Šio šeštadienio laikraštyje "Anykšta" pašnekovai pasidalijo mintimis, kaip sutiko žinią, kad Anykščiuose antrus metus iš eilės dėl koronaviruso pandemijos neįvyks festivalis "Devilstone". Savo įžvalgomis aie tai pasidalijo ir Anykščių rajono tarybos narys, konservatorius Šarūnas Grigonis.

"Žinios apie festivalio atšaukimą nuliūdino. "Devilstone" jau daugelį metų pritraukia labai daug žmonių iš visos Lietuvos ir užsienio, tad patys Anykščiai praras ne tik kokybišką renginį, bet ir nemažai pajamų. Tačiau puikiai suprantu, kad toks renginys turi būti išpildytas pilnai, tad nekantriai lauksiu jo kitais metais", - sakė anykštėnų išrinktasis į Anykščių rajono tarybą.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Tegul metalo muzikos mėgėjai važiuoja į "Devilstone" ar kitus koncertus visam pasauly, niekas jiems netrukdo.. Tik prie ko čia Anykščiai. Kodėl reikia su tais velniais, pijokystėm ir narkotikais erzinti vietinius žmones.

  Prieš mėnesį
 • Miunchauzenas

  Nuoroda

  Aina sau kokia gyli išmintis vaj vaj:) geriau paklausyt jo ką galvoja apie vėjo jėgainių statybą prie Staškuniškio?

  Prieš mėnesį
 • Piatra

  Nuoroda

  Kiek rozu sakiau, kad Surdiagy raikia Devilkstonu arganizuot

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Nebus festivalio, tai savivaldybės biudžeto pinigai neišplauks pvelnių organizatoriams ir gal bus panaudoti tikriems anykštėnų poreikiams. Ar valdžios atstovai galvoja kitaip?

  Prieš mėnesį
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Mirštantis, kraštas ir Lietuva jau kirdik

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Anykstenas Nuoroda

  Visi vilniu

  Prieš mėnesį
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Mirštantis, kraštas

  Prieš mėnesį
 • Hope

  Nuoroda

  Aš uždirbu gerą atlyginimą iš namų nuo $ 7300 iki $ 9600 per savaitę, kas yra nuostabu, nes po metų aš buvau bedarbis siaubingoje ekonomikoje. Dėkoju Dievui kiekvieną dieną, kai buvau palaiminta šiomis instrukcijomis, ir dabar mano pareiga mokėti ją į priekį ir pasidalinti ja su visais. Štai ką aš darau .....---> https://bit.ly/3pZ80l0

  Prieš mėnesį
 • Dėdė

  Nuoroda

  Užtat Juozukui bus ramiau,galės ramiai nueiti į šilelio pliažą kiaušus pamirkyti,o ramiai beblaukiojant ir internacionalą paniuniuoti.

  Prieš mėnesį