"Gal užduotumėt klausimą ar kokį straipsnį parašytumėt apie Anykščių Gegužės gatvės šaligatvius? Neįmanoma nei su vežimėliu važiuoti, nei su dviračiu ar vaikišku dviračiu nei paspirtuku. Situacija tragiška.Važiuoti tik keliu?", - klausia "Anykštai" žinutę parašiusi skaitytoja Indrė.


Šį klausimą perdavėme Anykščių rajono savivaldybei ir gavome tokį atsakymą:
"Gegužės gatvės projektavimo darbus planuojame pradėti šiais metais, tačiau dėl lėšų trūkumo šiais metais projektavimas gali būti nebaigtas. Gatvės su šaligatviais įrengimo darbai bus pradėti tik po to, kai bus padarytas projektas ir gautas finansavimas darbų atlikimui."

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  70procentu ..dirba pasmus ne legalei jau gėda miesto centre ..mokeščiu nemokat o verket kad ne remantuoja i save pažiurėkite. Tada rašinėkite

  Prieš mėnesį
 • Hope

  Nuoroda

  I am making 10,000 Dollars at home own laptop .Just do work online 2 to 4 hour properly. so i make my family happy and u can do Check it out what i do… …… HTTPS://BIT.LY/39JRDQT

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Daugybė gatvių yra kur nėra šaligatvių. Džiugina tik tai, kad savivaldybės vadovai nepasiduoda garsiau rėkiantiems ir įtakingiems, laikosi eiliškumo. Ateis laikas bus ir šaligatvis.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  reikia vadinti rėkimu,kai šaligatvių nėra Gedimino,Kvarco,Janonio gatvėse,nuo pat 1956m.Pirmasis mikrorajonas Anykščių mieste iškilęs iš privačių lėšų.
  P.S.Gal necenzuruos šios inf. jau tai buvo padaryta.

  Prieš mėnesį
 • Pastaba 1

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Labai blogai valdė komunistai ir jų partijos veiklos tęsėjai, kad nesirūpino gyvenamųjų rajonų infrastruktūra. ES skiriamos paramos miestelių ir rajono centrų infrastruktūrai gerinti lėšos nevisada buvo tinkamai paskirstomos, o dažniau panaudojamos pagal buvusių kolūkių pirmininkų ir kitų partinių veikėjų, įtakojančių lėšų pasisavinimą užmanymus.

  Prieš mėnesį
 • Vinca

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  visi dabar pasdare dideli ponai nebepaaina pro salygatvius tai kreivi tai siauri tai slydus tai slapja , agi pirkit guminius cebatus visur tiks ir miesti ir miski , a int gala nera ka ti be raikala vaikscet raskit darba name ,va as rudeni prisrinkau dykai abaliu a dabar su torku tarkuoju ir darau namini vineli , jau nemaza backela rugsta ,a kiek jau isgerta as ir pats nebeatamenu.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone reikia pritart drg. Kazio komentare išsakytam pasiūlymui. Gal šią gyventojų problemą gali oficialiai perduoti Seimo nariui ar jo padėjėjui seniūnaitis, kurio seniūnaitijoje yra Gegužės gatvė.
  Galime ir kiti anykštėnai palaikyti iniciatyvą ir pakviesti valdžios vyrus ir moteris į Gegužės 1-osios šventinį pasivaikščiojimą po įžymias miesto istorines vietas tais " tinkamais" saugiai eiti šaligatviais, kurie nuvestų ir į Siauruko muziejų.
  Mano galva šešėlinės vyriausybės socialinių ir darbo reikalų ministras, mūsų Seimo narys nepasididžiotų ir sudalyvautų tokioje eisenoje kartu su rajono vadovais ir vietos politikais.

  Prieš mėnesį
 • Kazys

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  si gatve p. A . Taleisio seniunaitijos ir seniunaicio balanse skaitosi , jis ja kasdien vaziuoja , bet pescio neteko matyt einancio , gal vaziuodamas ir nesidairo i saligatvius , o tik demesi atkreipia jeigu grazi moteris eina saligatviu ir tik savo akiu lygyje .

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: Kazys Nuoroda

  Tai puiku, kad yra gyvas seniūnaitis ir dar gali į geras vietas dėmesį atkreipti.
  Sexsi sveikatos jam ir jums nepamiršt malomumų:)

  Prieš mėnesį
 • taigi

  Nuoroda

  nera lesu ,o meerui ir kai kam daugiau atlyginimu kelimui is kazkur yra

  Prieš mėnesį
 • taigi taip

  atsakymas į: taigi Nuoroda

  Merui algą nustatė seimas. Bet kai taryba nepradėjus darbo priedus paskyrė Tubio išrinktiems Gališankai ir Blazarėnui, tai kiek pinigų nuėjo?

  Prieš mėnesį
 • Jei

  Nuoroda

  Tu Gėnė ne vaikštai negalvok kad ir kiti nevaikšto pramoninė gatvė

  Prieš mėnesį
 • Kazys

  atsakymas į: Jei Nuoroda

  reikia gatves gyventojams issirinkt gatves atstova , kuris kreiptus i seimo nario padejeja drg .A.Baura , kuris turi pazinciu seime ir ministerijose ir pajudintu si reikalo sprendima aukstesniu lygiu.

  Prieš mėnesį
 • Birutė

  atsakymas į: Kazys Nuoroda

  Manau, kad Baura padarytų viską, ne gėlytes uostytų botanikos sode ir feisbuke.
  Gerai, kad Žiogelis orientuotas ir ūkiniuose reikaluose ir žmonių interesuose.

  Prieš mėnesį
 • K.

  atsakymas į: Kazys Nuoroda

  Užmirškit Baurą ir Skvernelio keliukų asfaltavimą. Ne žali komunistai valdžioje. Jo pažintys gali tik pagadint reikalą

  Prieš mėnesį
 • jane

  Nuoroda

  Isirinkot toki mera tai ir džiaukites.

  Prieš mėnesį
 • M.

  atsakymas į: jane Nuoroda

  Puikus meras. Prie jo viskas Anykščiuose ir padaryta. 4 metus meru buvo Tubis. Kodėl toks "geras" meras to šaligatvio nepadarė???? Tik pilis statė, ekranams ir amfibijoms pinigus tratijo. Būtų keli šaligatviai išėję.

  Prieš mėnesį
 • Gene

  Nuoroda

  nedaug ten pesciuju ir vaiksto ta gatve , yra svarbesniu gatviu kurias reikia remontuot.

  Prieš mėnesį
 • Gyventoja

  Nuoroda

  Būtini šaligatviai, aplinkelis. Galėtų Obelevičius, per tiek "dalyvavimo" valdžioj metų parodyti, kad dirba, mąsto, ne vien savim grožisi. Sąžinės reikia turėti, su žmonėmis skaitytis, galvoti.

  Prieš mėnesį
 • Esmė

  atsakymas į: Gyventoja Nuoroda

  Dabartinėje kadencijoje meras ūkio reikalus kuruoti paskyrė vicemerui, o pastarasis užimtas Operacijų vadovo reikalais.

  Prieš mėnesį
 • Kur

  Nuoroda

  Žmonės vaikšto tai nedaro šalygatvį o visokiose šabakštynuose papuošė kur per metus gal keli žmonės praeina

  Prieš mėnesį
 • kokia valdzia

  Nuoroda

  tokia ir tvarka ,nera ko stebetis

  Prieš mėnesį
 • Pensininkas

  Nuoroda

  Reikia eiti ir su vezimeliais vaziuoti vaziuojama kelio dalimi,nes jeigu nera saligatviu ,tai lektuvu gi neskrisi. Kai visi pestieji prades trugdyti eismui,gal tada ir valdzia susimastys,nemetys pinigu kur nereikia o panaudos juos tinkamai,P

  Prieš mėnesį
 • Stebėtojas

  atsakymas į: Pensininkas Nuoroda

  Neteisingai gakvoji.Mūsų valdžia greitai atsiųs policininkų patrulius ir nurodys surašyti protokolus už kelių eismo taisyklių pažeidimą. Minimali bauda iki 20 € už pirmą nusižengimą. GREITI pinigai į biudžetą :)
  Geriau visi gatvės gyventojai ir gretimi kaimynai prašykit savivaldybėje leidimo rengti demonstracijas su peticija dėl netinkamų judėjimui šaligatvių -bus efektyviau.

  Prieš mėnesį
 • gyventojas

  Nuoroda

  tikra tiesa, Gegužės gatvės šaligatvių būklė tokia, kad šaligatviais vadinti nebeišeina, jeigu nenori krypteltl ir išsisukti koją priverstas eiti važiuojamąja kelio dalimi

  Prieš mėnesį
 • Gyventoja

  Nuoroda

  Net ir paprastam žmogui aišku, kad toks savivaldybės atsakymas tai biurokratinis atsirašinėjimas, nekreipiant jokio dėmesio į gyventojų poreikius ir saugaų eismo dalyvių judėjimą nurodytoje miesto gatvėje.
  Keista, kai kalbama apie pusę milijono dėl "minkštos dalies" miesto centre patenkinimo, o nerandama kelių šimtų ar tūkstančio eurų nors laikinam pėščiųjų ir dviračių takui paženklinti važiuojamosios gatvės dalies ribose.
  Manau, kad čia trūksta kompetencijos ir atsakomybės savivaldybės vadovams.

  Prieš mėnesį