UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojai surašė ilgą skundą, adresuotą Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorei Ligitai Kuliešaitei, kuriame daugybė kaltinimų įmonės direktoriui Kaziui Šapokai. Direktorius kaltinimas darbuotojų engimu, psichologiniu teroru, neracionaliu įmonės lėšų naudojimu. Pabrėžiama, kad atlyginimai įmonės darbuotojams kilo nevienodai - nuo 3 iki 15 procentų, tačiau bendrovės vyriausiajai buhalterei Angelei Dovydėnienei alga pakelta apie 30 procentų. Skundą pasirašė ir UAB Anykščių komunalinis ūkis dirbantis A.Dovydėnienės sūnus Marius Šinkūnas. Iš viso po skundu yra 21 parašas.

 

Negerovės visose komunalinio ūkio sferose

UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojų skunde teigiama, kad praktiškai visose įmonės veiklos sferose tvyro netvarka. Pateikiame ištraukas iš skundo:

„Įmonėje pastoviai yra pažeidinėjamos darbo saugos taisyklės. Darbuotojai, neturintys reikalingų leidimų, dirba su kranu, motopjūklais ir kita įranga. Jeigu darbuotojas atsisako vykdyti, yra grasinama atleidimu. Įmonėje yra dvi mašinos su kranais, o leidimą dirbti turi tik vienas darbuotojas. Su mašinomis - kranais kiekvieną dieną dirbama. Kyla klausimas, kaip vienas darbininkas dirba su dviem kranais vienu metu?“

/.../

„Dirbti su šiukšliaveže vairuotojai yra verčiami net ir mašinai esant techniškai netvarkingai. Jeigu darbuotojas atsisako, yra grasinama susidorojimu. Darbininkams nėra suteikiami specdrabužiai, kurie atitiktų darbo sąlygas esant šalčiui, sningant ar lyjant lietui“.

/.../

„Laidojimo namuose ir turguje darbuotojos dirba be laisvadienių. Lauko valytojoms per pastaruosius metus prižiūrimi plotai padidėjo, o valytojų skaičius sumažėjo. Keičiantis valytojų skaičiui ir plotams, atlyginimai liko nepakitę. 2019 metais buvo pirkta šiukšliavežė vežti atliekas iš pusiau požeminių konteinerių, tačiau ji neatlieka savo funkcijų. Mašina nėra pritaikyta išpilti pastatomiems 1,1 kub.m. konteineriams. Darbui, kurį galima atlikti su viena mašina, dabar reikalingos dvi.“

/.../

„Didžiausią pasipiktinimą darbuotojų tarpe sukėlė netolygus atlyginimų kėlimas nuo 2021m. sausio 1 d.. Manome, kad atlyginimai yra keliami nesilaikant įstatymų. Kai 2020 m. kilo minimalusis atlyginimas, mūsų įmonėje jis nekilo, nes įmonė dirbo nuostolingai. Šiais metais pakilus minimaliajam užmokesčiui, atlyginimai mūsų įmonėje kilo nevienodai - nuo 3 iki 15 procentų. Vyriausiosios buhalterės atlyginimas kilo daugiausiai iš visų, tai sudaro panašiai apie 30 procentų atlyginimo. Manome, kad tai yra neteisėta, nes įmonės finansinė padėtis nėra gera. Tokie sprendimai kelia įtampą ir kiršina žmones.“

/.../

„Susidariusi situacija darbuotojams kelia stresą. Darbuotojai skundžiasi, kad dėl įtampos priversti gerti raminamuosius. Keletas darbuotojų, neatlaikę psichologinio spaudimo, išėjo savo noru.“  

/.../

Kazys Šapoka: „Šmeižtas!“

UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka, „Anykštai“ komentuodamas skundo turinį, sakė, jog jam darbuotojų metami kaltinimai yra laužti iš piršto. Pasak K.Šapokos, dalies darbuotojų nepasitenkinimas kilo jau prieš metus, kai jis nurodė į įmonės transportą įmontuoti kuro liniuotes ir sekimo sistemas. Direktorius dėstė, kad per 2020-uosius, palyginti su 2019-aisiais, kurui išleista 22 tūkst. eurų mažiau. Todėl direktorius daro prielaidą, kad kuras iš įmonės buvo vagiamas dideliais kiekiais, o vagysčių užkardymas sukėlė dalies darbuotojų nepasitenkinimą. Pasak K.Šapokos, paskutinis lašas, kuris išprovokavo inicijuoti parašų rinkimą, buvo dviejų darbuotojų, minėto darbininku dirbančio M.Šinkūno bei iš darbo jau atleisto Komunalinio ūkio padalinio vadovo Eugenijaus Šiaučiūno pričiupimas pavogus medieną.

Visas šis tekstas - šeštadienio "Anykštoje"

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Klijentė

  Nuoroda

  Puola direktorių ,pirma tegul pradeda nuo savęs,nuėjau į komunalinį ūkį ,kad nemėtytu šiukšliadėžių ant kelio,tai vulgariai atsakė ...džiaukis kad šiukšles vežam...Administracija pasipūtusi arogantiška paklaust negali tuoj kelią balsą...pirma išmokit su žmonėmis bendraut ...ir imkit pavyzdį iš direktoriaus visada tvarkingas malonus paslaugus

  Prieš 4 savaičių
 • Direktoriui

  Nuoroda

  Direktoriui stiprybes! Kitose EU salyse atleidziama is darbo uz kavos pakelio pavogima! Yra ka tik naujas teismo nuosprendis apie tai. O cia jei sutaupe 22 tukst....

  Prieš mėnesį
 • klausimas

  Nuoroda

  iš ko pavogė mediena? kokia vertė?

  Prieš mėnesį
 • Gal

  Nuoroda

  Nekokia močia,jeigu sūnus sukilo prieš ją

  Prieš mėnesį
 • Pradėkite mąstyt !

  Nuoroda

  Kada bus mokestis TIK už išvežtus konteinerius ? Kodel aš turiu mokėt už šiukšlių konteinerius ,jei negyvenu ,o tik mano vardu ( senelio palikimas ) troba ? Nesąmonių nesąmonė ! Kas paaiškins už ką mokėt turiu ? Už nepadarytą paslaugą ? Tai dantiste man sąskaita atsiųs ,nes ...neturiu dantų ,bet GALI sutaisyt ! Tai tas pats su šiukšlėmis .

  Prieš mėnesį
 • Taskas

  atsakymas į: Pradėkite mąstyt ! Nuoroda

  Pas mane panasi situacija,kaip jusu ,galima apylinkeje deklaruoti,kad sodyboje nieks neguvena ir taip isvengti nereikalingu mokesciu.

  Prieš mėnesį
 • Mano nuomone

  Nuoroda

  labai gaila, kad vis dar daugelio darbdavių požiūris į darbuotoją ne "modernus", o "tarybinis". Mokama minimalus darbo užmokestis, o darbo sąlygos ir reikalavimai... Minimalią algą gaunant turi kažkaip sugebėti įsigyti būstą, auginti vaikus...

  Prieš mėnesį
 • taip

  Nuoroda

  ten normaliai dirbantis nereikalingi ten vertinami tik tie kurie itinka vadams

  Prieš mėnesį
 • anykštėnas

  Nuoroda

  žmonės kaip mums jūsų nuoširdžiai gaila , dirbau,žinau, šitą irštvą bus žiauriai sunku išardyti.,normalios psichikos žmogui ten dirbt neįmanoma,pažiūrėkit kokia žmonių kaita

  Prieš mėnesį
 • tai

  Nuoroda

  ir dabar dirba tas pats ekonomistasir sekretorius du viename

  Prieš mėnesį
 • Istorijos nesiklastosi

  Nuoroda

  Primenu.
  ... laikinasis direktorius Jonas Žukauskas vienasmeniu sprendimu įstaigoje įkūrė ekonomisto etatą ir įdarbino žmogų.
  Nežinia, kokiais keliais Anykščiuose atsiradęs J. Žukauskas buvęs Anykščių savivaldybės administracijos direktoriaus Audroniaus Gališankos grupiokas.
  Rajono vadovai meras Kęstustis Tubis .. (paklaustas ) , kaip vertina bendrovės įstatų nesilaikantį l.e.p.direktorių, sakė, jog nesvarbu, kokius sprendimus jis priima, greičiausiai visi jo sprendimai yra teisingi.
  omentaro, ar laikinais komunalinio ūkio vadovas nesavivaliauja paprašytas Anykščių rajono meras K.Tubis dėstė, kad jam atrodo, jog viskas čia gerai.
  „Aš žinau, kad ekonomistas įdarbintas, o kaip jis buvo įdarbintas, nesidomėjau, nežinau. Šiaip visose uždarosiose bendrovėse (jos kaip ir verslo požymių turi) yra valdybos. Gal tas valdyboje klausimas buvo aptartas? Aš negaliu atsakyti“ – „Anykštai“ sakė meras.
  „Jūs iškėlėte šitą reikalą. Nebuvau pagalvojęs, kad ten gali būti kažkoks pažeidimas, nežinau. Yra valdybos pirmininkė ir su ja turbūt kalbėjote?“ - žurnalisto paklausė meras.
  Rajono vadovą patikinome, kad su valdybos pirmininke A.Savickiene kalbėjome, kad ji „Anykštai“ ir sakė, jog UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ laikinasis direktorius ekonomisto etatą įsteigė be valdybos sprendimo. „Dar nežinau, nes nežinau, kaip ten kas priimta. Nes realiai pagal esančią situaciją, kai išgirstą informaciją patikrini - kartais pamatai visai kitoje šviesoje“ - suabejoti, kad laikinasis komunalininkų vadovas pasielgė neteisėtai, nedrįso meras.
  K. Tubis sakė, negalįs pasakyti, ar dėl įgaliojimų viršijimo J.Žukauskas dabar galės tikėtis būti paskirtas nuolatiniu UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ vadovu. „Išankstiniai būtų vertinimai. Kai sužinosime ar viršijo, įvertinsime“ - paprastai griežtumą įstatymų laužytojams demonstruojantis meras, J.Žukausko atžvilgiu buvo atlaidus.
  Merui antrino ir vicemeras, konservatorius Sigutis Obelevičius. „Šiaip įspūdis apie jį labai geras“ - laikinąjį UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ direktorių gyrė vicemeras.
  „Bijau kažką pasakyti, ar jis kažką pažeidė priimdamas ekonomistą. Negaliu nieko pasakyti, nežinau tiek gerai įstatų“.- apie tai, kaip valdomos savivaldybės įstaigos ir kaip jose steigiami nauji etatai, teigė nežinantis ir dvi kadencijas meru dirbęs S. Obelevičius.
  Dviejų parų parengti atsakymus neužteko

  Trečiadienį, prieš pietus UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ laikinajam direktoriui J.Žukauskui į kontorą nuvežėme raštą su „Anykštos“ žurnalisto klausimais. Jei žmogui sunku bendrauti žodžiu, gal raštu bus lengviau.
  „Vadovaudamiesi Visuomenės informavimo įstatymu prašome atsakyti į šiuos „Anykštos“ laikraščio žurnalisto klausimus:
  1. Kada ir kokiu pagrindu įsteigtas UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ ekonomisto etatas?
  2. Kur ir kada buvo skelbta informacija apie vyksiantį konkursą ekonomisto pareigoms užimti?
  3. Kokie kvalifikacijos ir patirties reikalavimai buvo keliami kandidatams, norintiems tapti UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ ekonomistu?
  4. Kas buvo šio konkurso komisijos pirmininkas? Kiek komisijoje buvo narių?
  5. Kiek pretendentų dalyvavo konkurse užimti ekonomisto pareigas?
  6. Kas ir kada tapo UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ ekonomistu? Prašome nurodyti šio darbuotojo išsilavinimą, darbo patirtį ir paskutinę darbovietę?
  Primename, kad vadovaujantis Visuomenės informavimo įstatymu atsakymus į šiuos klausimus turite pateikti iki šios darbo dienos pabaigos. Ši informacija reikalinga ruošiant straipsnį „Anykštos“ laikraštyje apie struktūros pertvarką UAB „Anykščių komunalinis ūkis“, - išdėstėme rašte, kurį užregistravo UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ sekretorė.
  Praėjus daugiau nei dviems paroms po klausimų pateikimo, penktadienio popietę, atsakymų iš laikinojo komunalininkų vadovo dar nebuvome sulaukę.

  Prieš mėnesį
 • To Istorijos nesiklastosi

  atsakymas į: Istorijos nesiklastosi Nuoroda

  Nežinau kaip ir ką priimė Žukauskas, bet kaip gali tokioje įmonėje nebūti ekonomisto etato? Ekonomistės pareigas atlikdavo vyr buhalterė, bet apie ekonomiką ji neturi žalio supratimo. O ką dabar daro primdami traktorininką iš karto nuolatiniam darbui, kam žmogus į naujai steigiamą centrą, kuris neaišku kada bus atidarytas, kai esamų darbuotojų pilna. Galų gale valytoja dirba pilnu etatu, o komunaliniam pasirodo tik porai valandų kaip vaiduoklis. Nieko nebesuprantu kodėl Žukauskui nebuvo galima priimti ekonomisto, o šiai trijulei galima savus priiminėt ir etatai nepertekliniai?

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: To Istorijos nesiklastosi Nuoroda

  Todėl, kad komunalinis nėra asmeninė Žukausko įmonė. Etatų kūrimas turi būti suderintas su valdyba. Jei direktorius profesionalus, tai jis tai turi žinoti ir atlikti paprastą veiksmą - kreiptis į valdybą. Valdyba po to lerido, nes etatas reikalingas. Tas pats kaip su statybomis, pradžioje leidimas, po to statyba. Jei atvirkščiai - bauda.

  Prieš mėnesį
 • as

  Nuoroda

  kiek cia rasynesit vistiek kike niekas nesikeis nes ten jau desimtmeciais valdo jie

  Prieš mėnesį
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Lodorių ir kuro vagišių šaika suraitė skundą o keletas nesusipratelių dar pasirašė va ir visas sukeltas burbulas. Alprydas ir kiti komitetininkai juos kaip ciucikus siundo.

  Prieš mėnesį
 • Ovinai tu

  atsakymas į: Gyventojas Nuoroda

  Kaip šiemet nurašys kurą, kai anas grįžo į 2019 metų lygį, pernai tai trečdaliu buvo pigesnis. Čia tik konsocevalslibų šunims galima makaronus kabinti

  Prieš mėnesį
 • Iš šono

  Nuoroda

  tai karksinčių juodvarnių karksėjimas nei į tvorą nei į mietą, kaip sakoma. Gal galvas geriau pelenais pasibastykit.

  Prieš mėnesį
 • Iš šono

  Nuoroda

  Visa bėda yra įstaigų vadovų politizavimas. Nežinau kas ten teisus. Miestas kalba, kad komunaliniam vadovauja buhalterė. Direktorius suvalstietėjęs, nieko nebijo, nes tuoj skųsis Baurai ir kaip čia koalicijos partnerį nubausi.

  Prieš mėnesį
 • kur logika

  atsakymas į: Iš šono Nuoroda

  Jei kalba apie politikavimą, tai kokia partija pastatė buhalterę?

  Prieš mėnesį
 • Jai būčiau direktorius atlaisciau visus kurie pasiskundė ir pats su buxaltere sesciau prie šiukšliadėžės vairo.

  Prieš mėnesį
 • Jai būčiau direktorius atlaisciau visus kurie pasiskundė ir pats su buxaltere sesciau prie šiukšliadėžės vairo.

  Prieš mėnesį
 • Jadvyga

  Nuoroda

  O ką KĮKe veikia juristas? Jei vadovai įstatymų nežino, gal jis turėtų žinoti?

  Prieš mėnesį
 • To Jadvygai

  atsakymas į: Jadvyga Nuoroda

  O ką ne žinote ką veikia rašo atleidimo Įsakymus kuriuos teismuose ir DG komisijose pralaimi , tai buvo A. Savicku ir kitais darbuotojais , Jis buvęs PROKURORAS . Vyt juos visus lauk iš KIK o.

  Prieš mėnesį
 • primenu

  atsakymas į: To Jadvygai Nuoroda

  Žmogų su šakėmis atleido, žmogus kurį labai gerbė Tubis.

  Prieš mėnesį
 • gyventojas

  Nuoroda

  apie išesfaltavimą nėra ir kalbos,da ir šlagbaumus buvu direktorius uždėjis

  Prieš mėnesį
 • teisybė

  Nuoroda

  Nei Jonas,nei Marijonas neišneš tiek kiek surupšnoja galingieji.Kasos aparatai atsirado tik prie Žukausko,o kantoroj ir dabar gali atsiskaityti tik grynais

  Prieš mėnesį
 • ATA

  Nuoroda

  Kiek zinau Anyksciu kapiniu ,,virsininkai,, Anyksciu komunalinis ukis.
  Didziausias minusas vadovams, kurie nesugeba ar nenori isasfaltuoti kapiniu taku (nors jau pagrindiniu).
  Zmones maknoja per purva. Jokios pagarbos nei mirusiems, nei gyviesiems.
  Atmerkite akis,,ponai,,.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone savivaldybės valdomos įmonės vadovas tegdamas, kad jo pavaldinių skundas tai tik " iš piršto laužti kaltinimai" yra neteisus. Mano nuomone ugnis nekyla be dūmų. Taigi per tuos dūmus gal vadovas nebematė to, ką turi ne tik matyti, bet ir savu laiku imtisveiksmų, kad ugnis neįsižiebtų.... Juk direktorius tai ir politikas, buvo išrinktas į savivaldybės tarybą !

  Prieš mėnesį
 • Donce,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  ar už stukačiaus darbą gaudavai priemoką?

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  atsakymas į: Donce, Nuoroda

  jeigu jūsų blogas įprotis atsirado dėl patiriamo streso ir bandydami nusiraminti ieškote erzinančių kabliukų, pabandykite pakeisti savo elgseną užsiimdami kita, labiau fizine veikla, sportu. Jeigu ir tai nepadės, kreipkitės į Gerovės centrą konsultacijai. Įstaigos specialistai konsultuoja nemokamai.

  Prieš mėnesį
 • Aš ei

  Nuoroda

  Jo kurą vogė masiškai ir visi kas prie to prieidavo, net trimerystai y diena po 20 30 lytru isnesdavo, o marius vapsie ten nešė vogė mediena vyska vysa gyvenimą, dyrbancio retai pamatysi tik galvoja kaip alaus ikalt ir bizniuka prasukt valdiskom lesom, ir ner ko stumt ant Kazio, vienas Marijonas ten simtatukstantyne suma isvoge

  Prieš mėnesį
 • šiaip tai

  Nuoroda

  kiek žinoma mašinos tik 5-ios ,o parašų žymiai daugiau ,gal ne tiems liniuotes sudėjote???

  Prieš mėnesį
 • tikrai taip

  Nuoroda

  ''Darbšti'' ir ''netinginė'' KIKe yra tik viena mergaitė

  Prieš mėnesį
 • darbuotojas

  Nuoroda

  o aš labai gailiuosi, kad tąda nebuvau darbe ir nepasirašiau, ,bet žinau,kad dar rašomas vienas raštas kuriame pasirašys ir tie, kurie nežinojo ar nesuspėjo ,dar ne viską surašė,oi dar gerų faktelių turi žmonės papasakot.

  Prieš mėnesį
 • Kur korupcijos tyrėjai, policija

  Prieš mėnesį
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Skundą sukurpė komitetininkai paprašyti kelių KIK-o "nuskriaustųjų". Kai kurios pritinginčios dirbti valytojos pasirašė net neskaičiusios teksto. Yra žinoma kad kai kurie pasirašę dabar gailisi nes jaučiasi buvę suklaidinti.

  Prieš mėnesį
 • kur

  Nuoroda

  o televizija kur, juk zadejo. Norime kakadu....

  Prieš mėnesį
 • čia durnių kraštas

  atsakymas į: kur Nuoroda

  Yra dar durnesnių televizijų. Siūlau TV pagalbą.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Zvilgsnis manjako

  Prieš mėnesį
 • atsargiai

  Nuoroda

  žmones vadinti vagimis galima tik pripažinus teismui,o priešingu atveju gali tekti atsiprašyti ir sumokėti.,o įmonėje kol bus Kazys ir angelė,tol bus ir betvarkė

  Prieš mėnesį
 • prekeive

  Nuoroda

  labai idomu kaip si pavasari bus skirstomos vietos turguje prekiaujant gelemis ar ir vel reiks kariauti

  Prieš mėnesį
 • Julius

  Nuoroda

  Šaunuolis Kazys. Gal pagaliau tvarka ir šioje įmonėje atsiras. O skųstis dabar baisiai madinga. Atleidi vagį ir turi kvietimą į ginčų komisiją. Čia vadinasi laisvė ir demokratija.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Julius Nuoroda

  mano nuomone sąžiningų vadovų valdomose įmonėse darbuotojai nevagia, o priešingai, rūpinasi bendrovės turtu ir gerbia save ir savo kompaniją. Komunistų valdomose įmonėse vagystės įprastinė sistemos dalis, tik tose vagystėse vagių rangai skirtingi.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu 100 procentų

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Pasitraukus Venetai savivaldybės "bobos" džiaugėsi, kad pagaliau gali ramiai darbo laiku išsirinkti pievutėje naujausias prekes. Biznis yra biznis, bet moku mokesčius. O "bobom" reikia mažiau pliurpti, nes šlykštu klausyti.

  Prieš mėnesį
 • Liberali išeitis

  Nuoroda

  Girdėjau, kad savivaldibė svarsto komunalinio privatizaciją. Manau tai būtų protingiausias sprendimas. Baigtūsi skundai ir problemos.

  Prieš mėnesį
 • jo

  atsakymas į: Liberali išeitis Nuoroda

  MADUONAI PARDUOT

  Prieš mėnesį
 • Sd

  Nuoroda

  Kur valstietis ten problema. Šapoka, LIGONINĖ, o anykštėnai kaip kokia avinų banda į seimą išrinko valstietį, Karbauskio sėbrą. Tai ir prašykit dabar Tomilino užtarimo.

  Prieš mėnesį
 • SRIRTRF

  atsakymas į: Sd Nuoroda

  Visokių valstiečių yra - Vaiginas nebuvo komunistu, todėl buvo krislas komunisto Tubio akyse. Šapoka buvo komunistų jaunuolių sekretorius, todėl komunistas Tubis jam sumokėjo didelę išeitinę išmoką.

  Prieš mėnesį
 • Diva

  Nuoroda

  Gal sūnus netikras,kad savo motiną skundžia,o gal neišaugo iš paauglystės metų.Linkiu sūnui susitaikyti su motina.

  Prieš mėnesį
 • Vytautas

  atsakymas į: Diva Nuoroda

  Nepagalvojo vaikinas. Prigavo jį didelę patirtį skundų rašyme turintys komiteto sėbrai. Mama ikrės kailį, tai kitą kartą nesirašys.:-)

  Prieš mėnesį
 • Geda????

  Nuoroda

  Gera žmogų lengva apdergti tokio paieškoti reikia sąžiningas tikrai????

  Prieš mėnesį
 • aina na...

  Nuoroda

  Šap0k0s vietoj nuo tokių komentarų vaikščiočiau su kapišonu ant galvos

  Prieš mėnesį
 • Zoja

  Nuoroda

  Angeliute daug dirba, daug ir gauna,kas jum da neaišku tinginiai ir simulentai

  Prieš mėnesį
 • Dėl

  Nuoroda

  algų kėlimo tai tikra neteisybė . Reikėtų peržiūrėti naujai jų didinimą ir vienodu procentu paskirstyti visiems neišskiriant vyr buhalterės ir kitų.

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Tai ko nori tie zmones is direktoriaus as nesupratau.Angiele atlaike daug skundu,kadangi dirba gerai ,teisingai ir priekaistu del darbo turbut nera.ir toliau ji dirba.Amerikonas tokia Amerika valdo 78 metu,o Angiele ..

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: As Nuoroda

  Žmonės, esantys žemiau, nori dialogo su esančiais aukščiau. Kai jo nėra, va ir gaunasi nepasitenkinimas.

  Prieš mėnesį
 • robkė

  Nuoroda

  kad viskas nurims, tai ir durnam aišku, bet nors dabar gražu pažiūrėt kaip komunalinio vadukai dunda, kad tik viską užpūdruot ,ir spec drabuziai atsirado,ir grafikai ir tabeliai ir pažymėjimai ir įsakymai ir t .t ir panašiai

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Durniu laivas, ir tiek.

  Prieš mėnesį
 • Liniuotė

  Nuoroda

  Kaip liniuotė bake susiejama su kuro kainų kritimu? Gal gali pasakyti direktorius kokie kiekiai pirkti kuro ir kiek kilometrų transportas nuvažiavo vienai ir kitais metais. Tada bus aišku kur liniuote dar įkišti.

  Prieš mėnesį
 • To linuotei

  atsakymas į: Liniuotė Nuoroda

  Kiek direktoriui buvo pateikta įrodimu ir su nuotraukom bet priemoniu nesiėmė , čia kyla klausimas ar tas kuras keliavo į valdžios bakus , tegul Šapoka ne nusikalba dėl liniuočių J. Žukausko buvo numatyta , bet K. Š , laurus nori nusiskinti sau. Tegul pasako kiek pinigėlių nubirėjo už gaisrinės remontą ir kitų faktų , laukiam STT.

  Prieš mėnesį
 • jumoro karalius

  Nuoroda

  alia tu pagalvok, pas tokius sąžiningus vadovus įm0nėje tarpe pelešūdžių, atsirado vagių .

  Prieš mėnesį
 • tai gal nebetylekim

  Nuoroda

  del siuksliu isvezimo ,,kada bus mokestis tik uz isveztas siuksles o ne uz neisvestus konteinerius ,gal gana

  Prieš mėnesį
 • Geriau tylėk

  atsakymas į: tai gal nebetylekim Nuoroda

  Tokius, kaip Tamsta reiktų surasti ir paviešinti visiems. Kur dedi šiukšles? Degi ir nuodini aplinkinius? Išmeti į bendrus?

  Prieš mėnesį
 • Parka

  atsakymas į: tai gal nebetylekim Nuoroda

  Blogai,kai tokia įmonėje atmosfera. Reiškia,kad kažkuri pusė perlenkė lazdą. Akcininkas turėtų atlikti tyrimą ir nustatyti kaltus. Bet kai akcininkas tiki,ką sako direktorius,bet neišklauso kitos pusės, manau konfliktas nesibaigs.

  Prieš mėnesį
 • Ciocė

  atsakymas į: tai gal nebetylekim Nuoroda

  Paklausk Liogės.

  Prieš mėnesį
 • girdėjau

  Nuoroda

  ar tiesa ,kad šiukšlių mašina nupirkta padevėta ir gan brangiai todėl greitai genda. Sklando kalbos,manau ,kad negerai.

  Prieš mėnesį
 • Onutė

  Nuoroda

  Komunalinio žmonės šaunuoliai perlipo per savo baimes būti atleistiems. Ir negi rajono valdžia neįgali negali išspręsti pensininkės vyr. Buhalterės klausimo.

  Prieš mėnesį
 • Vytautas

  atsakymas į: Onutė Nuoroda

  pries kelius metus buvo snekama tarp darbuotoju , kad valdzia yra buhalteres , jos visur sprendziamas balsas buvo ,gal kaip buhaltere mate kur lesos metomos , norejo tik gero.

  Prieš mėnesį
 • ona

  Nuoroda

  jau iš nuotraukos matos,kad' ''malonus'' žm0gus

  Prieš mėnesį
 • Aik

  Nuoroda

  Nieko keisto labai pažįstamos situacijos mūsų raj.

  Prieš mėnesį
 • ...

  Nuoroda

  Jau ir pagalbos šauksmo raštas antras ,tik kažkodėl buvo neatkreiptas dėmesis ir nebuvo niekas daroma., raštas nusėdo mero stalčiuje Žmonės jau seniai nebepakelia šit0s chuntos priespaudos

  Prieš mėnesį
 • Gene

  Nuoroda

  vis minima Dovydeniene , ar tik ne jos vyras kazkurios tai ministerijos kancleris , tada ji turi tvirta uznugari.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Kokius raminančius geria? Ar prie skundo pateikti gydytojų išrašyti receptai? Jei ramintis labai stiprus, tai gal darbuotojai kelia pavojų aplinkiniams?

  Prieš mėnesį
 • ga

  Nuoroda

  gal cia kas nors supainiota - Dovydenienes sunus Sinkunas ?

  Prieš mėnesį
 • o tai galvelė

  atsakymas į: ga Nuoroda

  Gal nežinoti, kad moterys keičia pavardes?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  30 proc. mažai. Tubis 40 proc. Gališankai ir Blazarenui pakėlė. Va tai vyras. Galima kad tik buvo.

  Prieš mėnesį
 • Donce,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  kokį priedą meras tau mokėjo už vairuotojų skundimą policijai?

  Prieš mėnesį
 • va

  Nuoroda

  manau,be jokių kalbų direktorius turi būti pakeistas.

  Prieš mėnesį
 • To va

  atsakymas į: va Nuoroda

  Kuo greičiau turi būti atleisti visi trys , direktorius , vyr . buhalterė ir pavaduotojas . Kurie pravakuoja ir į depresija varo dirbančiuosius. Gal administracija nemato ar nenori matyti kas dedasi KIKe.

  Prieš mėnesį
 • ....

  atsakymas į: To va Nuoroda

  Persišviesk galvutė !

  Prieš mėnesį