Nuo šių metų sausio 1 dienos įsigaliojo draudimas rūkyti daugiabučių namų balkonuose, kai bent vienas gyventojas prieštarauja rūkymui.
„Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kaip jie vertina tokį draudimą, domėjosi, ar draudimai jau duoda konkrečių rezultatų.

 Mindaugas SARGŪNAS, Anykščių rajono tarybos narys, liberalas:

- Gyvenu daugiabutyje, kartais užtraukiu dūmą, tačiau namuose to nedarau, nes mūsų butas net neturi balkono.
Sunku įvertinti, ar draudimas rūkyti balkonuose yra geras, ar blogas.Man asmeniškai rūkantieji nekliūna. Bet suprantu tuos, kuriems tenka atsidaryti langą, o kažkas iš apatinio aukšto rūko ir dūmai kyla į jų namus. Juk yra ir maži vaikai, vyresnio amžiaus žmonės.
Manau, kad nėra sunku rūkantiesiems išeiti į lauką.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Neuzlipkit ant greblio

  Nuoroda

  Davai uzsidrauskim rūkyt balkonuose, tada bus įdomu kaip ciulbes pirmo aukšto gyventojai kai visas namas pradės po jų langais rūkyt. Davai, davai pažiūrim.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu

  Nuoroda

  Stebėtojui ką ir be pridurti koks šlykštus tas rūkymas

  Prieš mėnesį
 • Stebėtojas

  Nuoroda

  Mano supratimu rūkymas yra prabangos dalykas, o norintys rūkyti kitų sąskaita gadindami oro sudėtį ir teršdami nuorūkomis ir pelenais aplinką, turėtų mokėti didesnius mokesčius už komunalines paslaugas, kad savivaldybės biudžeto lėšomis atliekamos bendro naudojimo patalpų ir teritorijų priežiūros paslaugos nebūtų tokios nuostolingos.

  Prieš mėnesį
 • Rubykiu Branys

  atsakymas į: Stebėtojas Nuoroda

  Graitu laiku bus prabangos dalykas išeiti savan balkonan ir nusipersti ! A ant sava bobas užlipti lais tik per švintes ? Tau tai gerai - smaukaisi kožnu dien !

  Prieš mėnesį
 • anas

  Nuoroda

  ar nusibezdet ,dar bus galima

  Prieš mėnesį
 • tai dabar kliuna rukymas balkonuose, veliau langa atsidarius klius automobiliu smardve, dar veliau ziedadulkes, po to garsai. Balkonas yra to buto dalis, tai tel ir ruko, o jei kam nepatinka, tegul langus uzsidaro. Nes jau visai nuo proto tauta baigia nulipti, ne tik save, bet ir kaimyna reikia myleti

  Prieš mėnesį
 • Tokia

  Nuoroda

  Sekantis etapas bus- galas maurojimui balkone per naktį (pasilinksminimui, atseit).

  Prieš mėnesį
 • konservatnikai

  Nuoroda

  1. Pakeisti LR Seimo Rinkimų įstatymą taip, kad liktų tik sąrašiniai – panaikinti rinkimus pagal vienmandates apylinkes. 2. Pakeisti LR Prezidento Rinkimų įstatymą taip, kad LR Prezidentas būtų renkamas Seimo, o ne Lietuvos Piliečių – panaikinti tiesioginius rinkimus. 3. Bet kuria kaina, išnaudojant turimą valdžią ir klastojant ateinančius LR Seimo rinkimus, uzurpuoti daugumą LR Seime. 4. Pastatyti LR Prezidentu Lietuvos carą paveldėtoją - anūką – broilerį. 5. Įvesti faktinę diktatūrą Lietuvoje.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: konservatnikai Nuoroda

  Lietuvoje jau seniai diktatūra, konservatoriai nori griežtos diktatūros. Ir dėl to kalti patys piliečiai, ypač dėl to, kad nedalyvavo P. Šliužo surengtame referendume, kuriame be žemės įstatymo buvo labai svarbūs demokratijai trys klausimai, du iš jų: parašų skaičiaus referendumui surengti sumažinimas iki 100 tūkst., kad referendumu priiimtų sprendimų ir įstatymų negalėtų keisti Seimas, o galėtų keisti tik referendumas. Jeigu tada už šiuos klausimus būtų balsavę piliečiai, tai šiandien ne tik referendumą būtų daug lengviau surengti, bet ir šie valdančiųjų siūlomi pakeitimai būtų galimi tik referendumu, nes Konstitucija priimta referendumu.
  Panevėžio apygardoje per rinkimus kandidatė rinkėjams siūliusi kartu išsikovoti tiesioginę demokratiją liko gale, nes rinkėjams neįdomu, kai siūlo ne nemokamą sūrį, bet rimtus dalykus. Ir dar buvo apjuodinta kaip neva neraštinga, pridariusi stiliaus klaidų, nes kandidatės dėstomos mintys braukytojai bet kur, kad tik daugiau skrajutė raudonuotų, buvo kaip raudonas skuduras jaučiui :) Juokingiausia, jog pačios žurnalistės straipsnyje buvo elementarių rašybos klaidų. Taip naikinami sistemai pavojų keliantys žmonės. Užtat dabar Seime sėdi labai gudrūs nemokšos, dirbantys ne šaliai, bet savo gerovei, sugebantys apjuodinti bet kuriuos protingus žmones ir juos nustumti. G. Furmanavičius juokiasi, kad du aukštuosius turintis, 4 kalbas mokantis bakalaurininkų laikomas nemokša. Jau seniai gyvename kreivų veidrodžių karalystėje.

  Prieš mėnesį
 • Rolandas

  Nuoroda

  protingiausias sprendimas butu laiptines gyventojams susirinkt ir pakalbet apie rukyma balkonuose , tikrai efektas butu ,o dabar jeigu bus iskviesta policija ir uzdeta bauda tai prasides kazkokia tai forma kersijima , ar ne taip ?.

  Prieš mėnesį
 • anas

  atsakymas į: Rolandas Nuoroda

  a nusibezdet da bus galima.............

  Prieš mėnesį