Ši žiema - tikras iššūkis gatves bei šaligatvius prižiūrinčioms tarnyboms. Sniego kaip niekada daug, o nepatenkintų dėl gatvių bei šaligatvių valymo - ne ką mažiau (bent jau internetiniuose komentaruose...).
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie vertina situaciją Anykščių mieste, ar juos tenkina tai, kaip valomos Anykščių miesto gatvės bei šaligatviai.

 Artūras ŠAJEVIČIUS, anykštėnas:

- Palyginti su tarybiniais laikais, dabar Anykščių miesto gatvės bei šaligatviai prižiūrimi dar visai neblogai. Tiesa, pats dažniau važinėju automobiliu nei vaikštau po miestą pėsčiomis. Nenoriu kažko labai peikti, nes tikrai iškrito labai daug sniego, dabar daug jau kur jis nuvalytas.
Pamenu tuos laikus, kai važiuodavo autobusas, o iš po sniego matydavosi tik jo stogas.Važiuodavau žvejoti, tai pro autobuso langą nieko daugiau nematydavau, tik sniegą. Į mokyklą kai eidavome, tai jos kartais ir nepasiekdavome. Tėvams sakydavome, kad per sniegą negalime paeiti...
Šiandien išvažiavau žvejoti - net aikštelė prie Rubikių ežero nuvalyta. Anksčiau tekdavo automobilį palikti šalia kelio.
Norėtųsi, aišku, kad Anykščių gatves bei šaligatvius prižiūrėtų anykštėnai. Kritikuoti lengviausia, o valytojai atlieka darbą taip, kaip sugeba.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Žiema

  Nuoroda

  Jeigu butu tiek sniego, kaip tarybineis laikais-duru negaletumet atidaryti, nes kaimynas negali ateiti i talka-apie gatviu ir keliu valyma-nera ko ir kalbeti... Per dvi valandas metra pripustydavo-dabar tik per 10 metu tiek buna... BOLŠEVIZMAS TVARKESI GERIAU UZ SAJUDI...

  Prieš dieną
 • Arturas Šajevičius

  Nuoroda

  Tarybiniais laikais buvo daug blogiau,buvo daugiau sniego.Apie šaligatvių valymą nesakiau visai nieko.Klausimas buvo apie gatvių valymą.Jos nuvalytos.Važiuoju dažnai,tikrai yra buvę ir blogiau.
  Jūs visi nuostabūs,aš jus visus myliu,gerbiu jūsų nuomonę,brangiusi mano anykštėnai jūs patys geriausi!

  Prieš 2 dienas
 • senjorė

  Nuoroda

  tarybiniais metais šaligatvius turėjo valyti namų savininkai, tai ir visokių buvo, bet tokios netvarkos, kokia buvo stipriai pasnigus nebuvo. dabar normalu

  Prieš 3 dienas
 • Anykšta

  Nuoroda

  Sovietai tvarkesi geriau-Jus puikei ta žinote, tik darot intrigas...

  Prieš 4 dienas
 • 123

  atsakymas į: Anykšta Nuoroda

  Žodelis yra lietuvių kalboje, tik jis rašomas "puikiai"

  Prieš 4 dienas
 • Idomu

  Nuoroda

  ,,Komersante’’ kaip su tais vogtais telefonais?!?

  Prieš 5 dienas
 • gerbiamieji

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  dabar kalba eina apie gatvių ir šaligatvių buklę,o telefonai, visai ne jūsų reikalas. žiūrėkit savo reikalus,ir nesikyškit įsvetimus.

  Prieš 4 dienas
 • Ona

  Nuoroda

  Dėdule nemeluok tarybiniais laikais gatves valomos buvo puikiai o dabar siaubas tik pagrindinės prabraukiamos o toliau kaip nori riskis. Nereik čia varinėt nesąmoniu gal peškom nevaikštot tai ir nematot kas darosi. Nepad laižiauk.

  Prieš 5 dienas
 • Ar ne taip

  Nuoroda

  Svarbu kepure laiku suspet pakeist...

  Prieš 5 dienas
 • Vidas

  Nuoroda

  Laba diena
  Pagal kokius kriterijus jus vertinat
  Siu laiku technikos nereikia lygint su tarybine
  Keistas vertinimas

  Prieš 5 dienas
 • Pensininkas

  Nuoroda

  Tikrai gatves ,šaligatviai buvo nuvalyti tarybiniais laikais ,o šlavejai nuo ankstaus ryto šaligatvius valydavo .,smėliu barstydavo .Gerai atcimenu nes eidavom į antrą vidurinę ir tikrai per pusnis neidavome .Artūrai ,tamsta kažką nusipezejai.

  Prieš 5 dienas
 • nelauk

  atsakymas į: Pensininkas Nuoroda

  Jeigu tikrai gerai atsimeni, tai pensininkų družynos ir valydavo tuos šaligatvius palei savo namus. Taip kad lopetą į rankas ir pirmyn.

  Prieš 5 dienas
 • melagis

  Nuoroda

  tarybiniais laikais su autobusu zvejot vaziuodavai o dabar nuvaziuok su autobusu ,pazistu ir zinau tave ,tau visos valdzios esamos geros bus,tik blogos nuejusios

  Prieš 5 dienas
 • Albinas

  Nuoroda

  susidaro nuomone, kad žiniasklaidoje panaudota antraštė nėra atsitiktinė. Sovietų Sąjungai valdant okupuotą Lietuvą buvo naudojamas vertinys Tarybų, tarybiniai. Suprantama, kad žurnalisto pašnekovo atmintyje tai išlikęs naudotinas terminas ir jis taip jį vadina. Gaila, kad minin Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimo dienomis žiniasklaidos atstovai vus dar skatina sovietinio laikotarpio prisiminimų nostalgiją, naudodami antraštės pavadinimą "Tarybinais laikais buvo..."

  Prieš 5 dienas
 • Taigi

  atsakymas į: Albinas Nuoroda

  Teisingai, Landsbergis buvo ne Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas, bet Aukščiausiojo Sovieto pirmininkas.

  Prieš 5 dienas
 • Prasom praeiti Kęstučio gatve..... Dar niekados raip nebubo per 50 metų....

  Prieš 5 dienas
 • Gal nezino ekoservisas

  atsakymas į: A Nuoroda

  Tokios gatves?

  Prieš 5 dienas
 • Taigi

  Nuoroda

  Tarybiniais laikais nuo anksčiausio ryto kiemsargiai su kastuvais valydavo šaligatvius, o dabar turi ar gali turėti valymo techniką, bet nėra kam valyti. Matyt, viskas optimizuota, tai reiškia, kad keliai ir šaligatviai gerai prižiūrėti kol nesninga.

  Prieš 5 dienas
 • Buvo saulėta ir gera

  Nuoroda

  Atsimenu, kai vasarą laistydavo gatves, kvepėdavo, kaip po lietaus. Mašina tokia purškianti būdavo. Kur vandentiekio bokštas, kitoj pusėj miškely rinkdavom kazlėkiukus. Kur dabar ligoninė, buvo gėlėtos pievos, su dukryte gėles rinkdavom. Gal kad jauni ir sveiki buvom, todėl buvo gera. Dabar viskas kitaip, žmonės kitoki.

  Prieš 5 dienas
 • tikra tiesa

  atsakymas į: Buvo saulėta ir gera Nuoroda

  dabar žmones pikti,kvaili, pavydus ir stukaciai,ko anais laikais tikrai nebuvo.

  Prieš 5 dienas
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Nors nemeluok "komersante". Sniegą net išveždavo iš miesto, o dabar mašinos gali prasilenkti tik J. Bilūno gatvėje.

  Prieš 5 dienas
 • To Anykštietė

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  Koks jis ,,komersantas,, vogtais telefonais prekiauja , sedi turguose ir Anykščių gatvių nemato , kam meluoti blogai ir labai blogai prižiūrimos gatvės , negražu Artūrai meluoti.

  Prieš 5 dienas
 • Chi chi

  Nuoroda

  Meluoji, Artūrai, oj kaip meluoji.

  Prieš 5 dienas
 • Nesuprasi

  Nuoroda

  Kas ką dirba jei prietaisus vandens paieškai nusipirko ir žiūronus vandens gyliui ižiurėti

  Prieš 5 dienas
 • Arturai

  Nuoroda

  Nemeluok jau sniegą tikrai geriau sutvarkydavo nors sniego buvo keturis kartus daugiau priversta

  Prieš 5 dienas
 • kad

  Nuoroda

  Tarybiniais laikais,kad ir sniegožymiaidaugiau būdavo,betir nuvalyta,sniegasišvežamas buvo. dabar nei valo,nei veža,kai jaupradėjotirpti, tai dvi pagrindines gatves aptvarkė.Tada tai dirbdavo, o dabar tik pinigus paimti sugeba,o dirbti nenori.

  Prieš 5 dienas
 • Jo

  Nuoroda

  Geriausia buvo kaip naciai valdė ??

  Prieš 5 dienas
 • Bronius

  Nuoroda

  Pritariu ir "Anykstenui"ir "Ciocei".Nuo savęs: jeigu "ecoservisas"dar keletą metų tiek chemijos pabarstys,tai,Artūrai,nebeturėsi nei ko meškerioti,nei su kuo nuvažiuoti

  Prieš 5 dienas
 • Ciocė

  Nuoroda

  Amerikoje prieš šimtą metų dar blogiau,nei Lietuvoje prieš penkiasdešimt. Kam lyginti nelyginamus dalykus. Juk dabar ir technika kita ir technologijos pasikeitė, o mes lyginam,kaip tarybiniais laikais buvo blogai. Prieš penkiasdešimt metų ir tas daiktas didesnis buvo,o gal dabar rankos paaugo.

  Prieš 5 dienas
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Tai kad kiek pastebėjau tėknika dirba Anykštėnu o konkursa laimėjo ..eco servizas....ačiu Anykštėnu imonei kuri tikrai dirba

  Prieš 5 dienas
 • Nejuokink

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Druskos pylimas ir sniego kalnų sustūmimas taip. kad žmogelis iš savo kiemo nei išvažiuoti, nei išeiti nebegali, nes vartai neatsidaro. Kai pasninga ir šitie šiųmečiai ,,valytojai" pravažiuoja, tvoras žmonių griaudami, turi eit nukast tai, ko jie pridirba. Ar taip turi būt? Valdžia turi samdyt įmonę, kuri , neva miestą valydama, žmonėms tik kenkia? O jau nuo druskos tai vietom gatvė nuo sniego mažai skiriasi, ant šaligatvių, ypač Biliūno gatvėj, druskos kalnai dabar, net neištirpusios, nors imk ir semk. Ar sunku suprasti kai kam, kad ta druska susigers į žemę, nutekės į upelius, naikuns augalus, jau nekalbant apie graužiamą asfaltą, plyteles, žmonių batus....

  Prieš 5 dienas