J.Biliūno gimnazijos sporto salė liko be ventiliacijos kaminų.
Naktį į ketvirtadienį Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje siautėjo vandalai: pavogta valstybinė vėliava, nuplėšti ir sugadinti nauji lietvamzdžiai, nuplėštos palangių skardos, sulaužyti ventiliacijos kaminai…Pirminiais duomenimis, gimnazijai padaryta žala gali siekti 10 tūkst.Lt.

Naktį į ketvirtadienį Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje siautėjo vandalai: pavogta valstybinė vėliava, nuplėšti ir sugadinti nauji lietvamzdžiai, nuplėštos palangių skardos, sulaužyti ventiliacijos kaminai…Pirminiais duomenimis, gimnazijai

Gimnazijos direktorė Regina Drūsienė pasakojo:“ Atėję į darbą ketvirtadienio ryte, nustėrome. Naujų langų palanges dengusios skardos sulankstytos, lietvamzdžiai kai kur tik nuspardyti, kai kur – nuplėšti iki pusės sienos aukščio. Vėliavos kotas nulaužtas, numestas ant įėjimo stogelio, valstybinė vėliava dingusi. Užlipta ant sporto salės stogo. Ten ištraukti ir sugadinti ventiliacijos kaminai... Jeigu užeitų lietus, tai vanduo bėgtų į suremontuotą sporto salę. Labai noriu tikėti, kad tai ne mūsų gimnazijos moksleivių darbas “,- kalbėjo R.Drūsienė.

Direktorės nuomonę palaikė ir gimnazijos prancūzų kalbos mokytoja Laima Juzėnienė, kuri teigė, kad čia darbavosi žymiai vyresni už gimnazistus asmenys.

Gimnazijos vadovės manymu, vandalai ant stogo pateko priešgaisrinėmis kopėčiomis.

Anykščių J.Biliūno gimnazijos Tarybos pirmininkas, rajono policijos viršininkas Raimundas Razmislavičius sako, jog pradėjusių įvykio tyrimą pareigūnų pirminė nuomonė yra ta, kad mokykloje „pasidarbavo“ ne kas kitas, o J.Biliūno gimnazijos moksleiviai.

„Dabar negaliu pasakyti, ar tai susiję su vykstančiais egzaminais, ar dėl kažkokių asmeninių konfliktų, tačiau neatmetame versijos, kad nusikaltimas įvykdytas savų“,- sakė R.Razmislavičius.

Tuo tarpu Švietimo skyriaus vedėja Vida Dičiūnaitė penktadienį tik iš žurnalistų išgirdo, kad gimnazija po vandalų išpuolio patyrė dešimtis tūkstančių litų nuostolio. Vedėja sakė, kad kalbėti apie tai, kas gali būti kaltas, dar anksti. "Aš visada linkusi nedaryti ankstyvų prognozių, tegu tiria atitinkamos institucijos",-sakė V.Dičiūnaitė

Plačiau -"Anykštoje"

Jei ką nors žinote apie šį įvykį, galite pranešti internetiniame “Anykštos” puslapyje rubrikoje “Pranešk žinią”.

Sveta VITKIENĖ
sveta.v@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.