Policininkai iš Vilkaviškio juokėsi iš savęs ir prašė nesijuokti iš jų
14 –osios Lietuvos humoro šventės ”Juokis – 2007” vakariniame koncerte Anykščių kultūros rūmuose pasirodė šeši kolektyvai.

Publikos palankumą ir gausius aplodismentus pelnė Vilkaviškio policijos komisariato humoro grupė “02” (vad.Jonas Pranas Paspirgėlis), kuri pristatė policijos kasdienybės perliukus, pavadintus “Reidas”.

“Mums vairuotojai – šventė, kaip prisirpusios vyšnios...” traukė dainą kelių policininkai ir vairuotojams siūlė pūsti ...prezervatyvą. Tiems, kas jį pūtė, skyrė 200 Lt baudą, o prezervatyvą atskyrusią nuo alkotesterio ponią paleido, nes ji, pasirodė, buvo blaivi... Kitame vaizdelyje vilkaviškiečiai traukė: “ Mes bomžai, visai mums nesvarbu, jei farai papuoš randais...”

Skaitlingiausia ir originalią programą anykštėnams parodė Mažeikių kultūros centro humoro grupė “Vamzdec” (vad.Kristina Kinčienė), kuri kiaulės metais suvaidino pasaką apie tris paršiukus...

"Dzyvų dzyvai” iš Lazdijų (vad.Birutė Vanagienė) pateikė “Juodą biznį”, tai yra istoriją apie tai, kaip virtualioje erdvėje susipažino negras ir lietuvaitė. “Ko vertas kirvis, jei jis be koto, kovertos mergos, jei jos be proto”, - dainavo muzikantai iš Afrikos.

O Pagėgių savivaldybės Natkiškių kultūros centro grupė “Viedaras”(vad.Rasa Armonienė) klausė: “Ką daryt, jei valdžia nemyli mūsų, o vis tiek reikia balsuot...”

“MTV” (vad.Irena Čeplikienė) iš Varėnos rajono Matuizų kultūros centro – Darata, Staska, Rakalia ir Malvina  - oro balionu kilo virš kasdienybės ir dainavo: “Mes kaip rožės daržely skleidžiamės po žiedelį, argi mes ne fainuolės, tikros kaimo gražuolės...”

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.