Pernai populiariausių medikų rinkimuose nugalėjo kurkliečių komanda - gydytoja D.Kazlauskienė ir kartu su ja dirbanti slaugytoja Rūta Paciūnienė.

Balandžio 27-ąją bus minima profesinė medicinos darbuotojų diena. „Anykštos“ redakcija kartu su Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centru pradeda tradicinius populiariausių Anykščių medikų rinkimus.

Jūsų išrinktus populiariausius Anykščių medikus - gydytojus ir slaugytojas - paskelbsime balandžio 27 dienos „Anykštoje“

 

Padėti savo mėgstamiems gydytojams ir slaugytojoms rinkti balsus galite keliais būdais – „Anykštos“ laikraštyje spausdindami mokamas padėkas (vienos padėkos kaina 10 eurų), rašydami redakcijai laiškus apie tai, kaip Jumis medikai pasirūpino, bei balsuodami internete anyksta.lt.
75 proc. balsų sudarys padėkos ir laiškai „Anykštoje“, 25 proc. – balsavimas internete.
Balsavimą internete skelbsime balandžio mėnesį, o padėkų medikams ir laiškų apie jų gerus darbus laukiame jau dabar.  Nepraleiskite progos padėkoti tiems žmonėms, kurie nuoširdžiai rūpinasi Jūsų sveikata.
Padėkas galima užsakyti atsiuntus tekstą elektroniniu paštu reklama@anyksta.lt ir su Jumis susisieks ,,Anykštos” redakcijos reklamos skyriaus darbuotoja arba atvykus į redakciją (Vilniaus g. 29, Anykščiai). Telefonai pasiteirauti: 8-381-59458; 8-686-33036.
Daugelį metų „Anykšta“ savo iniciatyva skaitytojus taip pat kvietė rinkti populiariausią rajono mediką. Rinkimai buvę labai populiarūs, kasmet į redakciją padėkoti medikams užsukdavo dešimtys pacientų.
Dėl populiariausio mediko dažniausiai „kovojo“ du Anykščių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) gydytojai – Troškūnų ambulatorijos gydytojas Rimondas Bukelis bei Kurklių ambulatorijos gydytoja Dalia Kazlauskienė, šiuo metu taip pat dirbanti ir Anykščių PSPC.
Mediko dienos, kuri minima balandžio 27-ąją, proga išrinktam populiariausiam gydytojui „Anykštos“ redakcija pacientų vardu įteikdavo gėlių, sertifikatą bei atminimo dovaną.  
Taip bus ir šiemet. Tikimės, jog karantinas nesutrukdys tęsti gražias tradicijas.

Pernai populiariausių medikų rinkimuose nugalėjo kurkliečių komanda - gydytoja D.Kazlauskienė ir kartu su ja dirbanti slaugytoja Rūta Paciūnienė.

-ANYKŠTA

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pacientė

  Nuoroda

  Nuoširdi padėka gydytojui Jurkėnui. Nuostabus daktaras.

  Prieš 3 savaičių
 • Vaida

  Nuoroda

  Tai cia paskelbkit anketa, surasykit visus gydytojus, ir zmones tegul balsuoja, o cia dar eik i redakcija, mokek pinigus, antai apie karantina, tai galima ir taip balsuoti, o apie daktarus, tai ne

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Paskelbtuose rinkimuose trūks viešumo dėl savivaldybės įstaigų PSPC ir ligoninės vadovų pozicijos. Neaišku kaip jie yra suderinę su rajono taryba gydytojų vardo prekybos kainas, kurios skelbiamos čia- po 10 eurų už vardo paminėjimą. Taip pat kur bus panaudotos gautos lėšos, pasinaudojant medicinos darbuotojų vardais komercijai, rinkimų metu?
  Reikia daugiau skaidrumo ir konkretumo dėl šios akcijos.

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  Nuoroda

  Gydytojai gydo o ne rinkimuose geriausio ar gražiausio dalyvauja . Jie gydytojai ir gydo ligonius bet kokiomis sąlygomis o ne sėdi užsidare ir konsultacija tik telefonu nes nenori kontaktinės konsultacijos . Ne tas laikas rinkimams žmonės įpyke .

  Prieš mėnesį
 • Manau

  Nuoroda

  pandemija labai paketė gydytojų požiūrį į pacientą . Gydytojai bijo pacientų tik Anykščiuose tikia baisi betvarkė. Konsultavausi kito miesto poliklinikoje dirba poliklinika normaliu darbo rėžimu o čia ko bijo savęs ar mūsų - sergančiųjų.

  Prieš mėnesį
 • Irena

  Nuoroda

  Pati geriausia Dalia Kazlauskienė, jautri, atsakinga, sveikatos Jums ir kantrybės.

  Prieš mėnesį
 • Birute

  Nuoroda

  Nezinsu,is kur ta geriausia gydytoja ,jei atvaziuoja dvi valandas pabuna du zmones priima ir vel lekia i Anykscius.O recepto ne gali normaliai israsyti tai paraso truksta tai neta vaista paraso.Reikia pasirinkti ar Kurkliai,ar Anyksciai ,ar uzleisti vieta kas nori dirbti.

  Prieš mėnesį
 • Jooo

  Nuoroda

  Nelabai logiškas tas konkursas

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Lietuvoje nėra gydytojų. Jeigu būtų, tai nebūtų tylėję, kai nebuvo normalaus gydymo, jeigu būtų, tai netylėtų, pasisakytų prieš tai ką valdžia, prisidengdama virusu, išdarinėja. Lietuvoje yra tik gydymo verslas, o ne gydymas.

  Prieš mėnesį
 • Visi jie vienodi. Tik jau nereikia sakyti kad be įvairiausių atlygiu gausi to ką, reikia. Yra, kad niekas nepagelbeja. Ir tokie rinkimai blefas.

  Prieš mėnesį
 • skaitytoja

  Nuoroda

  kurklieciams labai pasiseke turet tokius

  kurklieciams labai pasiseke turint tokia mediku komanda .Sekmes Jums!

  Prieš mėnesį
 • Audrone

  Nuoroda

  Geriausios is geriausių kurkliečių medikių Dalios Kazlauskienės ir Rutos Paciunienės komanda.

  Prieš mėnesį
 • Danutė

  Nuoroda

  Na ir kam tie rinkimai reikalingi?Dėl reklamos?Kiekvienas turi savo gydytoją šeimos ir ne kiekvienas rašys į tą jūsų Anykštą!O be to kokie gali būt rinkimai ,kai gydytojai net nepriima pacientų!Tik pokalbis telefonu!!!Tai gal nebežaiskim.

  Prieš mėnesį
 • melage tu, o ne danutė,

  atsakymas į: Danutė Nuoroda

  kada paskutinį kart buvai pas gydytojus jei ne apie nepriėmimą tauzija. Esi donaldas/juozas, o ne nemeluojanti moteris danut.

  Prieš mėnesį
 • N e taip

  Nuoroda

  Nelyginamas darbas kaime ir mieste kiek zmoniu gydo miesto gydytojai ir slagytojos ir kiek kaime zmoniu

  Prieš mėnesį
 • galvoju

  atsakymas į: N e taip Nuoroda

  kad šeimos gydytojai kazlauskienė, Macijauskas ar Bukelis turi daugiausiai prisirašiusių pacientų rajone, nesvarbu kur jie dirba, o ir dirba ambulatorijose ir miesto poliklinikoje.

  Prieš mėnesį
 • gyventojas

  Nuoroda

  nesamone.pinigu rinkliava kaip ir pernai-10 e.teisingai kam tos nesamones.gydo-aciu pasakai .galima gelyte itekt..manau protingiau butu

  Prieš mėnesį
 • Slaugytoja

  Nuoroda

  Mūsų nuomone populiariausio medicinos darbuotojo vardo pirkimas per spaudos reklamą nėra suderinamas su medikų priesaika, apibrėžiančia gydytojo ir jo padėjėjo etikos principus.
  Beje, Anykščių PSPC savo įstsigos pranešimuose viešai neskelbia tokio projekto ir populiariausio darbuotojo vardo pirkimo akcijos. Priešingai, PSPC direktorė kreipiasi į pacientus, kad nebūtų korupcijos apraiškų ( kyšininkavimo, tarpininko kyšininkavimo, papirkimo ir kt)
  Taigi, Mieli pacientai, jeigu norite atsidėkoti medicinos darbuotojams, visada priimame nemokamą AČIŪ. Kas norite finansiškai paremti Anykščių svikatos priežiūros įstaigas, galite tai padaryti ne laikraščio redajcijai skirdami lėšas, o pervesdami paramą tiesiogiai pasirinktai gydymo paslaugų įstaigai. Daugiau informacijos galite gauti paskambinę gydymo įstaigos administracijai.

  Prieš mėnesį
 • Medikė.

  atsakymas į: Slaugytoja Nuoroda

  Esate teisi. Visi medikai stengiasi, geriausio neišrinksi. Dėl finansinės paramos, nepykite, nesutinku. Gydymo įstaigas teišlaiko valstybės institucijos, mes mokam mokesčius iki grabo lentos.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Medikė. Nuoroda

  Problema mokesčių sistemoje, teisingume, todėl nesurenkamos reikiamos sumos pinigų.

  Prieš mėnesį
 • Anele

  Nuoroda

  As uz musu sesuti Rimuti is Kavarska.

  Prieš mėnesį
 • Jurate

  Nuoroda

  palikt tas pacias , zmones patenkinti , o ir per metus jokiu skundu nebuvo .

  Prieš mėnesį