Per pastarąją parą Anykščių rajone nefiksuota naujų COVID-19 atvejų.

 Šiuo metu sergančiųjų 70.

Pasveiko 5 asmenys, iš viso pasveikusiųjų 905.

Mirė 85-90 m. amžiaus grupei priklausęs asmuo, kuriam buvo nustatyta COVID-19 liga, tačiau mirė dėl kitų ligų.

Duomenų šaltinis: Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Stebūklai ..

  Nuoroda

  Kai tik yra nurodymai “susirgimai kyla “ kai nurodymai mažint ...dingsta .Stebuklų šalis .

  Prieš 2 dienas
 • Ančiukas

  Nuoroda

  Yra naujai senos veiklos Donaldui. Donce, ką ten kontoroje sėdi be darbo, geriau pasirink kokią aukštesnę vietą (bokštą, namo stogą) ir stebėk praeivius. Kas eina netaisyklingai užsidėjęs kaukę- fotografuok ir siusk nuotraukas į policiją baudai skirti. Būsi fotografas, stukačius ir policijos rėmėjas. Patirties šioje sferoje turi, susitark dėl komisinių

  Prieš 2 dienas
 • Juratei

  Nuoroda

  kokie griezti rajono valdzios ribojimai dave vaisius,tikrai ne rajono ribojimai,-nematau nieko gero,vien norfoje,zibury jokiu ribojimu.

  Prieš 2 dienas
 • Jurate

  atsakymas į: Juratei Nuoroda

  ten privati valda ir raj. vadovai negali imtis grieztu priemoniu , pasikliauna zmoniu samoningumu.

  Prieš 2 dienas
 • Jurate

  Nuoroda

  einama teisinga linkme kad susirgimu mazeja ,griezti raj. valdzios ribojimai dave vaisius.

  Prieš 2 dienas
 • Kliedi gal

  atsakymas į: Jurate Nuoroda

  Kokie rajono valdžios ribojimai? Ką ji išvis darė? Ribojimai buvo visos šalies mastu. O tarp kitko, pagal sergamumą rajonas tikrai nežiba. Yra 23 savivaldybės, kuriose sergamumas žymiai mažesnis. Mes tik 24 - ti. Taigi, nėra kuo nei džiaugtis, nei didžiuotis: nei rajono valdžia, nei tokiais pat neatsakingais, neprotingais gyventojais.

  Prieš 2 dienas
 • gal ir taip, bet

  atsakymas į: Kliedi gal Nuoroda

  Anykščių rajono rezultatai ženkliai geresni nei Lietuvos vidurkis ir vieni geriausių tarp Utenos apskrities ar kitų kaimyninių savivaldybių tarpe. Čia faktas ir nepaneigiamas.

  Prieš 2 dienas
 • Vardas

  atsakymas į: gal ir taip, bet Nuoroda

  Jurate visada raso skirtingais vardais ir visada akcentuoja rajono valdzios "ale" nuopelnus. Arba raso kazkas is tos pacios valdzios, arba "Jurate" yra trolis. Arba "Jurate" persirgo Covidu ir tai yra ligos pasekme.

  Prieš 2 dienas
 • kolonija

  Nuoroda

  kur gripas dingo ??

  Prieš 2 dienas
 • Niekur

  atsakymas į: kolonija Nuoroda

  Pietų Korėjoje, kurioje per kiekvieną gripo epidemiją nešiodavo kaukes ir laikėsi higienos, seniai gripo epidemijos pasitraukė. Viskas aišku ir suprantama, jei žmonės saugosi, tai ir neužsikrečia. Pats gripas nedingo, šiame sezone daugiausia atvejų fiksuota Kauno ir Klaipėdos apskrityse. Plačiau galite susipažinti čia - https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/dideja-sergamumas-gripu-ir-virsutiniu-kvepavimo-taku-infekcijomis

  Prieš 2 dienas
 • Taigi

  Nuoroda

  Tragikomedija. Komedija, kad iš eilinio viruso padarė baubą, tragedija, kad dėl to visais būdais naikina ekonomiką, žmones.

  Prieš 2 dienas
 • Taigi - ui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kiek žmonių sunaikino? Kodėl pats manaisi gudresnis už visus? Izraelyje, Rusijoje, JAV vienodai reaguoja į pandemiją. Tik Turkmėnija atmeta viruso egzistavimo faktą. Tavo reikalas reklamuoti Turkmėnijos politiką?

  Prieš 2 dienas
 • Taigi

  atsakymas į: Taigi - ui Nuoroda

  2020 m. Lietuvoje mirė 5,1 tūkst. (13,3 proc.) daugiau nei 2019 metais. Kad iš jų nurašė 2220 mirčių virusui (iš jų tik lapkričio ir gruodžio mėn. 2049, akivaizdu, jog kažkam labai norėjosi skaičius padidinti), nors iš tiesų mirė ne nuo viruso, bet nuo gretutinių ligų ir senatvės, tai ir 3 tūkst. mirčių, kurias sukėlė įvestas diktatūrinis režimas, nesiskaitymas su žmonėmis ir jų sveikata, mažai Lietuvai yra labai daug.

  Prieš 2 dienas
 • Truba

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Senam komunistui Taigiui koronos nėra, lygiai taip pat kaip prie sovietų ir sekso nebuvo. Įdomu kaip be sekso atsirado toks kvailys?

  Prieš 2 dienas
 • Svėdasų Jadze

  atsakymas į: Truba Nuoroda

  Jami lavoną ir prisabačini Šariko hipofizį. Gaunasi Taigis. Au au au - skrebas šuva. Gali eiti tarnauti į tarybinę policijų. Buva ant Svėdasų toks panašus.

  Prieš 2 dienas
 • Nesidžiaukite

  Nuoroda

  Skaičiai pasikeis. Prasidėjo arba kitaip sakant įsibėgėja "giminaičių lankymo metas". Atsipalaidavome ne ten kur reikėtu. Savaitgalį tai įpatingai gerai matosi. Procesas nekontroliuojamas.

  Prieš 2 dienas
 • senjorė

  Nuoroda

  ačiū dievui

  Prieš 2 dienas
 • vw

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  juk dievas ir atsiunte sita liga,kaip dabar jam zmonija turi atsidekoti?

  Prieš 2 dienas