Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Veneta Veršulytė socialiniuose tinkluose pasisakė už Kalitos kalno privatizavimą.


"Kas liečia kalną - aš iš viso būčiau už tokių objektų privatizavimą. Manau, verslas gebėtų "išsukti" šį objektą tikrai geriau", - socialiniuose tinkluose rašo V.Veršulytė.
Diskusija kilo Anykščių rajono tarybos nario, liberalo Mindaugo Sargūno feisbuko paskyroje, kai jis pasisakė apie slidinėjimo kainų ant Kalitos kalno didinimą.
"Matau, kad yra besipiktinančių, kad padidintos slidinėjimo kainos. Suprantu, kainų augimai niekada nedžiugina. Tad apie sprendimo priėmimo motyvus:
Kalitos kalną administruoja VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras. Viešoji įstaiga, kaip matote. Jos savininkas - Savivaldybė (iš esmės visi mokesčių mokėtojai). Esmė tame, kad pagal paskaičiavimus, anksčiau galiojusi kaina (5-6 Eur) pagal visus nustatytus karantino reikalavimus, įstaigai generuoja didelį minusą (kad pramoga būtų paleista ir veiktų, mėnesio išlaidos sudaro apie 20 tūkst. Eur). Tad kyla natūralus klausimas, ar visi mokesčių mokėtojai turėtų dengti įstaigos patirtus nuostolius, ar už tai, kad pramoga veiktų, ja besinaudojantys turėtų sumokėti kainą, kuri neneštų įstaigai nuostolių? Mano nuomone, neteisinga, kad už mažesnės gyventojų grupės norą slidinėti pigiau, turėtų primokėti tie, kurie ta pramoga net nesinaudoja.
Ir pabaigai: aš irgi norėčiau nueiti į parduotuvę, nusipirkti televizorių, o jo pusę kainos lai padengia mano kaimynai. Na, gerai jau gerai, galėsiu įsileist į svečius krepšinio rungtynių kartu pažiūrėti", - rašė Anykščių rajono tarybos narys M.Sargūnas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kalnas

  Nuoroda

  Padarykit ir upes su plezais privačius ,tai bent atėjo laikai ! Bepročiai ,kitaip nepavadinsi .Nesugebat valdyk ,eikit malkų pjaut .

  Prieš 2 dienas
 • Kalnas

  Nuoroda

  Padarykit ir upes su plezais privačius ,tai bent atėjo laikai ! Bepročiai ,kitaip nepavadinsi .Nesugebat valdyk ,eikit malkų pjaut .

  Prieš 2 dienas
 • Jo

  Nuoroda

  Valdžiazmogiai nesugeba dirbti,kalnas galėtų eurus uždirbti .

  Prieš 2 dienas
 • Darius

  Nuoroda

  12000euru duodu i metus moku 5metus i prieki išnuomuokit versla.

  Prieš 2 dienas
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Ar nesakiau kad ruošem privačiam verslui

  Prieš 2 dienas
 • Esmė

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Valdiškos įstaigos iš esmės prikurtos tik dėl darbo etatų inkubatoriaus, bet ne dėl veiklų vystymo ir rezultatų siekimo.
  Metines ataskaitas šitū centrų vadovų pasiskaitai ir viską supranti, kad rajono valdantiesiems svarbu lėšas įsisavinti iš biudžeto tarp savų.

  Prieš 2 dienas
 • Matrica

  Nuoroda

  Sėkmės receptas Anykščiams: privatizuoti savivaldybės administraciją kartu su direktore ir oavaduotoja. Juk ir rajono biudžetas padidės. Užteks Tilto gatvės projektui ir žiūroonams į varles Traupyje žiūrėt

  Prieš 2 dienas
 • Svedasu Jadze

  Nuoroda

  geriau tegul privatizuoja ligoninį kartu su laikinuoju direktoriumi, tai gal valstiečių lyderiai įsuktų medicinos paslaugas žmonėms. Žadėjo naujasis anykštėnų Seimo narys ateit gyventi Anykščiuos, verslą daryti- tai vat, lauktume savam rajoni, kol nenumirėm, pamatyt dirbančius jaunus daktarus ir ligoninį veikiančių turėt tokių bent kaip Ukmergėj .

  Prieš 3 dienas
 • Keksas

  Nuoroda

  Tai čia liberolai turi planą privatizuot? kaži kas pretendentuos:)? Ku myslyja kaalicijos partniorai? :)

  Prieš 3 dienas
 • Luzerei jus Sajudžio

  Nuoroda

  Nieko nereikia, niekas neapsimoka viska i privačias rankas norima atiduoti- o paskui prašot valstybes paramos privatus kapitalas per kataklizmus, taigi prevatus kapmtalas turejo buti sukaupes lešas nenumatytiems atvejams-bent 7%nuo pajamu... O jeigu valstybe butu tvari ekonimiškai-pravataus sektirio butl ne daugeau 40%- tada er biudziatas nebutu mažiausias ES

  Prieš 3 dienas
 • 00

  Nuoroda

  Seniai mastyta prichvatizuot. Nedrįso matomai

  Prieš 3 dienas
 • aba

  Nuoroda

  apie koki čia privatizavima kalbat? kaip tik dauguma verslu turi buti valstybiniai, tada tik valstybe gyvens. jei viską privatizuoti leisit,tai gyvens tik keli verslininkai, o valstybės biudžetas bus kiauras. net ir žemę reiktu atimti iš žmoniu, ūkininkų, tegu nomuojasi iš valstybės.

  Prieš 3 dienas
 • jonas

  Nuoroda

  O ko nepasipiktina kai maistas paslaugos brangsta tada nesvarbu o cia slidinejimas pabrango tragedija

  Prieš 3 dienas
 • Pritariu

  atsakymas į: jonas Nuoroda

  Ir iš labiausiai rėkiančių per normalią žiemą ko gero porą kartų maksimum nueina paslidinėti:)

  Prieš 3 dienas
 • Propanas

  Nuoroda

  Aš siūlau privatizuoti biblioteką arba imti mokestį iš skaitytojų,nes žmonių lankosi mažiau nei ant kalno slidininkų. O kodėl muziejai ir visokie centrai neužsidirba,bet šeriami iš biudžeto,tai yra mokesčių mokėtojų pinigais.

  Prieš 3 dienas
 • Cakas

  atsakymas į: Propanas Nuoroda

  Anykščių muziejus tai tikrai uždirba daugiau už kalną:)

  Prieš 3 dienas
 • Atsipeikek

  atsakymas į: Propanas Nuoroda

  Lyginti pamatinės vertybes su saujelė mėgėjų

  Prieš 3 dienas
 • Žiauru. Tai jau yra kam.....

  Prieš 3 dienas
 • anykstenas

  Nuoroda

  Vat ir atsibudo pavasariop savivaldybes teslagalviai, kad nesugeba normaliai "issukti" objekto... Senai jau laikas atiduot i privacias rankas Kalita, tai nors tvarka bus.... Labai geras pavyzdys Liepkalnis. Kol buvo savivaldybes, tai amzinas bardakas, kai paeme verslas, tai ir trasas paruosia per para, ir nereikia 20000 eur....

  Prieš 3 dienas
 • Slidininkas

  atsakymas į: anykstenas Nuoroda

  Buvo tinkamas laikas atvesti privatininką prie Tubio. Bet reikėjo darbo vietą sukurti komitetčikui Blazarėnui, po to Skliausčiui, išlaikyti Beinorytę. Ne kalnas, o darbų inkubatorius.

  Prieš 3 dienas
 • Blyn.

  Nuoroda

  Nu, užknisot jau juodai. Baikit triest jūs čia dėl tos Kalitos. Kiek pas mus tų slidininkų? Kelios dešimtys, ne daugiau. Ir nėra nė vieno ubago – dauguma direktoriai, pavaduotojai, vadybininkai, valdininkai, architektai, teisininkai, gydytojai ir pan., tikrai ne patys biedniausi. Norit slidinėt – susimokėkit, nenorit mokėt – pilni laukai ir miškai sniego, čiuožkit, kol nenutirpo.Patikėkit, daugumai anykštėnų tas kalnas “do lampočki”, neįdomus absoliučiai.

  Prieš 3 dienas
 • Blyn blyn pritariu

  atsakymas į: Blyn. Nuoroda

  Galvojau kad Anykščiai rašytojų kraštas, a nori pretenduoti į slidininkų:)

  Prieš 3 dienas
 • Idiokratija

  Nuoroda

  Ne nuoma 99 metams, ne koncesija, o iškart visos šalies gyventojams priklausančio gamtinio išteklio privatizavimas. Tada privatizuokite ir Šilelį, ir Rubikius. O geriau iškart visą rajoną kinams parduokit. Praėsit ir pra$hiksit gautus pinigus per 5 metus, ką tada privatizuosit? Žodžių nėra apibūdinti mokesčių mokėtojų išlaikomų darmajėdų bukumui.

  Prieš 3 dienas
 • Idiotui

  atsakymas į: Idiokratija Nuoroda

  Šilelis jau buvo privatizuotas tuo metu kai A.Baranauskas rašė poemą. To nežindamas pasirodei kad esi bukas darnajedas.

  Prieš 3 dienas