Pirmadienį pranešta, kad Utenoje dingo į parką pasivaikščioti išėjęs savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis.

 

Policijos departamento duomenimis, 1969 metais gimęs A. Remeikis pusę septynių ryto išėjo iš Taikos gatvėje esančių namų pasivaikščioti į parką.

 Apie 16 valandą policija sulaukė pranešimo, kad jis dingo be žinios.

Policija dėl dingusiojo paieškos pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Utenos apskrities policijos atstovė Asta Šuminienė BNS informavo, kad antradienį perpiet pareigūnai ketina pradėti vykdyti paieškas numanomoje dingimo vietoje.

„Pirmą valandą pradedamos paieškos su gyvais žmonėmis – policijos rėmėjais, Utenos savivaldybės bendruomene“, – sakė policijos atstovė.

Anot jos, A. Remeikis dingo po to, kai išėjo pasivaikščioti į Aukštakalnio parką, tai jis darydavo kiekvieną rytą.

Policija prieš pradedant paieškas taip pat apklausė dingusiojo artimuosius ir kitus informacijos galinčius turėti žmones.

„Tiriamos įvairios versijos, bet reikšmingų detalių kol kas neturime“, – teigė A. Šuminienė.

Pirmadienį be žinios dingusio Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Audriaus Remeikio paieškos vietoje antradienį popiet buvo rastas vyro kūnas.

Apie tai BNS informavo Utenos apskrities policijos atstovė Asta Šuminienė. Jos teigimu, vyro tapatybė kol kas nėra nustatyta, tačiau paieškos šiuo metu yra sustabdytos, laukiama, kad artimieji atpažintų kūną.

Utenos policija kartu su savanoriais antradienį 13 valandą pradėjo pirmadienį ryte be žinios dingusio A. Remeikio paieškas.

A. Šuminienės teigimu, kol kas nenustatytos tapatybės vyro kūnas buvo rastas neilgai trukus nuo paieškų pradžios, netoli Aukštakalnio parko.

„Mes pradėjome paieškas netoli jo įprastinio pasivaikščiojimo vietos, kur kiekvieną rytą ir vakarą eidavo pasivaikščioti“, – sakė Utenos policijos atstovė.

Anksčiau pranešta, kad 1969 metais gimęs A. Remeikis pirmadienį, pusę septynių ryto, išėjo iš Taikos gatvėje esančių namų pasivaikščioti į Aukštakalnio parką.

Apie 16 valandą policija sulaukė pranešimo, kad jis dingo be žinios.

Utenos meras Alvydas Katinas BNS sakė, kad A. Remeikis dėl sveikatos problemų pastarąsias savaites turėjo nedarbingumą, šią savaitę jis ketino važiuoti gydytis į Vilnių.

"Utenos diena" praneša, kad rastas kūnas yra su smurto žymėmis. Kūnas rastas netoli Kupiškio gatvės "Norfos".

 

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • xn

  Nuoroda

  tai ka, sunku atpazint?

  Prieš mėnesį
 • S

  atsakymas į: xn Nuoroda

  Saviskiai net nejieskojo o jis visai buvo prie namu.keista....

  Prieš mėnesį
 • Saviem sunku.... Ir nelengva išėjusiems būna.

  Prieš mėnesį
 • Lietuvos rytas rašo,kad rastas,tik reikia atpažinti...

  Prieš mėnesį