Naujosios rajono Tarybos narys, liberalas demokratas Žilvinas Pranas Smalskas, išgarsėjęs per 2002 –ųjų prezidento rinkimus, kai parėmė R.Pakso rinkimų kampaniją, paaukodamas 8000 litų asmeninių lėšų, o dabar tuo, kad nenori už 130 litų tarnauti rinkėjams, išreiškė nepasitenkinimą, kad “Anykštos” straipsnyje “Biblioteką anykštėnai perka kaip dešrą” netiksliai buvo nurodyta, kad jis architektūrą studijavo politechnikume.

 

Naujosios rajono Tarybos narys, liberalas demokratas Žilvinas Pranas Smalskas, išgarsėjęs per  2002 –ųjų prezidento rinkimus, kai parėmė R.Pakso rinkimų kampaniją, paaukodamas 8000 litų asmeninių lėšų, o dabar tuo, kad nenori už 130 litų tarnauti rinkėjams, išreiškė nepasitenkinimą, kad “Anykštos” straipsnyje “Biblioteką anykštėnai perka kaip dešrą”  netiksliai buvo nurodyta, kad jis  architektūrą studijavo politechnikume.

 

“Anykšta” atsiprašo gerbiamo Žilvino Prano Smalsko ir patikslina, kad jis ne tik studijavo  Vilniaus  Statybos technikume architektūrą, bet ir studijas baigė, 1982 metais įgydamas architekto techniko specialybę.

 

Beje, šiandien savivaldybės administracijos salėje rinksis rajono architektai. Renginio iniciatorius – Statybos technikumo absolventas Žilvinas Smalskas.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.