Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Baura už sėkmingą KB „Žalioji lanka“ veiklą direktorei Nijolei Barkauskienei įteikė gėlių puokštę.
Penktadienio popietę Viešintų pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko kooperatinės bendrovės (KB) „Žalioji lanka“ narių susirinkimas.

Pieno gamintojus vienijanti KB „Žalioji lanka“ praėjusius metus baigė, turėdama daugiau nei vieną milijoną litų pajamų. Akcinei bendrovei „Rokiškio sūris“ per 2006 metus „Žalioji lanka“ pardavė per 1311 tonų žaliavinio pieno. Šiais metais planuojama surinkti ir parduoti apie 2500 t pieno.

Pastaruoju metu „Žalioji lanka“ turi keturis pieno supirkimo punktus ir 106 narius.

Pieno surinkimo punktų padidėjo dėka rajono savivaldybės iš Kaimo rėmimo fondų skirtų 10 tūkst.Lt.

KB „Žalioji lanka“ direktorė Nijolė Barkauskienė susirinkusiuosius tikino, kad gegužės mėnesį duris atvers dar vienas Pavirinčių pieno surinkimo punktas Kurkliuose. „Jei vėjas ir likimas bus palankus, mūsų laivas turėtų nuplaukti ir į Ukmergės rajoną“, - artimiausiais planais su kooperatyvo nariais dalijosi N. Barkauskienė.

Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Baura džiaugėsi sėkminga „Žaliosios lankos“ veikla ir linkėjo apjungti į savo gretas kuo daugiau ne tik Anykščių, bet ir aplinkinių rajono žemdirbių.

O žemės ūkio skyriaus vedėjas Antanas Katliorius pažymėjo, kad KB „Žalioji lanka“ yra „akmenukas ant tako „Rokiškio sūrio“ vežimui“, todėl perdirbėjai buvo priversti su kooperatyvu skaitytis ir už pieną mokėti šiek tiek daugiau nei pavieniams ūkininkams...

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.