Ši žiema - tikras iššūkis gatves bei šaligatvius prižiūrinčioms tarnyboms. Sniego kaip niekada daug, o nepatenkintų dėl gatvių bei šaligatvių valymo - ne ką mažiau (bent jau internetiniuose komentaruose...).
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie vertina situaciją Anykščių mieste, ar juos tenkina tai, kaip valomos Anykščių miesto gatvės bei šaligatviai.

 Daiva GASIŪNIENĖ, Anykščių rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja:

- Manau, kad dėl Anykščių miesto gatvių bei šaligatvių daug nepatenkintų yra dėl to, kad labai labai seniai buvo tiek daug sniego. Žmonės užmiršo, kaip buvo anksčiau. Dar vienas dalykas - žmonės tobulėja. Jie visą laiką nori, kad būtų geriau. Kuo toliau, tuo labiau bus daugiau nepatenkintų, nes žmonės nori geresnių dalykų. Čia yra labai normalu, kad yra nepatenkintų - tai yra gerai. Jei būtų tik patenkinti - nebūtų tobulėjimo jokio.
Objektyviai vertinti miesto gatvių ir šaligatvių priežiūros šią žiemą negaliu, nes žinau, koks yra šių metų Anykščių rajono savivaldybės biudžetas. Jis yra nekoks, todėl negalima visko sutvarkyti taip, kaip Šveicarijoje.
Norėčiau, kad šaligatviai būtų valomi „ščyriau“, plačiau. Esu švaraus miesto gatvių bei šaligatvių valymo šalininkė, todėl man nepatinka ant sniego uždrėbtas purvas.
Pamenu, vienais metais, kai buvo taip pat labai gausiai iškritę sniego, - tuomet valoma buvo daug prasčiau.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Snaige

  Nuoroda

  Neturinčius pastogės ,įkurti ligoninėj kitam” sparne “

  Prieš 4 dienas
 • Patarimas

  Nuoroda

  Pakeiskit nuotrauką ,nes atrodo abiturientes įdėta .

  Prieš 4 dienas
 • Juozas

  Nuoroda

  Ne apie dovanotą arklį kalbama. Vaikščioti žiemą nuvalytais šaligatviais ar prasistumti jaunai mamai su kūdikio vežimėliu, o jau nekalbant apie judėjimo negalią turinčius asmenis yra grynas prabangos dalykas. Juk negali konkursą laimėjusi įmonė dirbti nuostolingai vien dėl to, kad kažkam nepatogu. Turintiems nepatogumo jausmą rajono valdžia suteikia laisvę patiems nusikasti sniegą, nemokant GPM nuo atliekamos paslaugos vertės, kuria dirbdami suteiksite savanorišką paramą "nekokiam" savivaldybės biudžetui ir tos savivaldybės tarnautojų išlaikymui, kurių pareiga rūpintis infrastruktūra ir jos priežiūra.
  Taigi, pasak lietuvių patarlės, - kur boba su šikna, ten botagas su mazgu....

  Prieš 4 dienas
 • Ančiukui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Donaldai, papasakok kokius darbus padarei ir kokias paslaugas atlikai, kad būtų lengviau gyventi žmonėms su bėdomis ar negalia? Moki parašyt provokuojantį komentarą, o ką naudingo mokį?

  Prieš 4 dienas
 • Chi chi

  atsakymas į: Ančiukui Nuoroda

  jis gerai tvarkosi su benamiais- juos nuprausia, sušukuoja

  Prieš 4 dienas
 • Replika

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  padiskutuokime kas yra benamis, benamiškumas žodžio reikšmė. Taigi, benamiškùmas -( J.Jabl) neturėjimas namų. Dabar paimkite statistikos duomenis ir panagrinėkite kiek iš rajone registruotų gyventojų neturi nuosavo būsto. Taigi visi nuomojantys ar pagal kitų asmenų sutikimą naudojantys būsto pastogę yra benamiai. Ar jie reiškia nepasitenkinimą ir pretenzijas dėl gerovės centro teikiamų paslaugų?
  Taigi, jeigu esmė ne benamio sąvokoje, o jums reikia psichologinės pagalbos dėl kylančių socialinių problemų ar šeimos santykių, kreipkitės registruodamiesi į centrą.

  Prieš 4 dienas
 • augis

  Nuoroda

  bet mes ir renkam taryba is protingu zmoniu kad jie aplenktu musu mastyma ir i prieki viska numatytu o ne bedavotu kai jau post fakto

  Prieš 4 dienas
 • suprask

  Nuoroda

  jai gerai ,tai visiems gerai tobulejimo masina

  Prieš 4 dienas
 • Nerekia lia lia

  Nuoroda

  Manau biudžetas labai geras,jeigu perka žiūronus ir hidroskopus varlei stebėti už 18000€. Vienur taupo,kitur mėto. Ką reiškia,kai me savi pinigai.

  Prieš 4 dienas
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Teisingos mintys. Tarybų sąjungoje visi buvo labai patenkinti. Nedrįso prasižioti. Labai gerai matosi filme " prarastoji karta". Graudu žiūrėti, net nesitiki kad taip buvo. Šaunu kad dabar kitaip, kad žmonės kalba, nebijo reikšti savo nuomonės (net kartais ir keistos, ne visai teisingos). Bet laisvi esam.

  Prieš 4 dienas
 • Taip

  Nuoroda

  Pritariu truputi pasnygo ir jau negali nuvalyti, nereikia pasiimti tokio darbo kurio nepadarai, juk kalbama ne apie žmonių saviveikla o apie įmonę kuri tik šiukšlina o ne valo pripildama kalnus druskos, bet jau pavasaris saulė sniegą nuvalius o druska ar išlaižys

  Prieš 4 dienas
 • nu nu

  Nuoroda

  nepaciau jokiu valytoju valant saligatvius

  Prieš 4 dienas
 • iš kaimo

  Nuoroda

  Labai pritariu ponios D. Gasiūnienės mintims. O jūs miestiečiai būkit tolerantiškesni ir atlaidesni. Nenorėkit kas tokią snieguotą žiemą nebūtų nei kiek sniego ant šaligatvių. Mes kaimiečiai ir taip pat miestiečiai turintys individualius namus ir kiemus neraudam kad kažkas mums nenukasa sniego. Kasam patys, nežiūrėdami į tai kad irgi mokam mokescius už miesto tvarkymą.O jūs kiek prisidėjot kad būtų nukastas sniegas JŪSŲ daugiabučio kieme? Juk tai jūsų privati teritorija, kodėl ji turi būti tvarkoma ir MANO PINIGAIS nors aš ten nei gyvenu, nei vaikštau. Tą laiką kurį skiriate kvailam rašinėjimui, skirkite prisidėti prie miesto tvarkymo. Pamatysit ir sveikatai gerai ir praeis noras kvailai skųstis. Žiema yra žiema, prisitaikykim ir daug nereikalaukim

  Prieš 4 dienas
 • Iš miesto

  atsakymas į: iš kaimo Nuoroda

  Smarkiau pasnigo tik 2 kartus per visą žiemą, o šaligatvius tvarkančiai tarnybai ir savivaldybei pridarė bėdų visam sezonui. Ne Afrikoj gyvenam, kad snygis būtų kažkas tokio ekstremalaus.

  Prieš 4 dienas
 • Ir

  Nuoroda

  Kam dar ten kalnais druskos kai kur pridrebta, tiesiog su protu viskas tiems valdytojams vieną kartą mačiau kai tas valytojas daužė ledą o ne sniegą su plastikinių šiufeliu daužė daužė sudaužė šiufeliu ir pasiėmęs į vieną ranką plastiko gabalus į kitą kotą nuėjo, galvoje kas mėšlas

  Prieš 4 dienas
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Reikia vertinti ne savivaldybės biudžetą, bet nupirktos paslaugos atliekančiųjų darbo kokybę, bei laimėjusio konkurą rangovo faktinį pasiruošmą darbų apimčiai.
  Ar savivaldybė, rašydama paslaugų pirkimo konkurso sąlygas numatė tik lapų ir smėlio valymo nuo šaligatvių darbus, ar ir sniego ir ledo nuvalymo darbus? Jeigu neteisingai nupirkta paslauga, tai turi būti taisoma, o ne dangstoma tuo, kad per nepasitenkinimą pasieksime tobulėjimą.
  Labai keistas savivaldybės tarnautojos požiūris į viešųjų paslaugų teikimą ir pasitenkinimo gyvenamaja aplinka, bei jos kokybe vertinimo suvokimas.

  Prieš 4 dienas
 • senjorė

  Nuoroda

  Anykščiuose pasnigo tris dienas ir tragedija. . Nėra čia jau daug to sniego, kas būt buvę jei snigę ištisai bent savaitę, tai iš viso būtume negalėję iš namų išjudėti. O su teiginiu, kad kuo blogiau visi dirbtume, būtų daugiau nepatenkintų ir taip pasiektume tobulumo viršūnes - kažkaip nesinori patikėti

  Prieš 4 dienas