Šį trečiadienį Anykščių rajono savivaldybės vadovai dalyvaus nuotoliniame darbo grupės pasitarime dėl vieningos atsiskaitymo sistemos „Viena sąskaita“ įdiegimo Anykščių rajone.


Tokie pasitarimai savivaldybėje tęsiasi jau nuo praėjusių metų.
Šiemet Anykščių turgaus administraciniame pastate pradės veikti vieningas Anykščių komunalinių paslaugų klientų aptarnavimo centras. Jo duris lankytojams žadama atverti prasidėjus palankioms epidemiologinėms sąlygoms.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Cekava

  Nuoroda

  skelbiate, kad savivaldybės vadovai nuolat dalyvauja pasitarimuose darbo grupėje dėl "Viena sąskaita" paslaugos įdiegimo. Tai parašykite koks šio projekto įdiegimo biudžetas ir kiek darbo grupė pasiekė rezultatų. Kaip teigiama komentaruose projektas įgyvendinamas iš paslaugų mokėtojų sumokamų lėšų. Ar žurnalistai negauna informacijos iš savivaldybės spaudos atstovo apie šį projektą, koordinuojamą savivaldybės vadovų ar informacija tiesiog neviešinama taip susitarus.

  Prieš mėnesį
 • Citius

  atsakymas į: Cekava Nuoroda

  Koks įdomumas skaityti tą pačią informaciją? Atsiversk laikraštį ir pasiskaityk iš naujo, jei atmintis bloga. Skaitytojai nori naujų temų.

  Prieš mėnesį
 • penicilinas

  atsakymas į: Citius Nuoroda

  kam tuomet skelbiama antraštė, po kuria jokios naujos, aktualios informacijos. Tai geriau rašykite kas daugiau dujų prigamino ar kas jų nevaldo sėdėdami biudžetinėse kėdėse :)

  Prieš mėnesį
 • man aktualu

  atsakymas į: penicilinas Nuoroda

  Aiškiau išdėstytas atsidarymo laikas - atverti prasidėjus palankioms epidemiologinėms sąlygoms. Reiškia, kol bus karantinas, teks vargti po senovei. Nes centro atsidarymas, man būtų labai gera paslauga. Vasarą pasivaikščioti iki komunalinio ūkio, iki vandenų sveika ir malonu. Dabar kankynė.

  Prieš mėnesį
 • niekur tu dabar nevaikštai

  atsakymas į: man aktualu Nuoroda

  iki jokių miesto pakraščių, nes nuo karantino pradžios įstaigos nepriima atsiskaitymams gyventojų, tad, ir nesikankini. Na, nebent, nuo nemigos pilnatyje.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone žiniasklaida visada buvo laikoma "ketvirtoji valdžia". Reikia pastebėti, kad mūsų rajono valdžia vengia komunikuoti su visuomene apie savo darbus ir veiklas susijusias su viešosiomis paslaugomis, kontroliuojamomis savivaldybės. Mano galva čia mūsų rajono žiniasklaidos atstovai galėtų pasitarnauti informuodami visuomenę apie vietinės valdžios priimamus nutarimys paditarimų metu ar kituose, ne slaptoto pobūdžio darbo baruose.
  Paprastai Lietuvoje Vyriausybės atstovai ar savivaldybių vadovai rengia netgi spaudos konferencijas po pasitarimų, kad žiniasklaidos atstovai iškomunikuotų visuomenei aktualius jų darbo vieksmus.

  Prieš mėnesį
 • Ančiukui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Donce, tu eilinį kartą nusišnekėjai

  Prieš mėnesį
 • Nei į tvorą, nei į mietą

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Būtų įdomu, jei po kiekvieno pasitarimo būtų spaudos konferencija. Kada reiktų dirbti? Kiek atsirastų žurnalistų, kurie klausytų? Ar neužtenka Vaišvilos konferencijų, kai kalba tuščiai salei?

  Prieš mėnesį
 • Visi dabar nori nedirbti ir turėti pajamas kaip už darbą, todėl ir smunka Lietuva žemyn kaip kelnės be diržo, pilvui storėjant...

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Tai mes žinome, bet spaudos atstovai galėtų plačiau nušviesti ko nežinome.
  Nežinome kiek tai sistemai įdiegti numatyta lįšų iš biudžeto ar iš savivaldybės kontroliuojamų įstaigų biudžeto.
  Nežinome kiek kainuos naujo centro išlaikymas.
  Nežinome ką valdžios atstovai pasitarimuose nutaria, eikvodami darbo laiką, kurį apmoka mokesčių mokėtojai.
  Taigi, trūksta išsamesnės informacijos šia tema.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnui

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Žiniasklaida ne kartą rašė, kad lėšų nenumatyta. Bus naudojamos įmonių sutaupomos lėšos. Ką nutaria, tas ir padaroma, ko nenutaria, tas nedaroma. Tas pats vyksta ir versle, tas pats vyksta visame pasaulyje. Jūsų komentaras labiau panašus į pigų politikavimą, o ne norą ką nors žinoti.
  P.S. Nedirbu jokioje valdžios struktūroje, tiesiog mėgstu "gudručius" statyti į vietą.

  Prieš mėnesį