Asociatyvi nuotrauka.

Ne paslaptis, jog šių dienų pasaulyje išmanieji telefonai tapo nepakeičiamu įrankiu daugelio žmonių profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

Šie mobilieji įrenginiai leidžia palaikyti ryšį su įvairias žmonėmis bei organizuotumą darbe ir namuose, sekti jums aktualias naujienas. Kaip bebūtų, nors išmanieji telefonai yra be galo patogūs dėl savo dydžio ir dėl to, jog juos galima nešiotis visur kartu su savimi, tačiau būtent dėl tokių pačių priežasčių juos labai lengva pažeisti. Taisyti ar pakeisti sugadintą išmanųjį telefoną gali būti labai brangu, tad, kol tai nenutiko, verta imtis kelių atsargumo priemonių. Šiame straipsnyje pateiksime 4 būdus, kurie padės apsisaugoti nuo telefono pažeidimų.

 

Įsigykite ekrano apsaugą

Paprastai šiuolaikiniai išmanieji telefonai turi įbrėžimams ir smūgiams atsparesnius ekranus nei senesni telefonų modeliai, tačiau tai tikrai nereiškia, jog jų visai nereikia saugoti. Šie ekranai taip pat gali būti pažeidžiami, tad labai svarbu įsigyti tinkamą ekrano apsaugą. Ji užtikrins, jog, įsidėjus telefoną į kišenę, kurioje yra ir kiti daiktai, pavyzdžiui, raktai, nebus subraižytas jūsų telefono ekranas. Blogiausiu atveju bus pažeista tik apsauginė telefono plėvelė ar stikliukas, kurį prisireikus pakeisti yra žymiai paprasčiau ir pigiau nei įmontuotą telefono ekraną. Be viso to, daugelis ekrano apsaugų turi aliejui atsparų sluoksnį, kuris padeda sumažinti pirštų atspaudus ar kitas dėmeles. Jei kaip tik norite įsigyti vieną tokių priemonių, telefonų stikliukai pigiau – Varlėje.

Pasirūpinkite telefono dėklu

Palyginti nedidelis išmaniųjų telefonų dydis yra ir privalumas, ir trūkumas tuo pačiu metu. Nors dažnai telefonas patogiai telpa į kišenę, jis taip pat lengvai gali iš jos ir iškristi. Lygiai taip pat patogu jį laikyti rankoje, tačiau lengvai galima ir pamesti. Kad išvengtumėte tokių atsitikimų ar kad sumažintumėte telefono pažeidimo tikimybę jų metu, rekomenduojama įsigyti telefono dėklą. Telefono dėklų pasirinkimas yra labai platus, tad nesunkiai galima rasti būtent tokį, kuris atitiktų jūsų specifinius poreikius. Pavyzdžiui, yra dėklų, apsaugančių tik telefono nugarėlę ir šonus, o yra ir tokių, kurie dengia visą telefoną, t.y. ir jo ekraną. Taip pat smagu ir tai, jog yra gausybė skirtingų telefonų dėklų dizainų, tad jis nesunkiai gali tapti ir jūsų aksesuaru ar įdomiu stiliaus akcentu. Didelį telefonų dėklų pasirinkimą rasite čia

Venkite ekstremalios oro temperatūros

Labai aukšta arba itin žema oro temperatūra taip pat gali sugadinti jūsų išmanųjį įrenginį. Jei ilgą laiką paliksite telefoną dideliame karštyje ar šaltyje, pakenksite jo akumuliatoriui ir vidiniams jo komponentams, dėl ko galima prarasti visus telefone esančius duomenis, sutrumpinti baterijos veikimo laiką ar net pakenkti telefonui nebepataisomai. Tad, būtinai apmąstykite, kur paliekate telefoną. Jei labai karšta diena, nelaikykite išmaniojo telefono ilgą laiką saulės atokaitoje ar stipriai įkaitusiame automobilyje. Panašiai elkitės ir tuomet, kai oro temperatūra labai žema – nepalikite telefono automobilyje ar išorinėse striukės kišenėse. Vietoje to, įsidėkite telefoną į vidinę kišenę, kur jūsų kūno šiluma galėtų jį sušildyti. Visgi, jei atsitiko taip, jog jūsų telefoną paveikė didelis karštis ar šaltis, padėkite telefoną kur nors namų viduje ir leiskite jam palaipsniui grįžti į kambario temperatūrą.  Tai ypač aktualu, jei prietaisas sušalo, kadangi per greitai pereinant iš karštos aplinkos į šaltą, gali susidaryti kondensatas, taip pat galintis pakenkti prietaisui. 

Užtikrinkite, jog telefonas laikomas sausai

Nors išmaniųjų telefonų gamintojai vis dažniau siūlo vandeniui atsparius įrenginius, vis dar yra daugybė telefonų, negalinčių atlaikyti lietaus ar bet kokio vandens patekimo. Jei ir jūsų išmanusis telefonas yra kaip tik toks, būtina tinkamai jį apsaugoti nuo vandens. Telefoną laikykite portfelio ar rankinės viduje, kadangi jose yra labai maža tikimybė patekti vandeniui, kai lyja ar sninga. Tačiau, jeigu manote, jog tai neapsaugos jūsų telefono, ar jei ne visuomet su savimi turite rankinę ar portfelį, rinkoje galima rasti telefonų dėklų, atsparių vandeniui ar apsaugančių nuo vandens patekimo. Tikimės, jog šie patarimai padės kuo ilgiau išlaikyti gerą telefono būklę bei išvengti stiprių jo pažeidimų ateityje!

 

Užsak. Nr. 139