Kovo 7 dieną apie 23.20 val. Anykščiuose, Statybininkų g., vyras (g. 1988 m.) (nustatytas 2,08 prom. girtumas) smurtavo prieš moterį (g. 1972 m.) (nustatytas 0,61 prom. girtumas).

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į ilgalaikio sulaikymo patalpą.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Erika

  Nuoroda

  Kai pamatai šviesą tunelio gale dazniausiai būna arba baro langelis arba metinės langas, šiuo atveju mato abu langelius o pro duris išeiti kur gražus rytojus dar ne vėlu. Svarbu laiku suprast. Šiuo atveju noretusi kad būtų kitaip. Toks tokį surado, mažiau bambaliu ir gyvenimas bus grazesnis.

  Prieš mėnesį
 • Kur vyrų protas? A?

  Nuoroda

  Nusitvere kokia seną padlą , kaip ir šita, jai 49 metai, o jam tik 33 metai. Šita padla už jį vyresnė net 16 metų! Jau išvis vyras išprotėjas kad tokią senę dulkint. Atrodo kad jau nebebūtu jo amžiaus moterų.

  Prieš mėnesį
 • Audrone

  Nuoroda

  vyrui kai bus blaivus reikia paaiskint , kad smurtas sukelia fizini ir moralini skausma ,alkoholis alina organizma ir traukia i nusikaltimu liuna ,patart apsilankyt bibliotekoje ir susidomet knygu skaitymu ,pavasari grozetis bundancia gamta , globot paukstelius ir zverelius.

  Prieš mėnesį
 • Jurga

  atsakymas į: Audrone Nuoroda

  Moteris buvo irgi truputi isgerus , gal ji norejo , kad vyrui maziau tektu tai ir gurkstelejo gurksneli .

  Prieš mėnesį
 • Kur nusirito pasaulis

  Nuoroda

  Pasižiūrėjau Stambulo konvenciją. Tiktai viskas apie moterų teises. Negalima kankinti negali priversti tuoktis. Reikia šviesti, kad moterys neturėtų prievolės vykdyti stereotipinę-paprotinę misiją išlaikyti 3 namų kampus ir t.t. Atrodytų, kad kovo 8 tikros moterys turėtų eiti į gatves ir reikalauti konvencijos patvirtinimo. Ne dėl savęs, bet dėl kitų pasaulio moterų. Kovo 8 taip ir vadinasi Tarptautinė solidarumo diena. Bet atrodo, kad moterys solidariai rašo komentarus ir nenori Stambulo k.

  Prieš mėnesį
 • Na

  Nuoroda

  Na nestumk cia ant Troskunu

  Prieš mėnesį
 • Vanda

  Nuoroda

  negrazu pries 8 kovo mustis , reikejo sulaukt sventes ir sveikint ir dar ce anyksciuos tas vyksta kad mustus kakiuos troskunas tai nenustepceu.

  Prieš mėnesį
 • Ura

  atsakymas į: Vanda Nuoroda

  Viskas teisingai. Pagal geriausias tarybines tradicijas. Rusijoje smurtas šeimoje ir prieš vaikus leidžiamas.

  Prieš mėnesį
 • Fui!

  atsakymas į: Ura Nuoroda

  Leodžiamas Rusijoje, o vyksta Lietuvoje. Ir dar ypač Anykščiuose... Fui !

  Prieš mėnesį
 • Vanda

  atsakymas į: Fui! Nuoroda

  keista ir man kad tas anyksciuos vyksta,mieste gi daug mokytu zmoniu nepalyginsi su kakeis traskunais kur daugeu moksla turi gal tik pardavejas be jom pinigus raikia maket skaicuot

  Prieš mėnesį