Per pastarąją parą Anykščių rajone nustatyti 3 nauji COVID-19 atvejai.

 Atvejų epidemiologinis tyrimas bus atliekamas šiandien.

Šiuo metu sergančiųjų 63.

Pasveiko 10 asmenų, iš viso pasveikusiųjų 916.

Duomenų šaltinis: Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • **

  Nuoroda

  kokie cia skiepai,cia nuodai,jei pasiskiepijus nekrenta temperatura,tai ar galima dar kazkuo tiketis,tai va koks skiepas AstraZeneca.

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  O kodel tada statistikoja raso kad anyksciuose 155 serga ir jie yra juodoja zonoja.gal gerbemam ziogeliui reiketu tai issiaiskinti atlyginimas tai pakilo gal dirbt laikas pradeti.

  Prieš mėnesį
 • tu

  atsakymas į: As Nuoroda

  Juoda spalva nerodo kiek serga. Žiūryte į knygą, o matote špygą. Patarčiau pradžioje susipažinti su legenda. Legenda - tai žemėlapių, diagramų spalvų ir kt. ženklų paaiškinimas.

  Prieš mėnesį
 • As

  atsakymas į: tu Nuoroda

  Tai vat jus tamsta matot spyga nes juoda spalva reiskia kad anyksciu rajone labai stipriai serga.o realiai i savaite po maksimum 15 zmogeliuku suserga.

  Prieš mėnesį
 • ----

  Nuoroda

  Neaisku kas po tu skiepu nei po dienos,nei toliau kaip teks gyventi.Daromi bandymai,o kas toliau nezinomybe.Skiepijami senoliai,bet niekas neraso kaip gyvenimas pasiskiepijus,keista,kad senoliams tik AstraZeneca.

  Prieš mėnesį
 • Jurachas

  atsakymas į: ---- Nuoroda

  Šiaip skiepyja pfizer vakcina. Nežinau, mano močiutė jau gavo abi dozes. Na, barzda neišdygo, dieduku ne pavirto. Juoduot irgi nepradėjo.

  Prieš mėnesį
 • vakcina pades

  Nuoroda

  Dar viena moteris organizmo reakciją į vakciną „AstraZeneca" palygino su nuodų poveikiu. „Skiepas neskausmingas, jokių nemalonių pojūčių, tačiau praėjus 10 val. pradėjau jausti nevalingą šaltkrėtį, kilo temperatūra. Kitą dieną kamavo mieguistumas, pradėjau jausti skausmą rankoje, į kurią buvo suleista vakcina. Pasireiškus skausmui ties inkstais, kreipiausi į medikus. Buvo skirti antibiotikai. Kas toliau - nežinau. Buvau pasiryžusi skiepytis, bet po viso šito ketinu antros vakcinos atsisakyti", - sakė pedagoge dirbanti moteris.

  Prieš mėnesį
 • Į vakcina padės

  atsakymas į: vakcina pades Nuoroda

  Aišku, padės! Jei organizmas reaguoja - reiškia vakcina veikia - susidaro antikūnai. Reikia prisiminti, kad kiekvieno organizmo reakciją į skiepą kitokia, ir nepilstyti iš tuščio į kiaurą, jei norite dar gyventi...

  Prieš mėnesį
 • Prima

  atsakymas į: vakcina pades Nuoroda

  Tikra pedagogė turi gydytis tik Švestu vandeniu, nes mokslas ir medicina yra velnio išmislas

  Prieš mėnesį
 • Tai va kaip...

  Nuoroda

  Visai išmirs tie Anykščiai ! Rajone tiek negimsta kiek numiršta. Pypiec atėjo...

  Prieš mėnesį