Antradienį, kovo 2-ąją, Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) patalpose pradėjo veikti vakcinacijos nuo Covid-19 centras. Įėjimas į šias patalpas yra  pro vaikų poliklinikos duris.

 Vienu metu PSPC patalpose gali būti vakcionuojami 6 ar net 7 žmonės. Tiesa, pagal rajonui skiriamų vakcinų kiekį, kol kas PSPC nereikia naudoti maksimalių pajėgumų. Šiai savaitei Anykščių rajonui skirtos 398 vakcinos. Skiepai gyventojams leidžiami ir visose šešiose rajono miestelių ambulatorijose.

Šią savaitę pradėti skiepyti 75-80 metų amžiaus anykštėnai. Vyresni nei 80 metų asmenys jau skiepijami antrąjį kartą.

Plačiau- "Anykštoje".

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  A kur vakcinavima centras veiks Svedasu miestely, gal kulturas namuose.

  Prieš mėnesį
 • Durniau tu durniau, Jadzės vardu

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  būtum iš Svėdasų, tikrai būtum girdėjęs, kad jau antrą mėnesį Svėdasų krašto žmones skiepija Svėdasų ambulatorijoj.
  O dabar durniuoji kaip psichas savo sapolėjimais ir tiek ten tavo kliedesiuose suopročio.

  Prieš mėnesį
 • Durniu laivas

  Nuoroda

  Kaip galit tikėti šita propaganda ! Čia daromas ekpermentas ant žmonių ,nėr garantijų jokių ,nebuvo bandymu ant pelių ,bet pradėjo ant mūsų.Ir negalima vadint vakcina ,tai preparatas ,o tai skiriasi .Kas nori preparato -jūsų teise ,bet prievartos negali but ir nei viekas iš politiku ar tu ale daktaru ,nebus atsakingas už mirtî,ligas ar nevaisingumą .Čia tik eksperimentas .Gilinkitės į mokslininkų aiškinimus ,o ne politikų nurodymus , jie gauna pinigus už tai .

  Prieš mėnesį
 • Skiepas

  Nuoroda

  Mano mamai 95 m. , skiepo negavo.
  Tokia realybė.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Kovo 4 d. 19 val. Maskvos laiku Nepriklausomos gydytojų asociacijos gydytojai atsakys į klausimus, kurie domina žmones.
  https://vk.com/fairnews_life

  Prieš mėnesį
 • alio

  Nuoroda

  kodėl Anykščiuose taip nejuda skiepų eilė? Kol skiepyjo mediciną-slaugą-farmaciją, atrodė, taip viskas juda taip greit, kad per vasarį ir 65+ bus baigt skiepyti. O šiandien dar ir g. 1946 -ų nekviečiami. Neturit skiepų? O kiti miestai verkia, kad šaldytuvai pilni stovi Tai ar negalima kažkaip protingai pasiskirstyti tuos skiepus? Reikalaukit ir kovokit už savo rajono žmones, norinčius greičiau susiskiepyt.

  Prieš mėnesį
 • Kažkas meluoja

  Nuoroda

  Mano Motinai 85 metai, o pasiskiepijo šiandien tik pirmą kartą.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Vakcina turi sumažinti 30 procentų žmonių,ir dar sukelti nevaisinguma

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Nevaisingumas dar ne toks baisus lyginant, kad vakcinos gali sukelti vaikų išsigimimus. Geriau jau išvis negimtų bei gimtų išsigimę vaikai, nei būtų neįgalūs.

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Jeigu tikrai sukeltų skiepai nevaisingumą, pirmiausiai per prievartą skiepytų tokius idijotus kaip tu, kad nedaugintų durnių. Neskiepijant ir negydant populiacija išnyktų

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Tadas Nuoroda

  Po metų ar kelių, arba daug metų paaiškės kas buvo idiotai.

  Prieš mėnesį
 • robertas

  Nuoroda

  Na jeigu tau 60 ar maziau vadinasi aleliuja

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Australijos sporto funkcionierei pradėjus dėkoti "Big Pharma" už vakciną nuo koronaviruso, žiūrovai išreiškė nepasitenkinimą.
  https://www.youtube.com/watch?v=JjVqCYQGeKo

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Vasario 20 d. duomenys: po vakcinavimo Ispanijos senų žmonių slaugos namuose mirė 930 ir užsikrėtė 2747. Nors artimieji prieštarauja, tačiau toliau seni žmonės skiepijami.
  https://victimasdelospoliticos.org/estudio-realizado-de-todos-los-contagios-y-supuestos-fallecimientos-post-vacuna-covid-19-en-espana

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Vasario pradžioje Jamaikos sprinteris Jochanas Bleikas, keturių Olimpiadų prizininkas pasisakė prieš vakcinavimą: „Aš geriau praleisiu Olimpiadą nei gausiu vakciną“.
  Nors Tokijo-2020 organizacija perspėjo, kad nevers šalių skiepyti savo sportininkų, tačiau kai kurių šalių Olimpiniai komitetai (Lietuvos, Vengrijos, Serbijos, Izraelio, Vokietijos, Kanados, Didžiosios Britanijos, Italijos) pradėjo vakcinuoti sportininkus.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Kovo 20 d. visame pasaulyje vyks protesto akcija prieš kovidinį fašizmą.
  https://ibb.co/NnNZYV6

  Prieš mėnesį
 • Deja

  Nuoroda

  nei vienas nezinom ar kas numire nuo skiepu ar ne,tikekim,kad skiepai leis matyti saule ir dziauktis kad gyvi,o ne paistylkit bele ka.Maziau reikia skaityti visokias nesamones,nuo kokiu baisiu ligu skiepijo ir gyvi.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Daugiausiai praneša apie mirusius nuo širdies arba iškart tą pačią, arba kitą dieną po vakcinavimo, arba praėjus kažkiek savaičių. Žinoma, šių mirčių nesusieja su vakcinos poveikiu.

  Prieš mėnesį
 • Agne

  Nuoroda

  kalbu buvo kad vaistinese vaistininkes skiepis , tai paklausiau ir man atsake kad nezino kada gaus vakcinas.

  Prieš mėnesį
 • stase

  Nuoroda

  man kaimyne sake jeigu uzeis bloga skambint greitojan pagalbon ir nuvez paskiepyt , a kad rasot nupusus as esu baigus Salu zemes ukio technikumo agronomijos mokslus ir vadovavau kolukio visai zemes apdirbimo technikai su visais traktorystais.

  Prieš mėnesį
 • Kolonija

  Nuoroda

  Kiek nužudys, suluošins tautos ????

  Prieš mėnesį
 • Debilas tu

  atsakymas į: Kolonija Nuoroda

  Nuo tada, kai Izraelyje prasidėjo vakcinacijos kampanija, pirmąja vakcinos doze paskiepyta 4,7 mln. žmonių, antrąja – 3,3 mln. Nacionalinės statistikos tarnybos duomenimis, gruodį Izraelyje gyveno 9,294 mln. žmonių.
  Išrinktoji tauta žudosi ir luošinasi? Gal žinote kiek aukų?

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Debilas tu Nuoroda

  Apie sutartį tarp Izraelio vyriausybės ir "Pfizer" kompanijos.
  https://www.youtube.com/watch?v=CpxIsGsnWLM

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Debilas tu Nuoroda

  Interviu Amerikos kompanijai NBC „Pfizer“ generalinis direktorius Alberts Burla pareiškė, kad Izraelis yra „pasaulinė laboratorija“ vakcinos patikrinimo efektyvumui nuo koronaviruso, ir kad iš Izraelio ateinantys duomenys leis nustatyti ar paskiepyti užkrečia kitus žmones. Taip sakant, Hitlerio laikų eksperimentų su žmonėmis fašistinės tradicijos tęsiamos, tik mastai daug kartų didesni, nes dabar koncentracijos stovyklomis tapo visas pasaulis.

  Prieš mėnesį
 • jo

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Išrinktoji tauta, gali žino ką daro? Aš irgi sutikčiau būti laboratorija. PVZ tegul duoda milijoną eurų ir tyrinėja kaip pasiseks mano gyvenimas. Arba pastato namus ant jūros kranto ir tyrinėja ar mano miego kokybė pagerėjo.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: jo Nuoroda

  Nuo Izraelio gyventojų nepriklauso, sprendžia grupė išrinktųjų. Izraelio gyventojai kol kas dar turi teisę dalyvauti protesto akcijose prieš vakcinavimą, tai ir daro, skirtingai nuo paklusnių lietuvių, kurie neateina į protesto akcijas, klauso išrinktųjų nurodymų.

  Prieš mėnesį
 • Kaip

  Nuoroda

  bus organizuojama vakcinacija? Ar ateiti patiem ir laukti eilėje ar kas praneš, pakvies? Kodėl tokia informacija nepaskelbiama, kodėl patys žmonės turi kažkur kažko ieškoti? Kituose rajonuose viskas aiškiau, o patalpos parenkamos erdvesnės. Poliklinikos patalpos kaip kišenė, reikės stumdytis eilėse. Ksas bus, kai masinis skiepijimas prasidės?

  Prieš mėnesį
 • stase

  Nuoroda

  man 73 metai , ar man pranes ar paciai kazkur tai kreiptis ?

  Prieš mėnesį
 • Stase, tu durna

  atsakymas į: stase Nuoroda

  Kadangi durna, kurčia tai tavęs skiepyti net neverta. Net atsidarius šaldytuvą girdisi, kaip bus skiepijama, kas susisieks ir t.t. Jei iki tavęs informacija nedaėjo, tai ir nedais. Reikia tikėtis, kad vaikai pasirupsi nupušusia mama.

  Prieš mėnesį
 • klausimas

  Nuoroda

  Kiek zinoma,kad senoliai skiepijami AstraZeneca vakcina ir antras skiepas po 3 men.,o dabar rašoma,kad bus skiepijami antra karta,tai kaip suprasti kas vyksta,ar kai kam skirama Fizer vakcina.Neaišku kas cia daroma.

  Prieš mėnesį
 • Vanda

  Nuoroda

  nieko nelaukus reikes paskviest drauges ir uzbegus pasiskipyt .

  Prieš mėnesį
 • Puiku

  Nuoroda

  Geros naujienos!

  Prieš mėnesį