Monika Motekaitytė su mama Aušra kartu skambino V.A. Mocarto kūrinį.
Trečiadienį Anykščių koplyčioje surengtas Anykščių muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų koncertas, kuriame grojo kamerinis orkestras “Pianola”, solistai ir... mama.

 

 

 

Surengti koncertą nutarė dvi muzikos mokyklos mokytojos Irena Meldaikienė ir Vitalija Dulevičienė. Kaip sakė koncertą vedusi I.Meldaikienė, jos abi kartu pradėjo dirbti Anykščiuose, tad nusprendė leisti pasidžiaugti jų mokinių sugebėjimais ir miestiečiams.

“Šie vaikai, kurie gros šiandien, yra žvaigždės, tarptautinių konkursų laureatai, užsienyje sutinkami labai šiltai”, - pristatydama koncerte grojančius mokinius kalbėjo I.Meldaikienė. Vaikų sugebėjimai kartais nustebina ir mokytoją - pavyzdžiui, Simona Cimbalistaitė laimėjo patį pirmą konkursą, kuriame dalyvavo.

Žiūrovus sužavėjo ir kartu su dukromis grojusi mama Aušra Motekaitienė, kuri kartu su 5 ir 7 metų dukromis Samanta ir Monika eina į muzikos mokyklą. “Balys (B.Meldaikis - aut.past.) vis sako: ”Pas mane vaikai groja sunkiai ir nenoriai, o pas tave net mamos groja”, - juokėsi I.Meldeikienė. Mamai ir dukroms tai buvo pirmas koncertas, tad po tokio rimto išbandymo Samanta ir Monika gavo dovanų po minkštą  žaisliuką.

Koncertas vyko šeimyniškoje aplinkoje, mat  atsitiktinių į koncertą susirinko negausiai, didžiąją dalį klausytojų sudarė muzikos mokyklos mokytojai, vaikai ir, žinoma, tėvai. Po koncerto visi norintys dar galėjo pabendrauti koplyčios fojė ir išgerti puodelį arbatos.

 

Linas Bitvinskas
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.