Muzikos pedagogės Irutės Meldaikienės auklėtinis Matas Niaura nuotoliniame Amerikos jaunųjų muzikantų sąjungos konkurse 11-14 metų amžiaus pianistų kategorijoje laimėjo trečiąją vietą.

 Jaunieji muzikos atlikėjai iš JAV, Pietų Korėjos, Kanados, Honkongo, Indonezijos, Jungtinės Karalystės, Italijos, Ispanijos, Vokietijos ir kitų pasaulio šalių konkursui atsiuntė savo pasirodymų vaizdo įrašus. M.Niaura šiame konkurse buvo vienintelis dalyvis iš Lietuvos ir tapo pirmuoju anykštėnu, sudalyvavusiu pianistų konkurse už Atlanto.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Valio

  Nuoroda

  Sveikinimai !!! Talentas Tadas, dabar Matas, Niaurų genuose slypintis talentas sugyvavęs mokytojų pagalba, puošia Visatą. Ačiū visiems ir SĖKMĖS jiems.

  Prieš mėnesį
 • Jurga

  Nuoroda

  Šaunuolis Matai! Džiugu skaityti apie tavo pasiekimus :)

  Prieš mėnesį
 • Emigrantas

  Nuoroda

  Tiesiog super,taip ir toliau arba dar auksciau :)

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Didžiuliai sveikinimai ir linkėjimai vaikui ir Irutei. Super mokytoja. Gaila, kad pas mus Anykščiuose talentingiems žmonėms ne vieta, patys išvejam. Nevertinam ką turim. Nėra skatinami talentingi, įvesta tarybinė lygiava. Gabus ar nelabai, vienodas ir užmokestis, gali ruošti šimtukininkus, o kitas mokytojas šiaip tik eina į darbą, kad algą pasiimti, o gauna abu vienodai. Paskaičiuokim, kiek Irutė išleido paruoštų vaikų į pasaulį, kuire garsina Lietuvą, Anykščių kraštą??? O kiek išleido tūlas kitas mokytojas? Ir kam iš jų geriau sekasi ? Atspėkite...Taip ir su visais sektoriais, išskyrus verslą.

  Prieš mėnesį
 • Vitalija

  Nuoroda

  Mes turime,netik rašančių,poetų,bet ir talentingų pianistų vaikų.Nuopelnas muzikos mokytojai I.Melsdaikieneii.Ką turim,tai turim.Sekmės Matui.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Valio, turime kuo džiaugtis ir didžiuotis! Sėkmės talentui ir jo mokytojai!

  Prieš mėnesį