Nesunku pastebėti, kad tikrai ne vieną mėnesį trunkantis karantinas labai smarkiai pakeitė daugelio mūsų gyvenimus.

Keitėsi ne tik pramogavimo, darbo ar studijų įpročiai – keitėsi ir tokie atrodytų, visiškai įprastiniai procesai, kaip apsipirkimas. Keitėsi net ir labiausiai pageidaujamos prekės. Tad kviečiame sužinoti, kokios prekės per karantiną, tapo geidžiamiausiomis ir patraukliausiomis.

 

Priedai kompiuteriams

Kad kompiuteris tapo vienu svarbiausių įrenginių per karantiną, tai pastebėti nesunku. Juk būtent šis prietaisas dar dažniau nei iki karantino, yra naudojamas patiems įvairiausiems procesams: darbui, verslo ar mokymosi projektams įgyvendinti, apsipirkimui, mokėjimams atlikti, bendravimui ir, žinoma, pramogoms. Taigi, nieko keista, kad ne ką mažiau aktualu tapo ir tai, kaip kokybiškai ir patogiai galėsime naudotis šiuo įrenginiu. Taigi, siekiant komforto bei kokybės, naudojantis kompiuteriu, ypač svarbų vaidmenį suvaidina jam skirti priedai. Taigi, nieko keista, kad įvairių priedų, kainuojančių vos nuo kelių eurų iki kelių šimtų eurų, skirtų kompiuteriams, pardavimai išaugo net kelis kartus. Na, o, jei ir jūs galvojate, kad nusipelnėte kur kas patogesnio bei kokybiškesnio naudojimosi kompiuteriui, nei tai vyksta dabar, užsukite čia ir įsigykite naujų priedų.

Planšetės

Jau ne vien mėnesį įvairių klasių mokiniai mokinasi nuotoliniu būdu, o, kad šį procesą būtų galima įvykdyti kokybiškai, reikalinga ir įvairūs elektroniniai prietaisai. Tikrai ne visuose namų ūkiuose galima rasti tiek kompiuterių, kiek yra asmenų. Tačiau įdomiausia tai, kad didelė dalis tėvelių, kurių vaikai turėjo pradėto nuotolinį mokymąsi, nusprendė neinvestuoti į nešiojamus kompiuterius, o tiesiog apsiriboti planšetiniai kompiuteriais, kurie net kelis kartus už pirmuosius. Taigi, nieko keista, kodėl būtent šių įrenginių pardavimai taip pat išauga daug kartų.

Stacionarieji kompiuteriai

Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad stipriai išaugo ir stacionarių kompiuterių pardavimai. Nors stacionarūs kompiuteriai šiandien jau ir nebėra tokie populiarūs, kaip nešiojamieji, dažname namų ūkyje visgi dar galėtume atrasti bent po vieną tokio tipo įrenginį. Tačiau, nieko keista, kad leisdami daugiau laiko namuose bei dažniau ir daugiau naudodamiesi kompiuteriu, dauguma netruko pastebėti, kad esamas įrenginys jau nebegali patenkinti poreikių ir nerado tinkamesnio sprendimo, kaip tik naujo įrenginio įsigijimas.

Prekės, susijusios su konkrečiais pomėgiais

Nors dauguma karantinui negaili piktų žodžių dėmesį verta atkreipti į tai, kad visgi bent jau vienas geras dalykas tikrai įvyko daugelio žmonių gyvenime. Atsirado daugiau laisvo laiko, kurį daugelis panorėjo skirti savo primirštiems pomėgiams. Taigi, dažnas tiesiog prisiminė, ką mėgdavo veikti labiausiai, kai turėdavo daugiau laisvo laiko, o prekių, susijusių su konkrečiomis veiklomis, pardavimai išaugo taip pat tikrai ne vieną kartą.

Naminiams gyvūnams skirti žaislai

Dažnas iš mūsų turime ne vieną augintinį, tačiau per nuolatinį skubėjimą dažnai negalime skirti tiek dėmesio, kiek norėtume. Taigi, nieko keista, kad prasidėjęs karantinas padovanojo daugiau laiko ne tik sau, bet ir augintiniams. Šeimininkai vis daugiau suranda laiko leistis į smagiausius žaidimus kartu su savo augintiniais, tad, nieko keista, kodėl išaugo ir jiems skirtų žaislų pardavimų rodikliai.

Na, o baigiant belieka tik pastebėti, kad prie itin aukštų pardavimų rodiklių prisidėjo ir tai, kad visas išvardintas prekes galima įsigyti internetu, t.y., greitai, saugiai ir patogiai, tiesiog su visa šeima įsitaisius ant sofutės ir smagiai diskutuojant, kokia prekė geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius bei atitiktų poreikius. O kuo savo šeimą pradžiuginsite jūs?              

 

Užsak. Nr.132