Šiandien ryte miestą nušniojusi liūtis ir vienintelį kartą kažkur miesto centre žiebęs griaustinis sutrikdė kelių įstaigų ir įmonių darbą, pagadino jų kompiuterius.

 

Šiandien ryte  miestą nušniojusi liūtis ir vienintelį kartą kažkur miesto centre žiebęs griaustinis sutrikdė kelių įstaigų ir įmonių darbą, pagadino jų kompiuterius.

Šiandien ryte per liūtį ir bene vienintelį kartą nugriaudėjusį griaustinį sugedo vienas iš trijų pašto salėje dėl mokesčių priėmimo dirbusių kompiuterių. Pasak operatorės, sulig griaustinio trenksmu kažkas blykstelėjo skeneryje ir po to net konsultuojamiems pašto darbuotojams kompiuterio atgaivinti nepavyko. “Neprikėlė“ jo ir iš Utenos atvažiavę specialistai, tad išsivežė į Uteną, - sakė pašto viršininkas Jonas Sudeikis, manantis, kad specialistams visgi pavyks atkurti kompiuteryje sukauptus duomenis. – Beje, tuo pačiu metu sugedo ir pašto apsaugos sistema“, - pastebėjo viršininkas.

Iki popietės dėl griaustinio liko be ryšio „Lietuvos ryto“ Anykščių atstovybės darbuotojai. Žaibo iškrova „nukirto“ atstovybės modemą.

Miesto centro gyventojai tvirtino po žaibo ir nugriaudėjusio griaustinio pastebėję dūmus ties Anykščių kooperatyvo pastatu. Kooperatyvo darbuotojai neneigia, kad griaustinis trenkė būtent į jų pastatą, tačiau akivaizdžių nuostolių nepastebėjo.

Visgi po griaustinio kooperatyvas liko be interneto, kurio meitrams, bent jau iki 16 – os valandos, atstatyti nepavyko.

Jonas Junevičius
jonas.j@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.