Nuo šių metų sausio 1 dienos įsigaliojo draudimas rūkyti daugiabučių namų balkonuose, kai bent vienas gyventojas prieštarauja rūkymui.
„Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kaip jie vertina tokį draudimą, domėjosi, ar draudimai jau duoda konkrečių rezultatų.

 Diana KVIECINSKIENĖ, Anykščių rajono savivaldybės Bendrojo ir ūkio skyriaus vyresnioji specialistė:

- Esame prieš kelias dienas gavę vieną prašymą uždrausti rūkyti daugiabučio namo balkonuose. Į mus kreipėsi Pušyno mikrorajono gyventojai iš Jono Basanavičiaus gatvės. Žmonės užpildė prašymą, kurį galima rasti Anykščių rajono savivaldybės tinklapyje.Prašymą užpildė vienas žmogus, o po prašymu gal dar du pasirašė.
Parengsime Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą dėl draudimo rūkyti, po to informuosime UAB Anykščių komunalinis ūkis, nes bendrovė administruoja tą namą. Komunalininkai turės pakabinti skelbimą ir ženklą, informuojančius apie draudimą rūkyti balkonuose.
Manau, kad viskas toliau priklausys nuo gyventojų sąmoningumo. Kas rūkė, gali rūkyti ir toliau, nekreipdamas dėmesio į draudimus. Nebent policiją žmonės kvies. Sudėtingi čia dalykai...

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • nu bet

  Nuoroda

  kam pranesinet kiek tu pareiskimu, lyg butu tuo nepatenkinti ,matyt ten visi rukantys tai ir 'uzkalba danti'

  Prieš mėnesį
 • Aš tai kūrinu

  Nuoroda

  pa kaldru daba, fortki prasvėrys

  Prieš mėnesį
 • Gadeiki

  Nuoroda

  a kur tu kuryji, virtuvėj?

  Prieš mėnesį
 • Jurate

  Nuoroda

  as irgi rukau savo balkone ,dabar pirksiu ir pradesiu rukyt elektronines cigaretes( apie jas istatyme nekalbama ) , ju dumas nenuodingas ir net naudingas , skaniai kvepia nes gali pasirinkt aromata , pelenu nesusidaro .

  Prieš mėnesį
 • Aktų rinkinys

  atsakymas į: Jurate Nuoroda

  Pagal #Tomilonistatymas elektroninė cigaretė irgi draudžiama.

  Prieš mėnesį