Likus mažiau nei dviems savaitėms iki kalendorinės žiemos pabaigos, Anykščių rajono tarybos sprendimu patvirtintos specialiosios Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro teikiamų paslaugų – slidinėjimo ir naudojimosi keltuvu ant Kalitos kalno – kainos, kurios bus taikomos karantino metu.

 Posėdyje Darbo partijos narys Ričardas Sargūnas kalbėjo, kad net ir pakėlus paslaugų kainas, Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras vistiek dirbs nuostolingai.

"Kai kurie slidninkai išsakė, kad jiems visai nesvarbu, kiek 5 ar 20 Eur mokėti už valandą, todėl, manau, kad geresnis dalykas būtų, jei jie Anykščių turizmo ir verslo informacijos centrui nuo savo gyventojų pajamų mokesčio pervestų 2 proc. ir tai būtų didesnė parama, nei dabar skleisti tokią minorinę žinią žmonėms ir potencialiems lankytojams ateityje, kad anykštėnai tokiu sunku metu kainas didina", - kalbėjo R.Sargūnas.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Atminčiai

  Nuoroda

  Sigita MAČYTĖ-ŠULSKIENĖ
  Nijolė PRANCKEVIČIENĖ
  Kristina BEINORYTĖ
  Jurgita BANIENĖ
  Audronius GALIŠANKA
  Vytautas SENVAITIS
  Vytautas DATENIS
  Regina ŽVIRBLIENĖ
  Jurgita SENVAITIENĖ
  Gediminas KUTKA
  Egidijus MATIUKAS
  Donatas TUSKA
  Danutė KUTKIENĖ
  Birutė TUSKIENĖ
  Žana LOGINOVA
  Ligita BUKAUSKIENĖ
  Žydrė SAPRIGONAITĖ
  Jūratė BERNATONIENĖ
  Jolita ABRAŠKEVIČIENĖ
  Algis BUKAUSKAS
  Aušrius ŽĄSINAS
  Laura PLISKAUSKIENĖ
  Ramūnas BLAZARĖNAS
  Audronė SAVICKIENĖ
  Dangirutė ČEKANAUSKIENĖ
  Tadas TAURELĖ
  Jorūnė RAGAIŠIENĖ
  Elvyra KARALIŪNIENĖ
  Asta SEREIKIENĖ
  Vilma PETRAITIENĖ
  Deividas RAMONAS
  Aliutė KURMINIENĖ
  Prima VAIŠVILIENĖ
  Daiva TYLIENĖ
  Agnius ABRAŠKEVIČIUS
  Alvydas GERVINSKAS
  Algirdas GANSINIAUSKAS
  Algirdas PUPKIS
  Algirdas ŠIMKUS
  Arvidas PAJUODIS
  Asta MISIŪNĖ
  Dalius STASIUKONIS
  Dangira NEFIENĖ
  Donaldas VAIČIŪNAS
  Gintaras RAŽANSKAS
  Jonas BUZILIAUSKAS
  Julius JAKUBĖNAS
  Juozas MAČYS
  Kazys MORKŪNAS
  Kęstutis TUBIS
  Linas PRAVILIONIS
  Neringa MISIŪNĖ
  Raimundas RAZMISLAVIČIUS
  Rita JUODIŠKIENĖ
  Rita ŠIMKIENĖ
  Rolandas JURKĖNAS
  Vaida ZLATKUTĖ
  Viktorija NOREIKIENĖ
  Virginija PRANSKEVIČIENĖ
  Alfrydas SAVICKAS

  Prieš 4 dienas
 • Slidininkas

  Nuoroda

  Labai gėda dėl tokio sprendimo. Nemyli valdžia savo Anykštėnų. Vaikų. O tiems, kas rašo, kad galite neslidinėti jei brangu- atsakymas vienas. Sėdėkite ir toliau ant sofkutės.

  Prieš 5 dienas
 • Snow

  Nuoroda

  Liepkalnyje už tokią kainą gauni 10 trasų, aptarnavimas nuostabus, personalas paslaugus, kultūringas, nesikeikia matais, nerūko kaip ant. Kalitos

  Prieš 5 dienas
 • slid.

  Nuoroda

  Italijos alpėse 5eurai valanda KALITOS KALNAS 10 EURŲ neturiu žodžių.

  Prieš 5 dienas
 • Nemokėk

  atsakymas į: slid. Nuoroda

  O kas liepia, jei per daug? Čia yra visiškai nebūtinas, net nereikalingas dalykas. Gali be to puikiai gyventi. O jei tamstai taip svarbu, tai tada jau neverk, kad brangu.

  Prieš 5 dienas
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Ar jus durni ..juk žinote kam ruošem kalintos kalna juk apversti namai ant kalno geriau ziurėsis sakis nuostalingai neapsimoka...juk yra jau pažadėtas pramogu karaliui išnuomuos už 50euru...kaip roko virtuvė...baseinas ...dauk ka galma vardinti. betvarkė..

  Prieš 5 dienas
 • Gėda

  Nuoroda

  Nebegalėjo taryba išlaukti dvi savaites,neldama šį sezoną kainų. Kalnas nedirbo visą žiemą,tai dabar nori atsigriebti per kelias savaites. Gudonienė gali prašyti pakelti kainas ir dešimt kartų, o rajono taryba,kaip avinų banda,viskam pritars. Gėda,kai tokie tarybos nariai vadovaujasi ne savo protu,o kaip liepia vadai.

  Prieš 5 dienas
 • Ekstrasensasas

  Nuoroda

  Gal Ričardas galėtų Iš Viktoro gauti anti covid vandens, daug? tada mažų būtų galima apluet visą trasą ir visi būtų saugūs? Ričardai piliečiai-rinkėjai laukia atsakymo:)

  Prieš 5 dienas
 • Apie Jolitą

  Nuoroda

  Ir Kalitą :D
  ifr kytą jos chebrą :)

  Prieš 6 dienas
 • Pastebėjimas

  Nuoroda

  Provincijos sindromas - žiauriau už covid-ą. Išrinkit norma
  lų vadovą !

  Prieš 6 dienas
 • Slidininkas

  Nuoroda

  Kol nebus gero vadovo ,nieko gero nebus,kainas kelią o paslaugų kokybė prasta,kalno darbo laikas nesuprantamai keistas,dirbantis pilietis po darbo jau negali paslidinėti,keista kas tokius sprendimus priima,o po to nori kad kalnas duotų pelną

  Prieš 6 dienas
 • Slidininkui

  atsakymas į: Slidininkas Nuoroda

  Kiek laiko dirbantis žmogus nori slidinėti? Normaliai darbas baigiasi 17,00. Valanda persirengti ir 2 val. slidinėjimui? Maža? Ar net nežinote darbo laiko?
  12:00– 20:00
  III 12:00– 20:00
  IV 12:00– 20:00
  V 12:00– 20:00
  VI 10:00– 21:30
  VII 10:00– 20:20
  Dėl vadovo pritarti galima. Išvijo ( neišsaugojo ar kaip kitaip ) Tubis Avietę ir tada prasidėjo - Tubio sąrašo legionierius Blazarėnas, Skliaustys ir t.t. Ar kas nors nustebo juos pamatę tarp vagiančių bičių? Niekas. Nes komunistai, o Tubis komunistas, laikosi principo - aš tau darbą, tu man politinę naudą.

  Prieš 6 dienas
 • Nesutampa

  atsakymas į: Slidininkui Nuoroda

  Nebent dirbi ant Kalitos kalno, tada jo beveik 2 valandos gaunasi. Arba nemyžęs ir nevalgęs varai slidinėt.

  Prieš 5 dienas
 • jo

  Nuoroda

  Viskas daroma,kad kalnas būtų uždarytas.20000 eurų,padengti sniegu ,o gal auksu? dabar kaina dvigubai ir.....

  Prieš 6 dienas
 • ????

  Nuoroda

  Kad kalnui užsidirbti pinigu, tai pirmas dalykas ka reikia padaryti - pradeti dirbti. Kodel kalnas pvz šiandien dirba tik diena ir darba baigia 5 val? Negi žmogus po darbo negali nuvažiuoti paslidineti? Kodel negali dirbti darbo dienomis pvz nuo 17 iki 21 val? Ar tyčia norima kalna padaryti nuostolingu? Beje is kur kalno nuostoliai? Gal del tos nelegalios pramogos? Idomu kaip vadove atsake uz nelegalias statybas, ar dabar visi anykštėnai už tai turime moketi? ????‍♂️

  Prieš 6 dienas
 • Faktas

  atsakymas į: ???? Nuoroda

  Per daug klausimų užduodate.
  Negi valdančiosios koalicijos lyderiai ir Kalno direktorė mokės iš savo atlyginimo trasos įrengimo legalizavimo išlaidas ? ! Taigi sumokės įstaigos paslaugų vartotojai.

  Prieš 6 dienas
 • Jotauto humoras

  Nuoroda

  Perskaičiau komentarus, lietuviai. Štai keletas krištoliukų. Svėdasų Jadzei jau nebĖ 2 proc. praramAs (šaunuolė, kad palaiko aukštaičių tarmę!). // Linui reikia važinėti ne SU KARTINGU. o važinėti KARTINGU. Jei savo mašiną įkelsi į vagoną, šalia atsistosi, tai važiuosi kartu su kartingu. Žmogus važiuoja ne SU DVIRAČIU, o DVIRAČIU. // Anykštėnas rašo: „...bet paslaugĄ pilnĄ duokite". PILNAS gali būti maišas bulvių, PILNAS krepšys grybų, bet stiklinė - SKLIDINA, žinios - IŠSAMIOS. O dėl paslaugų - jų galima teikti daugiau ar mažiau. Bet „nepilnai teikti paslaugas" - tas pats, kas įteikti vieną slidę paslidinėti...

  Prieš 6 dienas
 • Ant

  Nuoroda

  Šyto kalno kažkada buvo didelis dvaras stūksojo aukso rūmai o aplink stovėjo tris eilės sargybinių, bet atėjo laikas kai to dvaro neliko, neliks ir šyto slidinėjimo kurorto nes kumečiai pakalnę dejuoja

  Prieš 6 dienas
 • Petras

  Nuoroda

  Kainos negali būti nei brangios, nei pigios. Kainos gali būti didelės ar mažos. Prekės, paslaugos gali būti brangios, pigios. P. S. Labai mažos raidelės - skruzdėlytėms. Nebegalima perskaityti net su akiniais, - reikia dar lęšio. O juk senjorų Lietuvoje 850 tūkst.

  Prieš 6 dienas
 • slidininkas

  Nuoroda

  Protingas tarybos sprendimas. Slidinėjimo kaina net ir pakėlus yra mažiausia Lietuvoje. Slidinėjimas - ne duona, ne pirmo būtinumo prekė, kodėl tą malonumą turėtų dotuoti savivaldybė?

  Prieš 6 dienas
 • ar

  atsakymas į: slidininkas Nuoroda

  tikrai maziausia? :D visur kainos uz 2h, pas mus uz 1h. Pagal tai, kokia trasa ir tik 1h kainuoja 10Eur, gaunasi brangiausia LT.

  Prieš 6 dienas
 • Ekonomistė

  atsakymas į: slidininkas Nuoroda

  Ar tikrai keltuvo eksploatciją reikėtų dotuoti iš savivaldybės biudžeto lėšų? Ar kas iš tarybos narių matė paslaugos kainos apskaičiavimo pgrindimą, pateiktą iš nepelno siekiančios savivaldybės įsteigtos įstaigos TVIC, kurios laikinoji dirėktorė pateikė prašymą dėl paslaugų kainų padidinimo.
  Kodėl ponas Meras, kalbėdamas apie didinamas paslaugų kainas slidinįjimo trasoje, kalba apie būsimas TVICo išlaidas Tilto g., kuriosvisai nesusiję su slidinėjimu ir keltuvo eksploatacija.
  Kodėl Vyriausybei atšaukus veiklos apribojimus įstaigos direktorė ir savialdybės vadovai taip priešinosi savo valdomos infrastruktūros įveiklinimui ir stengėsi likti prastovoje, naudodamiesi Valstybės subsidijomis?

  Prieš 6 dienas
 • Svėdasų Jadzė

  Nuoroda

  Seniai jau nebė tų 2 proc. paramas. Gyvena praeityje, draugs KGB rezervo karininkas.

  Prieš 6 dienas
 • Jūs rimtai?

  Nuoroda

  Labai apmaudu dėl tokio tarybos sprendimo. Už tuos 5-6 EUR galėjo ir jaunimas sau leisti ateiti paslidinėti. Anykštėnams nėra skirtumo 5 ar 20 EUR? Šitaip pažįstate savo rinkėjus?

  Prieš 6 dienas
 • jo

  Nuoroda

  nuo savo gyventojų pajamų mokesčio pervestų 2 proc,juokas,kuris ten mokescius moka?

  Prieš 6 dienas
 • Anyksciai

  Nuoroda

  Apie ka Jus ponai kalbate,kainas didinkite ,bet,paslauga pilna duokite.Kalnas paruostas tik vienoje puseje slidineti,kita puse visai neruosta,nebekalbu apie dar trecia dali,tai gal kiek investavote i keltu pirkima pasidekite i muzieju visas dalis ir eisime paziureti. I viska Jus ziurite pro pirstus,Jums visai niekas nerupi,tik kaip uzsesti savo kede ir atlyginima pasididinti.

  Prieš 6 dienas
 • Alfredas

  atsakymas į: Anyksciai Nuoroda

  Kiek kartu rašiau kad kalnas neparuoštas , vienintelis Sargūnas R. masto , likus dviems savaitėm slidinėjimo sezonui kelti kainas yra didelė nesąmonė , leiskim pasidžiaugti paskutinėmis žiemos dalimi . Kas ruošė šį projektą visai nepasigailėjo Anykštėnų , blogas sprendimas kuo greičiau nuotoliniu būdu atšaukti.P. R . GUDONIENE nepalaiko Anykštėnų sportininkų , Jinai žinojo kad iš kitų rajonų negali atvykti , Anykštėnams uždėjo mokestį ne teisėtai.

  Prieš 6 dienas
 • Linas

  atsakymas į: Alfredas Nuoroda

  Gal darbiečiai galėtų kompensuoti nuostolius tvicui? Aš mėgstu važinėti su kartingais, tai gal ir man savivaldybė galėtų apmokėti bilietą?

  Prieš 6 dienas
 • anykštėnė

  atsakymas į: Alfredas Nuoroda

  Nenusišnekėkit. Slidinėjimas - nepigus malonumas. Kodėl turėtų neslidinėjantys kompensuoti nuostolius? Vilniuje kainos vis tiek daugiau kaip dvigubai didesnės. Ignalina užsidarė.

  Prieš 6 dienas
 • jeigu

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  nezinote, geriau nekomentuokite kokios kainos Vilniuje. Ten uz 2h/20-25Eur, pas mus uz 1h/10Eur, tai kur matote dviguba kaina? :D Jau neskaitant, kad pas mus 1 trasa, o Viilniuje-10, tai kur logika?

  Prieš 6 dienas
 • Turistas

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  Mano nuomone nei dabartinė TVIC administracija, nei savivaldybės administracijos specialistai nesigilino į paslaugos poreikį rajono gyventojams, nei į žiemos sporto bei visuomenės sveikatinimo populiarinimą, nei į elementarę vadybą.
  Tingisi dirbti, tai pakelkime kainas ir vėl komforto būsenoje atsipūtę stumkime laiką iki pavasario. Koalicijos sutartis ir jos narių įnašas į valdančiųjų postų paskirstymą yra svarbiau nei moksleivių ar kitų, ne prabangos poreikiui norinčių sveikai ir turiningai praleisti laisvalaikį galimybės.

  Prieš 6 dienas
 • To Anykštėtei

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  Nenusišnekejimas ponia bet Vilniaus ir Ignalinos kainos yra 2 val . įkainis , Anykščiuose 1 val. gerb., ponia.

  Prieš 6 dienas