Bankininkėms į pagalbą atskubėjo ir vicemeras Donatas Krikštaponis.
Tęsdamas pavasarišką tradiciją, “Hansabanko” darbuotojos Anykščiuose, miesto centre esančioje J. Biliūno gatvėje, gegužės 25 dieną sodino gėles.

Tęsdamas pavasarišką tradiciją, “Hansabankas” Anykščiuose, miesto centre esančioje J. Biliūno gatvėje, gegužės 25 dieną, penktadienį, sodino gėles.

 Iš viso „Hansabanko“ Anykščių klientų aptarnavimo centro darbuotojai pasodino daugiau nei 200 gėlių sodinukų. Ši akcija - visoje Lietuvoje vykdomo “Hansabanko” projekto “Žalias miestas” dalis.  Banko inicijuotu projektu “Žalias miestas” siekiama pasodinti ne mažiau medžių, krūmų ar kitokių augalų, nei šiuo metu “Hansabanko” grupėje Lietuvoje dirba žmonių – daugiau nei 3000. Tokiu būdu norima prisidėti prie Lietuvos miestų apželdinimo, gyventojų gyvenimo kokybės gerinimo bei palikti pėdsaką kiekvieno miesto istorijoje.

AB ”Hansabankas” Anykščių klientų aptarnavimo centro valdytoja Orinta Meškauskienė teigė, kad gėlės ėmėsi sodinti kiek anksčiau, negu buvo numatyta, kad netektų dirbti per patį karštį.

Bankininkėms šiemet į pagalbą atskubėjo ir Anykščių vicemeras, beje, agronomas pagal išsilavinimą, Donatas Krikštaponis, kuris irgi pasodino vieną gėlių krūmelį. Po akcijos  O.Meškauskienė juokavo, kad taip pririš klientą prie banko. "Dabar vicemeras kas rytą turės iš Rubikių savo gėlei atvežti tyro vandens",- juokavo O.Meškauskienė. Savo ruožtu ūkiškai mąstantis D.Krikštaponis siūlė bankininkėms jungtis su  Policijos komisariatu."Ir gėlės bus prižiūrėtos, ir žolė nupjauta", -sakė D.Krikštaponis.

AB ”Hansabankas” Anykščių klientų aptarnavimo centro valdytoja O.Meškauskienė teigė, kad akcija sulaukė ir aplinkinių palaikymo, žmonės sustodavo pasižiūrėti, tiesa, kartu su vicemeru kilo idėja padaryti miestui ką nors įsimintino. "Mielai kitais metais pasodinčiau pušų",- sakė O.Meškauskienė.  

 Projektas “Žalias miestas” Anykščiuose vykdomas pasitarus su miesto savivaldybe ir išsiaiškinus, kurioje miesto vietoje labiausiai trūksta žalumos. Sodinamų augalų rūšis priklauso nuo žemės ploto paskirties, nuo kraštovaizdžio ir kiekvieno miesto poreikių.

Akcija „Žalias miestas“ vykdomas jau trečius metus. Praėjusį pavasarį akcijos metu buvo pasodinta apie penkis tūkstančius medžių, krūmų ir kitokių želdinių dvidešimtyje Lietuvos miestų.

“Hansabankas” priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – “Swedbank”.

 

Linas BITVINSKAS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.