Nuo šių metų sausio 1 dienos įsigaliojo draudimas rūkyti daugiabučių namų balkonuose, kai bent vienas gyventojas prieštarauja rūkymui.
„Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kaip jie vertina tokį draudimą, domėjosi, ar draudimai jau duoda konkrečių rezultatų.

 Alvydas JANICKAS, anykštėnas:

- Mūsų daugiabutis pakankamai draugiškas ir šią akimirką nematome problemos dėl gyventojų rūkymo. Aišku, kad daugiabutyje gyvena vienas kitas rūkantis žmogus, kiek matau, jie rūko lauke, o jei kažkas „pypkutę“ balkone ir surūko, tai problemų dėl to nekeliame.
Manau, kad gyvenime yra rimtesnių problemų nei rūkymas daugiabučio balkone. Šį draudimą įgyvendinti yra labai sunku. Galima iškabinti daugiabučio laiptinėje pranešimą, kad čia nerūkymo zona, bet kas prižiūrės, kaip to draudimo laikomasi?
Į tokius dalykus, kaip skundimą, žiūriu negatyviai. O jei yra koks kaimynas, kuris nuolat rūko ir per dieną sutraukia balkone po du pakelius cigarečių, galima su juo susitarti, kad išeitų parūkyti į lauką po berželiu.
Negirdėjau, kad kitų daugiabučių gyventojai Anykščiuose būtų rinkę parašus dėl rūkymo balkonuose ir kreipęsi į savivaldybę. Beje, pats nerūkau jau dešimti metai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Daunas

  Prieš mėnesį
 • Aišku

  Nuoroda

  Labai aktuali informacija. Jau 10 metų nerūko.

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha

  atsakymas į: Aišku Nuoroda

  Informacija ir partijos nario viešinimas bus apmokėta iš politinės reklamos lėšų sąskaitos.
  Esi parijoje, būk matomas!

  Prieš mėnesį