Lietuvoje sukilo aistros dėl Stambulo konvencijos. Šią konvenciją Lietuva pasirašė 2013 metais, tačiau Seimas jos iki šiol taip ir neratifikavo.
„Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kaip jie vertina šį dokumentą, kokioms jame įrašytoms nuostatoms jie pritaria, dėl kurių abejoja ir pan.

 Irma SMALSKIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, liberalė:

- Tiesą pasakius, labai smarkiai į Stambulo konvenciją nesigilinau. Iš tiesų, labai prieštaringi jausmai. Viena vertus, pritarčiau vienai pusei, kita vertus - kitai pusei. Kalbu apie tuos, kurie labai smarkiai pasisako už tradicinę šeimą ir teigė, kad neva tie visi konvencijos punktai yra prieš tradicinę šeimą. Iš kitos pusės...Čia labai sunkus klausimas, nelabai gilinausi ir nežinau, ar norėčiau, kad čia mano nuomonė kažkokia būtų spausdinama. Čia labai slidus reikalas. Iš vienos pusės konvencijai pritarčiau, o...Net nežinau, kaip pasakyti. Tai sudėtingas klausimas, į kurį labai reikia gilintis, o jam aš laiko dar neradau.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tai kad

  Nuoroda

  Slidus reikalas yra tarp kojų.

  Prieš mėnesį
 • Slidu ..

  Nuoroda

  Tokia moterim nepasitikečiau ,nes labai jau slidi ,taikytis sugebės bet prie ko ,o tokie žmones patys nepatikimiausi.

  Prieš mėnesį
 • Viena vertus

  Nuoroda

  kita vertus

  Prieš mėnesį
 • Kam ana

  Nuoroda

  runku ti kelia dabar, kad pati nežino nieko?

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  Nuoroda

  Net nebejuokinga tarybos narė o žiniu visiškas nulis tokie žmonės valdo šali užima pareigas spendžia atsakingus klausimus . Svarbiausia valdžioje .

  Prieš mėnesį
 • Tu

  Nuoroda

  Pats kaip dvaras ką čia nesąmones išvedžioji

  Prieš mėnesį
 • kolonija

  Nuoroda

  Dabartinis mūšis yra ne tiek dėl šeimos, kiek dėl Suvereno- Tautos konstitucines teisės dalyvauti viešųjų reikalų valdyme. Tokia teisė yra tikros, nebutaforinės demokratijos šerdis.
  Dvaras labai sunerimęs dėl to, kad iki šiol buvusi mieguista Tauta pradeda suvokti padėties rimtumą ir ima krutėti. 350 000 parašų ir aktyvesnė reakcija į dvaro klaidas, jo grubų elgesį ir manipuliacijas yra rimtas to ženklas.
  Dvaras norėtų pasyvios ir paklusnios Tautos, bet tokiu atveju Lietuvoje dar labiau įsitvirtintų Orvelo distopinė tvarka su minčių policija, Tiesos, Meilės ministerijomis ir t.t.
  Dvaras naudos visas priemones Tautai įbauginti, parklupdyti ir nutildyti...
  Svarbu kaip toliau elgsis Bažnyčia, ar rasis drąsių ir išmintingų žmonių, kurie pajėgūs veikti , lyderiauti politinių labirintų sąlygomis.

  Prieš mėnesį
 • Antanas

  Nuoroda

  Tokie proto bokštai pas mus taryboje sėdi. Nežinau...... Reikia gilintis...... Sudėtingas klausimas.....

  Prieš mėnesį
 • Nu nu

  Nuoroda

  Švedijoj jau vienoj Stockholmo mokykloje nėra nei mergaičių, nei berniukų, tik vaikai neutralios giminės. Vėliau jie turi apsispręsti, kas jie tokie yra.... Liūdnokas eksperimentas.

  Prieš mėnesį
 • Ona

  Nuoroda

  po tokio komentaro susidaro įspūdis, kad dėl karjeros ši moteris balsuotų,taip, kaip partija lieps.

  Prieš mėnesį
 • Jurate

  Nuoroda

  Anyksciams sis klausimas neaktualus ,isskirtiniu zmoniu kad kazkuo issiskirtu nera , yra tradicine seima ir tiek.

  Prieš mėnesį