Praėjusį antradienį "Anykšta" nuomonės apie Stambulo konvenciją teiravosi žinomų anykštėnų.Paaiškėjo, kad tai tema, apie kurią kalbėti ir sunku, ir nepatogu.

O kaip Jūs vertinate šį dokumentą? Kurioms plačiai jo aptarinėjamoms nuostatoms pritariate, o kurių kategoriškai nepalaikote?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Reikia

  Nuoroda

  Visas lesbijietės ir petukus nesveikų sugaudyti ir į psichuška ir po visų diskusijų, tai kokie augs vaikai išsigimeliai bus visi juk vaikui reikalingi abu tėvai, dažniausiai gaidžiu užaugina vienišos motinos

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  atsakymas į: Reikia Nuoroda

  Svėdasų Jadzė augo pilnoje šeimoje.

  Prieš mėnesį
 • Kazys

  Nuoroda

  Steigia maisto bankus badaujantiems ,renka aukas ,ligonines aptrupėjusios ,mokyklos be reikiamų mokymo priemonių ,bet čia NE problemos ,mūsų politikams svarbiausia - pederastai !ju reikalavimai ,ir 72 lycčių rūšys ,! Iki ko nusigyvenom . ? Laisve Lietuvai ?? Nebejuokinkit ...

  Prieš mėnesį
 • Kazys, tu Kazys

  atsakymas į: Kazys Nuoroda

  Nuo kada moterys būna piderastai?

  Prieš mėnesį
 • Ka nezinai, kad buna

  atsakymas į: Kazys, tu Kazys Nuoroda

  nes viena buna dylda prisisegus

  Prieš mėnesį
 • Svarbu

  Nuoroda

  Stambulo bijo visi pedofilai, nes yra 25 straipsnis.
  Parama seksualinio smurto aukoms
  Šalys imasi būtinų teisėkūros ar kitų priemonių, kad numatytų sukurti pakankamai tinkamų
  ir lengvai prieinamų išžaginimo aukų krizės centrų ar pagalbos seksualinio smurto aukoms centrų, kuriuose būtų atliekama aukų medicininė apžiūra ir teismo ekspertizė, teikiama parama aukoms po traumų ir aukų konsultavimo paslaugos.
  Pedofilai dangstosi tuo, kad nėra lengvai prieinamų vietų teismo ekspertizei atlikti. Vargšai berniukai ir mergaitės, neturi pinigų nuvažiuoti iki Panevežio teismo ekspertų. Kiek matau, tai feisbuke prieš konvencija plakatą užsideda visokie pedofilų klano nariai. Jei turite kitokių faktų- praneškite.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Svarbu Nuoroda

  Juokinga, tarytum jūsų kitame komentare išvardytos veikos nenurodytos Lietuvos Baudžiamajame kodekse, išskyrus veiką, kuri Lietuvai neaktuali, nes nėra tradicijos apipjaustinėti. Tačiau, jeigu kas sugalvotų tai padaryti, kitą BK straipsnį pritaikytų, neliktų nenubaustas.
  Visa esmė, jog reikia prikurti šiltų ir gerai apmokamų darbo vietų giminėms, partiniams, draugams ir siurbti milijonus iš valstybės biudžeto.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Svarbu Nuoroda

  Jei bus laikomasi susitarimo, tai kaip reiks gyventi?

  Prieš mėnesį
 • Gintaras

  Nuoroda

  Labas mieli Kraštiečiai
  tik be seimūnų.
  Ar mes esame LIETUVIAI LAISVI?
  Buvo Maskva, Briuselis, Stambulas.
  Tyli klyzmos išrinktieji pasakiškus atlyginimus gaunantys ir TYČIOJASI iš LIETUVOS.
  Apsistatębn įstatymais apie neličiamybę savo.
  Omes durnelias esame Lietuviai - bailai.

  Prieš mėnesį
 • Sigitas

  atsakymas į: Gintaras Nuoroda

  Apie ką čia? Mes ne bailiai. Mes už Stambulo konvenciją. Mums nebaisu. O tie, kurie maudosi piniguose ir laiko haremus, mums nebaisus. Būk labiau lietuvis ir nedrebėk.
  Mes nebijome ir tikime, kad Lietuva bus ta šalis, kuri "imasi būtinų teisėkūros ar kitų priemonių, kad būtų sukurtos ar remiamos programos, kurių tikslas yra šeimoje smurtaujančius asmenis mokyti nesmurtinio elgesio tarpasmeniniuose santykiuose, siekiant užkirsti kelią tolesniam smurtui ir pakeisti smurtinės elgsenos modelius."

  Prieš mėnesį
 • Gintaras

  atsakymas į: Sigitas Nuoroda

  Parašyk kas yra Lietuva.
  Be jovaišūūūūūūūūūūūūū.
  Sėkmės.

  Prieš mėnesį
 • Tinas

  Nuoroda

  O kas mes tokie,kad nurodinetume kitiems,kuo tiket su kuo miegot

  Prieš mėnesį
 • Tau šakės Tinai

  atsakymas į: Tinas Nuoroda

  Užjaučiu, nes 25 straipsnis uždraus priverstinis vaginalinis, analinis ar oralinis seksualinis įsiskverbimas į kito asmens kūną bet kuria kūno dalimi ar daiktu; o dar baisiau, kad Šalys imasi būtinų teisėkūros ar kitų priemonių, kuriomis užtikrinama, kad būtų kriminalizuotas toliau nurodytas tyčinis elgesys:
  visų ar dalies moters didžiųjų lytinių lūpų, mažųjų lytinių lūpų ar klitorio išpjovimas,
  užsiuvimas ar bet koks kitas žalojimas;

  Prieš mėnesį
 • Mums nelemta būti gerai draugais

  Nuoroda

  Anykšta klausia skaitytojų nuomonės, Nykščiai spausdina Minedo nuomonę. Šiek tiek skirtumas. https://www.youtube.com/watch?v=YokMsanDpdU

  Prieš mėnesį
 • avys

  Nuoroda

  Nenustebsiu,jei greitu laiku sužinosiu,kad disidentai ir visi kovojantys prieš smirdžius iš LGBT yra Putino draugai ir Rusijos agentai.Garsiausiai šiame chore spiegs vakarykščiai draugai ir sąjungininkai konservatoriai.

  Prieš mėnesį
 • Pašalpinis

  Nuoroda

  Man svarbu tik, kad bedarbystė būt sustabdyta arba, kad pašalpos būt didesnės. O visokie gėjai, lesbietės ir kitokie piliečiai nedomina. Jeigu jiem patinka, tai tegu ženijasi, tegu mitinguoja, savo šventes organizuoja. Kai mitinguoja visokių partijų., visuomeninių judėjimų atstovai, tai niekas nieko nesako, o kai kitokių įsitikinimų žmonės bando kažką daryti, tai jau pasaulio pabaiga. Juk gyvename demokratinėje šalyje, ne kokioje atsilikusioje valstybėje.

  Prieš mėnesį
 • jo bijom

  Nuoroda

  komentuot ,nes pas mus demokratija kabutese

  Prieš mėnesį
 • Vietinis

  Nuoroda

  Bijau komentuot... Apsaiks homofobu, vatniku ar dar kaip nors....

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Tiek Vaikų teisių konvencija, tiek Stambulo konvencija yra nukreiptos prieš žmogaus prigimtį. Abiejų tikslas sukurti naują žmogų. Pirmoji formuoja egoistinį monstrą. Antroji – nesuprasi ką, kažkokius padarus ar robotus, kurie plastinėmis operacijomis nusipjauna vieną organą, prisisiuva kitą organą, tai yra pakeičia vieną savo detalę į kitą, draikosi gatvėmis, demonstruodami normalios psichikos žmonėms nepriimtiną iškrypėliškumą. Jeigu anksčiau vyrą, kuris manė esantis vaikas ir nori eiti į mokyklą su vaikais, būtų gydę, tai pagal Vakarų pasaulio taisykles, tai yra normalu, taip turi būti. Ir, jeigu esi žinomas žmogus, pabandyk Vakaruose pasakyti, kad iškrypimas yra iškrypimas, kartu su visais nekartoti kaip maldos, jog esi už homoseksualų teises, greit būsi iš visur išmestas. Stambulo konvencija veikia.
  Smurto tiek prieš moteris, tiek prieš vaikus, tiek prieš vyrus nesumažins įstatymai. Lietuvoje pakanka įstatymų prieš smurtą ir nereikia jokių svetimų taisyklių. Trūksta dorovės, dvasingumo. Lietuvos valdžiai visiškai neįdomu skurdo mažinimas, neįdomu žmonių psichinė būklė, gyventojų moralinis degradavimas, kurie yra smurto priežastys. Tačiau labai nori prastumti Stambulo konvenciją, nes stūmėjams yra naudinga. Valdžiažmogiams nerūpi, jog kasmet iš valstybės biudžeto reikės išleisti milijonus tarnybų darbuotojų, prižiūrinčių kaip vykdoma Stambulo konvencija, šėrimui.

  Prieš mėnesį
 • Išsidavė Taigi apie prigimtį

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kadangi teigiate, kad konvencija yra prieš prigimtį, tai Jūsų suprantama prigimtis yra negeras dalykas.
  Šalys imasi būtinų teisėkūros ar kitų priemonių, kuriomis užtikrinama, kad būtų
  kriminalizuotas toliau nurodytas tyčinis elgesys:
  a) visų ar dalies moters didžiųjų lytinių lūpų, mažųjų lytinių lūpų ar klitorio išpjovimas,
  užsiuvimas ar bet koks kitas žalojimas;
  priverstinis vaginalinis, analinis ar oralinis seksualinis įsiskverbimas į kito asmens
  kūną bet kuria kūno dalimi ar daiktu;

  Prieš mėnesį
 • Kolonija

  Nuoroda

  Sunaikins iškrypėliai tauta ??

  Prieš mėnesį
 • Chmm

  Nuoroda

  Š. Ta konvencija. Tarsi nebūtų svarbesnių reikalų.skaičiau ir nieko ten baisaus nepamačiau. Galima ją tvirtinti, galima ne. Koks man skirtumss. Bet įdomiausia, kad komentoja jos neskaitę.

  Prieš mėnesį
 • Alponsas

  Nuoroda

  Man tai dzin ta konvencija,tik interesna, iš kur tų gėjų dauginasi kaip skėrių. Panašu,kad tauta išnyks,nes nebebus kam vaikų gimdyti.

  Prieš mėnesį
 • pamąstykit

  atsakymas į: Alponsas Nuoroda

  kaip tai dzin ta konvencija. Ji atsilieps visiems. Iš tradicinių vyto- moters ėeimų bus atiminėjami vaikai , kad tos pacios lyties šeimos galėtų įsivaikinti. Jau darželinukai ir pradinukai turės pamokas kur bus aiškinama, kad vaikas gali būti koks tą dieną nori. viena diena berniiukas kita mergaitė. bus skatinami tarpusavy įsimylėti ir kurti šeimas. o vaukų gimdymas ... O auklįjimas- gejų šeimos irgi išaukles gejus. Taigi einama išsigimimo link. Turime nesutikti su stambulo konvencija

  Prieš mėnesį
 • Alkas

  Nuoroda

  Pirmiausiai siūlyčiau perskaityti šią konvenciją, o tada įvertinti. Bet kadangi daugeliui bent keli puslapiai skaitymo yra neįveikiama užduotis, tai ir atsakymai į šį klausimą dažniausiai būna pagrįsti gandais, pletkais ir delfio komentarais. Ši konvencija nei išsigelbėjimas, nei siaubas. Didžiausias siaubas, kad žmonės Lietuvoje nebemoka skaityti, suprasti tekstą.

  Prieš mėnesį
 • tik

  atsakymas į: Alkas Nuoroda

  deje, kas ja taikys, taip patskaityt matyt nemoka, o gal geriau kur ja jau taiko

  Prieš mėnesį
 • Ra

  atsakymas į: Alkas Nuoroda

  Tikra tiesa, dauguma net nesupranta kas ir kaip, deja

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  atsakymas į: Alkas Nuoroda

  Labai gražiai parašėte.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Per rinkimus už protingus kandidatus kaip R. Paulauskas, kurie supranta gyvenimą, pasaulį, kurie dėl to sugeba prognozuoti ateitį ir pasako rinkėjams, kai kuriuos, ypač konservatorių rinkėjus supykdydami, rinkėjai nebalsuoja. Rinkėjai balsuoja už neprotingus, bet gudrius kandidatus, kurie sugeba uoliai vykdyti tik Vakarų šeimininkų nurodymus.
  Tai yra senas vaizdo įrašas.
  https://www.youtube.com/watch?v=4rpST753sbQ

  Prieš mėnesį
 • X - man

  Nuoroda

  Jau dabar aišku, kad pavasarinėje šio Seimo sesijoje, nei apskritai šioje Parlamento kadencijoje nebus ratifikuota Stambulo konvencija. Smarkiai išsiskyrė tiek valdančiųjų, tiek ir opozicionierių nuomonės. Šalininkai itin daug kalbėjo apie smurtą prieš moteris, bei vengė temos apie socialinę lytį, priešininkai - atvirkščiai. Pasimatė, kad Lietuva ne tokia jau tolerantiška kaip yra teigiama,, apgailėtinai atrodė kai ne kurių liberalų nepakantumas kitokiai nuomonei. Liūdna buvo matyti išpuolį prieš kunigą Algirdą Toliatą
  Stambulo konvencijos likimas laukia ir partnerytės įstatymo, nebus dekriminalizuotas nedidelio narkotinių medžiagų kiekio turėjimas. Panašu, kad iš skambiais šūkiais į Seimą įžengusios Laisvės partijos pažadu gali gautis šnipštas.

  Prieš mėnesį
 • Laura

  atsakymas į: X - man Nuoroda

  Pagyvensim, pamatysim.

  Prieš mėnesį
 • Nu taip

  Nuoroda

  Kam klausiate jeigu uždrausta šnekėti,o kažko gero nesinori sakyt.

  Prieš mėnesį
 • Inteligentas

  Nuoroda

  Kai norima dėmesį nukreipti nuo svarbių problemų, pradedama užsiimti visokiais niekais. Taip ir dabar yra. Atrodo, kad dabar pas mus svarbiausia yra gėjai ir lesbietės, jų teisės. Nėra bedarbių, socialinės atskirties žmonių, elgetaujančių, prasigėrusių, yra tik kitokios seksualinės krypties piliečiai. Tokios diskusijos bevertės. Stambulo konvencija seniai gyvuoja, tik pas mus dabar apie ją prabilta.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Inteligentas Nuoroda

  P... inteligente, o kuo homoseksualūs asmenys yra prastesni už prasigėrusius, bedarbius ar elgetas? Nelabai suprantu.

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  atsakymas į: Inteligentas Nuoroda

  Per visą nepriklausomos Lietuvos egzistavimą nebuvo sukurtas įstatymas įteisinantis partnerystę. Nors aiškiai žinoma, kad homoseksualai yra nestskiriama visuomenės dalis kuri visą laiką turėjo slėptis.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Tadas Nuoroda

  O kodėl homikai turi demonstruotis? Niekas jiems susidėjus nedraudžia gyventi, niekas į jų asmeninį gyvenimą nesikiša. Ne šeima jie, o bendrą ūkį turintys asmenys, tam užtenka dabartinių įstatymų.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Dar labai baisu, kai invalidai važinėja su vežimėliais. Niekas jiems nedraudžia gyventi, niekas į jų asmeninį gyvenimą nesikiša.

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Dabar visi kaip užusukti tik kalba ir kalba apie tų sunkiai suprantamų Stambula kanvencijų. Atroda, kad jau Lietuvoj koronavirusas sustabdytas ir pagydytas, kad visi sveiki, kad jau gerovės valstybe sukurta ir jakiu prablemu nebelyka. Tik kanvencija ir kanvencija. Vieni kitus puola, užgaulioja, sunku suprast kas kaltas ir kas teisus. But gerai kad kaks nors pratingas žmogus aiškiai ir suprantamai paaiškint kas tai par dakumentas ir del ko dabartes tiek daug dėmesia jam skyriama.

  Prieš mėnesį
 • Tadus

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Trumpai: Stabula kavencija tai taks dakumentus kurį pasrašius šalis įsipareigotų garuntuoti, kad joks smurtus (fizinis, maralinis ar koks kitaks) nebūt naudojamus nei prieš kakį asmenį. Nisvarbu tu gėjus, traktarystus, buhaltere ar lesbiete. Aš tai pasrašyčiau.

  Prieš mėnesį
 • Tik Šeima

  Nuoroda

  Kaip seimas nusirito kad žole ,pyderastai ,svarbesni nei tauta ?

  Prieš mėnesį
 • Jadvyga

  atsakymas į: Tik Šeima Nuoroda

  Kuo galite pagrysti savo žodžius? Ar gėjus, lezbietė nėra žmogus? Jeigu jūsų vaikas būtų homoseksualus? Jūs apie tai negalvojat?

  Prieš mėnesį