Šį ketvirtadienį vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje prisiekė nauja Tarybos narė -  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovė Regina Patalauskienė.


Ji pakeitė iš Tarybos pasitraukusią Anykščių rajono tarybos narę Renatą Gudonienę.
Priesaiką .Patalauskienė davė Anykščių rajono savivadybėje, rajono mero Sigučio Obelevičiaus kabinete.
Iš Tarybos pasitraukus R.Gudonienei, ją pakeisti turėjo Algirdas Ananka, tačiau sugrįžti į Anykščių rajono tarybą jis nebepanoro.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
obertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Atsakymas Anykštenui

  Nuoroda

  Toliau išvardinti portalai jokios atsakomybes neneša-nei teisines, nei materialines už išsakytas mintis, tai propogandos tikslu sukurti portalai... Delfi, 15 min lrt,

  Prieš 4 dienas
 • Valstietis, bet ne žaliasis

  Nuoroda

  Sveikinu ir linkiu visuomet pastoveti uz idelogines valstiečiu vertybes.

  Prieš 4 dienas
 • Mykolas

  Nuoroda

  Normalus protingi žmones saves nesivieśina ir nesifeisina o jei isivieśinai visvien visiems geras nebusi jei tu pijariniesi reklamuoji save savo nuotraukomis savo mintimis tai ir tave užpijarins savais komentarais nes toks yra feisinis gyvenimas ir nesistebekit kad buna ślykśćiu komentaru reikia gyvent tyliai ramiai ir be pijaro ir tada nereiks raudot kad ślykśtus komentarai

  Prieš 5 dienas
 • Juozas R.

  Nuoroda

  Sveikinu p. Reginą tapus rajono valdžios atstovu. Linkiu tarnauti tiesai ir anykštėnams, o ne partijai ar koalicijai.

  Prieš 6 dienas
 • Svarstykles

  atsakymas į: Juozas R. Nuoroda

  Ar Tamsta pats suprantate ką parašėte? Gal pamiršote partijos nario pareigas ir kas partijos pirmininkas. Ir šeip jau pasveikinti galite ne komentrų rašymo būdu. Labai jau pigu :)

  Prieš 6 dienas
 • Jooo

  atsakymas į: Svarstykles Nuoroda

  Kai kam keista darosi, kad galima tarnauti anykštėnams ar tiesai... Sugedimo laipsnis toks beviltiškas, aja jai

  Prieš 6 dienas
 • :) valstietis

  atsakymas į: Svarstykles Nuoroda

  O gal galite aprašyti valstiečių partijos nario pareigas? Aš dar apie tokias negirdėjau, nebent konservatoriai turi partijos nario pareigybių aprašą.

  Prieš 6 dienas
 • Patarėjas

  atsakymas į: :) valstietis Nuoroda

  Skatykite : www.lvzs.lt/apie-mus/lzvs-istatai
  III skirsnis. LVŽS NARIAI, JŲ TEISĖS IR PAREIGOS

  Pagarbiai,
  Su meile jums :)

  Prieš 6 dienas
 • :)

  atsakymas į: Patarėjas Nuoroda

  Labai ačiū už nuorodą, bet neradau čia parašyta, kad partijos narys negali tarnauti tiesai ir anykštėnam. Todėl nematau nieko blogo p. Juozo pasveikinime.

  Prieš 6 dienas
 • Oo

  atsakymas į: Svarstykles Nuoroda

  O koks Jūsų reikalas...

  Prieš 6 dienas
 • nesusilaikiau

  Nuoroda

  vargsams , zinesklaidos ikaitams, jus pirma tiesa zinokit, po to zmogu derkit. Manyciau tokiu zmoniu kaip Regina paieskot reikia. Kai pirma karta ja sutikau, net nustebau kaip galima taip stengtis del visai nepazistamo, eilinio piliecio. Sveikinimai Reginai

  Prieš 6 dienas
 • Alisa

  atsakymas į: nesusilaikiau Nuoroda

  Butent taip ir susirenka sau parankiu zmoniu kurie ju kaip kabutese jie puikus ir geri esa.Pakankamai ilgokai ja pazinojau,gyvate uzantyje,kitaip nepasakysi.Gera tiems kas jai naudingas,kai ne tai su sudu sumals

  Prieš 6 dienas
 • :)

  atsakymas į: Alisa Nuoroda

  Na kiek žinau su Regina ne tiek daug žmonių iš Lietuvos kartu dirbo užsienyje. O kadangi kaip jau žinoma lietuviai gana pavydūs, tai nepatiko, kad daugiau stengiasi ir daugiau uždirba? Regina pažįstu seniai ir tikrai tik geru žodžiu paminėti galiu.

  Prieš 6 dienas
 • argi

  Nuoroda

  draugiška galinti netgi paguost ir kam reikia padėti........ .

  Prieš 6 dienas
 • Nesu valstiečių gerbéjas

  Nuoroda

  čia šiuolaikiné draudimo rúšis,kai ne valstiečiai dalina?????

  Prieš 6 dienas
 • Iš šono

  atsakymas į: Nesu valstiečių gerbéjas Nuoroda

  Tau ką išrašą iš Teisingumo ministerijos pateikti? :))
  Ar tiesiok savo sidabrinių saujos negausi, jei ant valstiečių nepavarysi?
  Dar toks pastebėjimas:))
  Komentarai pasipila, kai valstybinėse įstaigėlėse, praeina pirmas pusvalandis valanda :)) Matyt nelabai darbo yra.
  O draudimo ieškototojo žiniai, esu savarankiškai dirbantis ir veiklos sritis labai priklausanti nuo metų laikų. Tai kad dabar esu tokiose savotiškose atostogose :))

  Prieš 6 dienas
 • Dominykas

  Nuoroda

  Sveikinu naują tarybos narę. Linkiu stiprybės atlaikant komentatorių purvą ir linkiu produktyvaus darbo. Komentuoja ir peikia dažniausia tie, kurie patys nieko nedaro, tą matome aiškiai, nes net rašyti padoriai neišmoko.

  Prieš 6 dienas
 • Iš šono

  Nuoroda

  Jau ne pirmą kartą Anykštos komentaruose skaitau, kaip visokie nepraustaburniai viešai dergia žmones. Kas tai gero tono ženklas? Ar dabar tokia bendravimo kultūra propaguojama Anykštos? Jei komentatoriai nesusivokia, kad pagal įstatymus už įžeidinėjimus, žeminimus gali susilaukti nemalonumų su valdiškais namais, tai kur žiuri Anykštos portalo redaktorius? Ar taip keliami lankomumo skaičiai, kad daugiau pinigėlio nubyrėtų už portale talpinamą reklamą?
  P.S. Nesu valstiečių partijos gerbėjas, bet jau darosi koktu skaityti. Gal čia nuo nieko neveikimo per karantiną kai kam važiuoja stogas, kad taip nebesivaldoma Gal teks pasielgti pilietiškai ir brūkštelti laiškelį e-policijai.

  Prieš savaitę
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Iš šono Nuoroda

  Ka jie derge jie patis apsiderge...blogai kaip komentarus gali rašyti pasislėpe..butu visur rašai komentara vardas pavardė..su ip adresais..tada butu kitaip. Kaip 15min ....mazai todėl kad ivardija rašitoja....delfi pilnas dergimo...

  Prieš 6 dienas
 • Pilietė

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  tai ko pats savo vardo ir pavardės neparašai, o slepiesi po Anykštėnu?

  Prieš 6 dienas
 • Iš priekio

  atsakymas į: Iš šono Nuoroda

  Gal Nykščius paskaityk ir palygink.
  "Look
  2021 18 vasario at 11:02 · Atsakyti
  As tą sekretorė prie namų badabociau ir pertraukciau su pagaliu ar padekceu žinotų suha"

  Prieš savaitę
 • Iš šono

  atsakymas į: Iš priekio Nuoroda

  Tai kad viename portale taip dedasi, tai Jūsų manymu taip turi būti ir kitame? Juk Anykšta skelbiasi save rajono žiniasklaidos lydere. Ir kartais nebusite to komentaro Nykščiuose autorius? Nes normalus žmogus atsiprašant svetimo šūdo nenešioja po viešą kiemą.

  Prieš 6 dienas
 • Iš šono

  atsakymas į: Iš šono Nuoroda

  Ir dar. Paskaičiau Nykščius ir tą straipsnį apie komunalinį. Tai tik patvirtinimas, kad žmonės įsivaizduoja turintys teise žeminti, tyčiotis ir dergti kitus. Kažkaip iškreiptai suvokia laisvę reikšti savo nuomonę. Matyt šventai įsitikinę savo anonimiškumu internete. Naivuoliai :)) paprasčiausi kai kam nors truks kantrybė maža nepasirodys. Todėl linkėčiau atsakingiau ir mandagiau reikšti savo nuomonę, kad vėliau netektų atgailauti.
  O Anykštai palinkėčiau laiks nuo laiko apsišluoti savo kiemą, nes kartais jau panašu, kad patekai į apšnerkšta ir apleista užkaborį.

  Prieš 6 dienas
 • Alisa

  Nuoroda

  Viskas aisku,jau biudzeto pinigeliai isdalynti jei pazistamiems padeda.O jus paprasti zmogeliai varguoliai ir pencininkai toliau salkyt ir badaukyt!

  Prieš savaitę
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Vis "auga" savivaldybės tarybos autoritetas. Tubis teisiamas, atėjo teista už rinkimų klastojimą valstietė. Ne bet kokių rinkimų, o Putino gazpromo užsakyto, Karbauskio Tomilino vadovauto referendumo prieš atominę elektrinę. Tai šių Putino pakalikų dėka turime Astravo atominę bombą prie Vilniaus ir vis brangstančią elektrą, o galėjome turėti milijardus eurų už parduotą elektrą pensijų ir algų kėlimui

  Prieš savaitę
 • Žaliukas

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  Neprileisim Ivano prie vamzdžio. Astravui-NE.
  O ką turim konservatoriams sugrįžus į valdžią?
  Klaipėdoje švartuojasi dujovežiai iš Rusijos. Nuoroda tiems kas netiki https://www.15min.lt/verslas/naujiena/energetika/sgd-terminale-naujas-dujovezis-is-rusijos-664-1455166 Konservatorių chebra perka elektra iš Astravo https://www.vz.lt/pramone/energetika/2021/02/03/d-kreivys-lietuva-uz-astravo-elektra-jau-sumokejo-4-mln-eur
  Tokie faktai ir Jūs dar naiviai tikite, kad Lietuvoje iš atominės gauti pinigai būtų papildę pensininkų kišenes? Nemanau. Pirmiausia jie būtų ėję atiduoti kreditui už statybas. O kas liktų atsirastų kam priglausti. Užtenka paskaityti spaudoje kaip Igničio vadovai dalijasi akcijomis.

  Prieš savaitę
 • Nebukit tokie pikti ant Reginos ,gali tik tie kurie pavydi , o aš kiek ją pažystu tai yra labai puiki moteris , nuoširdi ,draugiška galinti netgi paguost ir kam reikia padėti .

  Prieš savaitę
 • savas

  Nuoroda

  Sveikinimai Reginai.

  Prieš savaitę
 • keista

  Nuoroda

  oi tos kedes keiciam keiciam o kam kas keiciasi kur postumys nauju veidu absciai o darbai kuo pasireiskia?stok partijon bus ir kede ar ne?

  Prieš savaitę
 • Alisa

  Nuoroda

  Idomu,kaip zmogus vazinejantis po uzsienius uzdarbiauti gali dirbti valstybineje institucijoje?Matosi,kad ne visi mes lygus!Tokius tik gatves sluoti,o ne i tokias pareigas!Karbauskio ir Bauros pakalyke,parsidavusi ukininke

  Prieš savaitę
 • Na taip

  Nuoroda

  Dar viena gražuolė. O kokį darbą dar dirba?

  Prieš savaitę
 • Vinca

  Nuoroda

  kazna kai abu lika ar susitare .

  Prieš savaitę