Iš Anykščių kilęs istorikas Tomas Baranauskas vasario 16 dieną Vilniuje, Lukiškių aikštėje, dalyvavo mitinge „Vasario 16-oji: už mano ir Tavo konstitucines Žmogaus teises!“ ir buvo vienas iš jo oratorių.


"Pandemija tapo pretekstu paneigti kokias tik nori žmogaus teises. Susirinkimų teisė – viena iš jų.
„Bet visa tai daroma dėl mūsų pačių labo!“ Tie, kas tuo tiki, seka ir skundžia tuos, kurie tuo netiki. Džiaugiasi, kai tie „neatsakingieji“ eretikai pagaunami, siunčia palinkėjimus ir patarimus jėgos struktūroms, ką su tokiais daryti. Svajoja apie koncentracijos stovyklas nepasiskiepijusiems, dalinasi tokiomis įžvalgomis ir „išmintimi“ socialiniuose tinkluose… Vienas aktyvus Kačerginės veikėjas, kaip rašo spauda, jau parašė 16 skundų policijai, skųsdamas parke vaikščiojančius be kaukių žmones. O spaudai skundžiasi, kad policija siunčia jį velniop. Bet kitur atsiranda ir uolių policijos pareigūnų, kurie gaudo „pažeidėjus“ paežerėse, skiria jiems neadekvataus dydžio baudas. KGB galėjo tik pasvajoti apie tokią sistemą, kuriai veikiant pakanka skundžiančių iš idėjos, tariamai „pilietiškų“, entuziastų…

 

Ne klasių kova, ne siekis atimti iš turtingesnių ir padalinti visiems, pasirodo, yra efektyviausias būdas kontroliuoti mases, o tariamas rūpestis sveikata ir baimės dėl jos kurstymas", - mitinge kalbėjo T.Baranauskas.

Visą jo kalbą mitinge rasite čia.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • O ko jūs tikėjotės, juk kažkada pasireiškia visokie dalykai.

  Prieš mėnesį
 • Visų šalių komunistai vienykitės

  Nuoroda

  Lukašenka irgi nematė viruso. Apsidairė ir nepamatė. Tokie ir susirinko.

  Prieš mėnesį
 • Užtat dabar užsienio žurnalistai, pavyzdžiui, Austrijos, giria Lukašenką už protingą vadovavimą valstybei.

  Prieš mėnesį
 • Truba

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Austrai pasauliui davė Hitlerį, tad atpažystą iš karto panašų išsigimelį.

  Prieš mėnesį
 • Pilietis

  Nuoroda

  Iš tikrųjų tokius idijotus reiktų teisti. O kas apgins mano ir visų teisę gyventi? Suprasčiau, jeigu suvaržymai būtų tik vienoje šalyje, betgi suvaržymai yra visame pasaulyje. Ir tai dėl mūsų pačių, ir dėt tokių rėkaujančių idijotų, kad pandemija greičiau baigtųsi.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Pilietis Nuoroda

  Tokie, kaip jūs psichiniai, neleidžiate gyventi normaliems žmonėms.

  Prieš mėnesį
 • Tfu

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  nuo kada komunistą galima priskirti prie normalių žmonių?

  Prieš mėnesį
 • kolonija

  Nuoroda

  Seimo langai sveiki ,Landzbergininkams snukiai neišmalti ,Seimo nariai snukin negavo.Ir rytoj vėl bliausit,kad konservatoriai su liberalais dusina Lietuvą??????

  Prieš mėnesį
 • Super !

  Nuoroda

  Pagarba Tomui,kad isdryso drasiai prabilti apie tai,kas dabar is tikruju vyksta ,kol kiti naivuoliai nuolankiai mekena, pritardami sitam vygdomam musu genocidui,po pandemijos priedanga. Pagarba ,,Anykstai,,-kad apie tai parasete.,kol kiti ir toliau prisitaikeliskai meluoja

  Prieš mėnesį
 • svarbu

  Nuoroda

  Ačiū Taigi.
  Pasirodo susirinko Lukošenkos gerbėjai. Tai ir reikėjo įrodyti.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: svarbu Nuoroda

  Jeigu mane tapatinate su ten dalyvavusiais žmonėmis, tai atsakau, kad tokiose akcijose nedalyvauju, nes nematau jų reikšmės, tik emocijos, o naudos nulis. Kad būtų nauda, reikia ne emocijų, bet proto ir išminties.

  Prieš mėnesį
 • Man

  Nuoroda

  Dzin tikakokskaja man svarbu kad mūsų žmonės uždaryti į zona visi be išimties, neskaitant valdžios kuri kuria milijardų dalinimo schemas

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Lietuvos prezidentė Tichnovskaja paskelbė dar vieną šventinę dieną (neseniai Lietuva šventė Tichanovskajos pakelbtą solidarumo dieną) - vasario 23 d.
  https://www.youtube.com/watch?v=dXezz_RCPeI

  Prieš mėnesį
 • Tegyvuoja

  Nuoroda

  Pasakyta teisybė, šalin konservu nuo jų valdymo ir visas šitas mergas ar moteris, grąžinti valdymą valstiečiams laisvė mums ir mūsų vaikams šalin buožini valdymą pasitelkiant ir policija

  Prieš mėnesį
 • Studentas

  atsakymas į: Tegyvuoja Nuoroda

  Štai ir srebiam tai, ką privirė valstiečiai. Jeigu laiku būtų užkirtę kelią pandemijai, jau gyventume laisvi ir sveiki.

  Prieš mėnesį
 • Manau

  atsakymas į: Studentas Nuoroda

  Studentas teisus

  Prieš mėnesį
 • Įtarimas! :)

  atsakymas į: Tegyvuoja Nuoroda

  Ar tik tu nenorėjai tų senų mergų lesbietėmis pavadinti, a? Bėt susilaikei...

  Prieš mėnesį
 • Prie ko konservatoriai

  atsakymas į: Tegyvuoja Nuoroda

  Prie valstiečių kas nors kitaip buvo? Net bibliotekas buvo uždarę. Prekybos centruose žaiginių pristatė, kad daugiau žmonės grustųsi prie durų.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Prie ko konservatoriai Nuoroda

  Dar prieš 2016 m. rinkimus sakiau, jog Karbauskio partija niekuo nesiskiria nuo liberalų ir konservatorių partijų, sisteminės partijos.

  Prieš mėnesį
 • Keisti žmonės susirinko

  Nuoroda

  Keista, kad daugelis platinančių džiugius postus apie mitingą, taip pat sėkmingai platina informaciją apie dorą Александр Григорьевич Лукашенко ir nedorą Святлана Георгіеўна Ціханоўская. "Patriotai" už Krymo okupaciją? "Patriotai" už rinkimų klastojimą? "Patriotai" už politinių oponentų nuodijimą?

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Keisti žmonės susirinko Nuoroda

  Lukašenka ir yra vienas iš padoriausių pasaulio vadovų, kuris dirba dėl savo šalies ir jos žmonių.
  Krymo gyventojai nežino, kad juos kažkas okupavo, nuvažiuokite į Krymą ir jiems pasakykite, kad Krymas okupuotas, nes jie mano, jog išsilaisvino iš Ukrainos okupacijos.
  Turite įrodymų, kad nuodija oponentus, tai pateikite teisėsaugai. O jeigu neturite įrodymų, tai kam bobų pletkus skleidžiate.
  JAV įrodymus teikė, kad Bidenas išrinktas neteisėtai, bet nieko nepadarė, nesvarbu, kad numirėliai už jį pabalsavo. Paskui numirėliai Bideno inauguracijoje dalyvavo, jiems buvo skirtos tuščios kėdės ir vėliavėlės.

  Prieš mėnesį
 • vatinkai

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Atsakyk nuoširdžiai kodėl taip vatnykai mėgstą gyvenimą Nato šalyse, ir kodėl jie jokiais būdais nesutinką gryžti į rodiną? Tavęs paklausius ten rojus, bet negirdėjau nei vieno durniaus kad gryžtų namo. Visos Rusijos dūmos deputatų šemos, žmonos, vaikai gyvena tik Nato šalyse. Visi turi Nato šalių pilietybes: Lavrovo žmona ir sūnus JAV piliečiai, Peskovas ir jo dūktė Prancūzijos pilietis, Solovjovas Italijos pilietis, Žirinovskis Ispanijos pilietis. Net Stalino, Chruščiovo vaikai gyveno tik vakaruose ir apsaugok dieve sovietų sąjungoje. Tu pats tiki tuo, ką mums čia paistai?

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Matėm, kaip Lukašenka dirba bananais. Važiuok ir džiaukis geru vadovu.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Gerai, kad tik bananais. Lietuvoje šaudė į žmones, atėjusius ne dalyvauti valstybės perversme, bet dėl ekonominių, socialinių reikalų. Analogiškai ir "demokrariškuose" Vakaruose, šaudo į žmones, dujas leidžia, vandens patrankas naudoja žiemos metu.

  Prieš mėnesį
 • Taigiui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kai geltonosios liemenės degino automobilius, daužė vitrinas, tai reikėjo prasisukti. Baltarusijoje žmonės eina taikiai ir tik skanduoja. O vandens patranka Lukašenkai sugedo ir pūtė į viršų. Gal komunistas Taigi ir visokie jam pritarantis mitinguotojai gali suprasti, kad yra skirtumas? Jei plėšiką nušausi, ar nukirsi kirviu, tai busi teisus, nes tai būtinoji gintis. Jei sukaposi valkatą, tai žmogžudystė. Ir nesvarbu ar valkata smirdėjo ar ne.

  Prieš mėnesį
 • O

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Pensionas kliedi....

  Prieš mėnesį
 • Net žalia girelė linko

  atsakymas į: Keisti žmonės susirinko Nuoroda

  O tu jau ko gero tapai propagandos praplautų smegenų nešiotoju, a ne ?:)

  Prieš mėnesį