Pernai vasarą ir rudenį surengti Anykščių rajono savivaldybės ir UAB "Autovelda" atstovų susitikimai dėl miesto autobusų stoties sutvarkymo vaisių nedavė. Savivaldybė tikisi, kad miesto nepuošiančią autobusų stotį sutvarkys privatūs investuotojai.


"Ieškome verslo subjektų, kurie galėtų išpirkti ir sutvarkyti esamą stoties infrastruktūrą", - "Anykštai" šią savaitę sakė Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius.

 Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Reiktu sutarti savivaldibei nutraukti su autubusu parku...jie gudrus pastatais naudojas kitiem pernamave gauna pajamas ...bet tvarkyti nenori.... parduokit aš nupirksiu visa sklipa iškelkit autobusu parka...turgaus teritorija ..duosiu 460000euru...

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Kodėl pati savivaldybė netvarko savo turto, bet nori turtą išparceliuoti. Verslininkai, kai sutvarkys, tai paskui ir atsiims iš žmonių daug kartų daugiau. Kada gi pasibaigs tas visus skurdinantis neoliberalizmas ir turtus kraunantis vienetams.

  Prieš mėnesį
 • Tataigi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Netvarko, nes tas turtas išnuomotas. Nuomininkas turi tvarkyti. Būtų geras biznis. Aš naudojuosi turtu, už jį gaunu pinigus, o tą turtą už rinkėjų pinigus tvarko savivaldybė. Komunizmas

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  ar yra kažkur paskelbtas aukcionas ar konkursas dėl sklypo su infrastruktūra pardavimo? Ar čia vėl kažkokios požeminės srovės plauna smėlį po stotimi?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone tiksluau būtų pasakyta, kad anykštėnų turtas bus perleistas į privatininko rankas su sąlyga, jad sutvarkys infrastrukūrą. Kitaip sakant už nukiarpamus plaukus bus atiduota galva ant kurios plaukai želia :)

  Prieš mėnesį
 • Doncė

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Palyginsiu teiginį. "Stukačinau" vairuotojus už tai, kad meras mane pagirtų ir patapšnotų man per petį

  Prieš mėnesį
 • Patarimas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Tai pats Juozai imkis ir tvarkyk. Šnekėti visi gudrūs, o kai reikia padaryti smegenėlės ir nedirba.

  Prieš mėnesį