienerios vestuvės.

Skaityti daugiau...
2019-10-15

Saugaus eismo komisjos pirmininku paskirtas buvęs policininkas (2)

Anykščių rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos pirmininku paskirtas Bendrojo ir ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Linas Šulskus.

Skaityti daugiau...
2019-10-15

Paskelbtas Kalbos tvarkytojo konkursas

Paskelbtas Anykščių rajono savivaldybės administracijos Kalbos tvarkytojo konkursas. Pretendentų dokumentai priimami iki spalio 28 dienos.

Skaityti daugiau...
2019-10-15

Dėkojo kultūros įstaigų vadovams (2)

Pirmadienį Anykščių rajono savivaldybės vadovai dalyvavo Padėkos popietėje su Anykščių rajono kultūros įstaigų vadovais. Skaityti daugiau...

2019-10-15

Priimtas sprendimas dėl Andrioniškio seniūno (18)

Vakar Anykščių rajono savivaldybės administracijos vadovai nusprendė, jog Andrioniškio seniūnu, kaip ir buvo prognozuota, bus skiriamas ,,valstietis“ Rolandas Lančickas.

Skaityti daugiau...
2019-10-15

Atliekų išvežimas gali būti dar paprastesnis

Turbūt kiekvienam mūsų yra žinoma, kad statybinių ar kitų stambių atliekų negalima mesti į bendrus komunalinių atliekų konteinerius, tačiau kartais to nepaisoma ir rizikuojama užsitraukti baudą. Svarbu žinoti, kad nesilaikant šiukšlių išvežimo taisyklių gresia tikrai nemažos baudos, tad tuomet, jei siekiate to išvengti, svarbu pasirūpinti, kad atliekų išvežimas būtų atliekamas tinkamai. Šiandien tokias paslaugas gali pasiūlyti iš tiesų nemažai bendrovių, tad kiekvienu atveju yra galimybė pasirinkti tokią, kuri geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius. Jei atkreipsite dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų, tikėtina, kad atrasti tinkamiausią pasirinkimą galėsite gerokai paprasčiau. Taigi, ką pravartu įvertinti?

Skaityti daugiau...
2019-10-15

Moteriški džinsai: kaip išsirinkti tinkamus?

Moterys tikrai negalėtų skųstis parduotuvėse siūlomų drabužių trūkumu, tad ir tuomet, jei būtinų pirkinių sąraše atsiduria moteriški džinsai, tikrai bus galima rasti pakankamai didelį tokių rūbų pasirinkimą. Be jokios abejonės, visada siekiama, kad pasirinkti džinsai tiktų tiesiog idealiai, todėl ieškant tinkamiausio pasirinkimo nereikėtų skubėti apsispręsti. Visuomet palanku atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių dalykų, ir tai tikrai padės įsigyti tobulai tinkantį drabužį. Taigi, į kokius kriterijus vertėtų atsižvelgti?

Skaityti daugiau...
2019-10-15

Genetiniai tyrimai: kam to reikia?

Žmogaus organizmas yra sudarytas iš daugybės ląstelių, kurių didelė dalis turi branduolį, saugantį tam tikrą informaciją. Šiuolaikinė medicina vis sparčiau žengia į priekį, todėl  esant poreikiui gali būti atliekami genetiniai tyrimai, padedantys nustatyti tam tikras ligas, giminystės ryšius, ir t.t.  Palanku yra tai, kad šie tyrimai gali būti atliekami nedarant jokios žalos organizmui, todėl toks pasirinkimas gali būti tikrai palankus gana dažnose situacijose.

Skaityti daugiau...