Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl praėjusią savaitę Utenoje dingusio, o vėliau rasto negyvo Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus, teisėsaugos pareigūnų surinkti duomenys leido atmesti kelias šio įvykio versijas. Tarp jų – kad minėto asmens atžvilgiu buvo padaryta nusikalstama veika.

 

Ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti atlieka Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, o tyrimui vadovauja Utenos apylinkės prokuratūros prokurorė Aušra Gylytė.

Pasak prokurorės A. Gylytės, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas ir atliekamas ne dėl nusikalstamos veikos, o asmens mirties priežasčiai nustatyti. Remiantis tyrimo metu surinktais duomenimis, nėra pagrindo manyti, kad mirusysis tapo nelaimingo atsitikimo auka, taip pat nėra duomenų, kad jo atžvilgiu buvo padaryta nusikalstama veika.

Šiuo metu dar nėra gauta teismo medicinos specialisto išvada, todėl nėra priimtas galutinis procesinis sprendimas.

Lietuvos Respublikos prokuratūros pranešimas

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tai

  Nuoroda

  Jis gal nusižūdė

  Prieš mėnesį
 • ULBA

  Nuoroda

  Na va,žurnalistas Šmigelis apsišiko prieš visa Lietuvą,anksčiau teikdamas,kad yra durtinė žaisda kaklo srityje,mirtis yra smurtinė.Tokius neatsakingus,nepatikrintus faktus rašydamas.Tai turėtu ivertinti,žurnalistų etikos komisija nes nepatikrintus Anykštos faktus perspausdino,,Delfi'' kitos žinesklaidos priemonės.

  Prieš mėnesį
 • Vyžuonų marti

  atsakymas į: ULBA Nuoroda

  taip ir buvo, kad rasta pjautinė žaizda

  Prieš mėnesį
 • Bulba

  atsakymas į: ULBA Nuoroda

  Sakai Šmigeliui įvyko apsišikauskas? Sakai smirdi? A ja jai...

  Prieš mėnesį