Šią savaitę Anykščių rajono savivaldybės vadovai tęs pasitarimus dėl Tilto ir Muziejaus gatvėse sukurtos infrastruktūros įveiklinimo

.Šį mėnesį vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje kalbėta, kad įveiklinimą bus pavesta atlikti Anykščių turizmo ir verslo informacijos centrui.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ančiukas

  Nuoroda

  Yra naujai senos veiklos Donaldui. Donce, ką ten kontoroje sėdi be darbo, geriau pasirink kokią aukštesnę vietą (bokštą, namo stogą) ir stebėk praeivius. Kas eina netaisyklingai užsidėjęs kaukę- fotografuok ir siusk nuotraukas į policiją baudai skirti. Būsi fotografas, stukačius ir policijos rėmėjas. Patirties šioje sferoje turi, susitark dėl komisinių

  Prieš dieną
 • Juozas

  Nuoroda

  Reikia konstatuoti, kad informacija apie rajono vadovų darbotvarkę nieko nenušviečia. Labai pasigendama žurnalistinės informacijos apie tai ką mūsų rajono vadovai nutarė paitarime, ar kokias patirtis įgyjo dalyvaudami konferencijose ar kt. renginiuose.

  Prieš dieną
 • Džaukas

  Nuoroda

  Galima būtų įsteigt šešėlinę Anykščių r. tarybą, suteikt patalpas. Pliusai: ir pagrindinis Anykščių Juozas turėtų,, kaptiorką'' Alfredui galima įrengt mini stebėjimo bokštą, Marijonai kabinetą ir IT platformą kur galėtų tiesiogiai kontaktuoti su Šapoka:), na Kęstučiui įkurt siaubo kambarį, kur galėtų, visiems turistams dėt antrankius, ir dar užanspauduot, Donaldui simuliacinį šviesafor
  ą su kamerą:)

  Prieš dieną
 • Džaukui

  atsakymas į: Džaukas Nuoroda

  Labai nebloga mintis "įsteigt šešėlinę Anykščių r. tarybą, suteikt patalpas", bet būtina suteikti ir jau esančios įgaliojimus.

  Prieš dieną
 • dar viena pilis

  Nuoroda

  Oooj, čia nearti dirvonai lėšų įsisavinimui. Kuri darbo grupę, tada užsakai galimybių studiją, tada poveikio aplinkai studiją, tada komandiruotės po Europos analogus, tada organizuoji visuomenės apklausą, tada ekspertų taryba. Darbo visai kadencijai, o gal ir dviem.

  Prieš 2 dienas
 • Verslas

  atsakymas į: dar viena pilis Nuoroda

  Čia ne Tubio pilis, manau, kad tai pirmas puikus projektas skirtas verslui

  Prieš 2 dienas
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  Pirma pastato, tada tik galvoja, ką daryt, kur kišt. Ir išvis, kas do žodis ,,įveiklinimas"? Pačios budelės veiks? Iš didelio rašto išeinam iš krašto

  Prieš 2 dienas
 • Lietuviškai

  Nuoroda

  Plėtotojas atliepia į įveiklinimą,bet žiūri apdraba.

  Prieš 2 dienas
 • Pirma

  Nuoroda

  Tubrio trinkeles sutvarkykit, tada kazka naujo statykit

  Prieš 2 dienas
 • Siūlymas

  Nuoroda

  Meninkų darbus eksponuoti su galimybe juos įsigyti.

  Prieš 2 dienas
 • Cekava

  Nuoroda

  Kodėl neskelbiama kokia koncepcina svarstoma ir komiomis lėšomis bus tai įveiklinama.
  Kodėl neskelbiamas konkursas dėl įveiklinimo, o pavedama įstaigai, kuri dar neturi nei nuolatinio vadovo, nei veslo plano tam tikslui.

  Prieš 2 dienas
 • tai kad nėra ką skelbti

  atsakymas į: Cekava Nuoroda

  viskas jau aprašyta 2015 metais pasirašytoje sutartyje, nieko negalima keisti. Čia dabar tik sutarties sąlygų įgyvendinimas.

  Prieš 2 dienas