Ketvirtadienį įsigalioja karantino pakeitimai, leidžiantys nebedėvėti veido kaukių lauke, taip pat nelieka judėjimo draudimų tarp didmiesčių ir juos supančių žiedinių savivaldybių.

 Vyriausybės priimti pakeitimai numato, kad nuo šiol bus galima nedėvėti kaukių atvirose vietose, kai tarp žmonių išlaikomas bent dviejų metrų atstumas. Kaukių dėvėjimo uždarose vietose reikalavimai nesikeičia.

Vyriausybė trečiadienį pratęsė judėjimo tarp savivaldybių ribojimą iki kovo 15-osios, kartu panaikindama šiuos ribojimus gyvenantiems besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse.

Premjerė Ingrida Šimonytė išvakarėse informavo, kad šie Vyriausybės pakeitimai įsigalioja nuo ketvirtadienio, tuo metu anksčiau svarstyti galimi atlaisvinimai, pavyzdžiui, dėl kultūros įstaigų ar kai kurių didesnių parduotuvių atvėrimo, anot jos, bus priimti tik ėmus gerėti epidemiologinei situacijai.

Karantinas dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje pratęstas iki kovo pradžios.

Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje 100 tūkst. gyventojų per pastarąsias dvi savaites teko 247 susirgimai COVID-19, iki tol mažėjęs rodiklis pastaruoju metu nekinta.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Marija

  Nuoroda

  Ar ilgam,nes žmonės ir taip per daug atsipalaiduoja.Nieko gero nebus,pamatysite.

  Prieš mėnesį
 • Ateistas

  Nuoroda

  Man tas pats ar Kalėdos, ar Velykos. Kai kišenėj yra pinigų, tai ir šventės. Bet svarbiau, kad nesusirgt tuo prakeiktu Covidu. Reikia dar taip nepaleist to karantino. Ir taip žmonės taisyklių nesilaiko, o kai vadžios paleistos, tai visai bus blogai.

  Prieš mėnesį
 • Senjorei

  Nuoroda

  Karantinas tai yra ne genocidas, o išsigelbėjimas. Tik karantino dėka dar ne visi žmonės masiškai susirgo koronavirusu ir ne visi išmirė. O jei poniai sunku išsėdėti namuose, tai gali valkiotis po krautuves, ieškodama pigesnio margarino, nupigintos dešros, stumdytis eilėse. Gal greiučiau užsikrėsi ir pajusi, koks tai malonumas sirgti.

  Prieš mėnesį
 • Vita

  Nuoroda

  ejau gatve be kaukes , tai priejo moteris ir liepe uzsideti ,nes ore daug pavojingu dulkiu is Afrikos vejas atpute , o ji prisistate kaip policijos remeja ir ispeja vaiksciodama zmones.

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  karantinas liks iki Velykų tai tikrai, genocidas bus toliau vykdomas

  Prieš mėnesį
 • Jaunuolis

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Metelių senjore tikriausiai turi nemažai, bet razumėlio nelabai. Pasiguglink ką reiškia žodis genocidas.Nuo kada gyvybių saugojimas vadinasi genocidu?

  Prieš mėnesį
 • Ančiukas

  Nuoroda

  Donce, tu gali įsiforminti pranešėjo statusą. Tada oficialiai galėsi pranešinėti teisėsaugos pareigūnams apie įvairaus pobūdžio anykštėnų nusižengimus. Patirtį turi, specialiuosius reikalavimus atitinki.

  Prieš mėnesį
 • 6

  atsakymas į: Ančiukas Nuoroda

  Meilė nesibaigė dar.. Tai gal asmeniskai į akytes pasakytumėte, nes ta pati rašliava rodo ligą... Užuojauta tada.. Niekam juk neįdomu jūsų jausma..

  Prieš mėnesį
 • Vanda

  Nuoroda

  ar dar neperanksti gatvej kad galma nenesiot kaukiu , yra didelis oro uzterstumas , as namuos idejau tinkliukus languos kad kai vedinu maziau is lauko dulkiu kenksmingu vidun patektu.

  Prieš mėnesį
 • Pataisykit

  Nuoroda

  Karantinas dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje pratęstas iki kovo pradžios(pabaigos)

  Prieš mėnesį
 • Saulyte

  atsakymas į: Pataisykit Nuoroda

  O kada iš vis kaukių nebereikės? Geriau eitų gatvių valyti. Tiek išmatų ir šiukšlių niekada nemačiau, kiek šiemet. Šunys šį.. ką kur papuola, o surinkti tingi visi. Bausti tuos šunelių mylėtojus po kelis šimtus kad žinotų kaip augintinį prižiūrėti.

  Prieš mėnesį