„Vyras juk žiūri į moters kojas, o apsaugininkė - ar kas ko nevagia“, - komentavo moterų darbą A.Antanavičius.
"Lietuvoje – kaip po karo, liko vaikai, senukai, moterys ir biudžetininkai. Mes pirmi tai pajutom, tad 3-4 metus į saugos tarnybą esame privesti samdyti moteris", - žiniasklaidai sakė UAB „Jaros sauga“ direktorius Arvydas Antanavičius.

 

"Lietuvoje – kaip po karo, liko vaikai, senukai, moterys ir biudžetininkai. Mes pirmi tai pajutom, tad 3-4 metus į saugos tarnybą esame privesti samdyti moteris", - žiniasklaidai  sakė UAB „Jaros sauga“ direktorius Arvydas Antanavičius.

Pasak tarnybos vadovo, moterys apsaugininkės parduotuvėse - nepakeičiamos pagalbininkės, nes yra daug pastabesnės ir atsakingesnės. „Vyras juk žiūri į moters kojas, o apsaugininkė - ar kas ko nevagia“, - komentavo A.Antanavičius.

„Greito reagavimo grupėje dirba dvi moterys, abi kandidatės į sporto meistres, tiesa, dabar abi dekretinėse. Teko skaityti knygelę apie terorizmą, tai ten buvo rašoma, jog jeigu tarp teroristų yra moteris, pirmiausia reikia susidoroti su ja, nes moteris būtinai padarys, kas priklauso. Taip, kad moterų darbu esu patenkintas“, - kalbėjo A.Antanavičius.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.