Rajono Tarybos narys, Darbo partijos Anykščių skyriaus pirmininkas Ričardas Sargūnas už 40 tūkstančių skolą iš „Antranso“, apeidamas pirmos eilės kreditorius, pasiėmė automobilį „Chrysler“.
Rajono Tarybos narys, Darbo partijos Anykščių skyriaus pirmininkas, bankrutuojančios UAB „Antransas“ akcininkas ir buvęs vadovas Ričardas Sargūnas, pažeisdamas kreditorių eiliškumą, iš minėtos bendrovės išgelbėjo savo pinigus, sau persirašydamas „Antranso“ automobilį „Chrysler“. Tai kreditorių susirinkime pranešė bankroto administratorius Alvydas Čepukas.

 

 

Rajono Tarybos narys, Darbo partijos Anykščių skyriaus pirmininkas, bankrutuojančios UAB „Antransas“ akcininkas ir buvęs vadovas Ričardas Sargūnas, pažeisdamas kreditorių eiliškumą, iš minėtos bendrovės išgelbėjo savo pinigus, sau persirašydamas „Antranso“ automobilį „Chrysler“. Tai kreditorių susirinkime pranešė bankroto administratorius  Alvydas Čepukas.

 Darbo užmokesčio iš „Antranso“ negavusiems buvusiems bendrovės darbuotojams (jų kreditoriniai reikalavimai viršija 100 tūkst. Lt) neliko netgi asfalto – jį su UAB „Antransas“ valdybos, į kurią įeina ir broliai Sargūnai, palaiminimu perėmė kitas „Antranso“ kreditorius UAB „Luktarna“.

Per bendrovės kasą nėjo ir pinigai, kuriuos, susitaręs su užsienio firma, atgavo buvęs „Antranso“ vadybininkas Gintautas Češūnas.

Visiems likusiems kreditoriams tenka viltis, kad bus parduotas likęs menkas „Antranso“ turtas, kurį administratorius A. Čepukas pavadino metalo laužu, ir gauti pinigai išsidalinti po centą kitą....

 

Plačiau – „Anykštoje“

 

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.