Anykščių rajono savivaldybės vadovai vasario 9 dieną, antradienį, dalyvaus darbo grupės pasitarime dėl Tilto gatvės komplekso Anykščiuose įveiklinimo, skelbia Anykščių rajono savivaldybė.


Pasitarimas vyks nuotoliniu būdu, jame dalyvaus Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, jo pavaduotojas Dainius Žiogelis ir administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė.
Anykščių rajono savivaldybės pranešimuose skelbiama, kad Tilto gatvės kompleksas "sudarys galimybes vystyti socialinio, bendruomeninio verslo bei paslaugų klasterį, pritraukti privačias iniciatyvas ir pagerinti investicijų pritraukimą."

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Čia

  Nuoroda

  Šituos gurbeliuos ožkas iš seimo tiktų parodai laikyti, kas gali daugiau vykti kur nuolat važiuoja automobiliai dulka ir visuomet išmetamos dujos pramogų kompleksus reikia daryti prie puntuko

  Prieš 3 savaičių
 • Nusibodot

  atsakymas į: Čia Nuoroda

  Kiek galima apie Tubio rekluomuotą Kildišienę rašyti? Palikite ją ramybėje.

  Prieš 3 savaičių
 • jonas

  Nuoroda

  gal jau pamiršot koks šiukšlynas ten buvo? o dabar palaukit kai viska sutvarkys pamatysit ko gero ne vienam teks atsiimti savo žodžius

  Prieš 3 savaičių
 • Tam pritariu

  Nuoroda

  Tikrai atsakingai gali prieš visą visuomenę pasakyti, kad sugadino? Turi tam išsilavinimą? Ar kaip Trumpas riaušes organizuoji? O nekyla klausimėlis, kad gal tiesiog nesupranti?

  Prieš 3 savaičių
 • Geriausia

  Nuoroda

  Būtų gerai ožkų kompleksą atidaryti.

  Prieš 3 savaičių
 • laisvamanis

  Nuoroda

  sudarke vaizda budu pristate, kazkoks kicas

  Prieš 3 savaičių
 • Pritariu

  atsakymas į: laisvamanis Nuoroda

  Ta vieta bylojo mūsų miestelio gražią didingą praeitį, ryšį su rašytojais, kitais didžiais šviesuoliais. Tereikėjo paremontuoti.... Bet mūsų valdžiai iki ros istorijos ir jos suvokimo - labai toli. tiesiog nepasiekiama. Dažnai atvykusieji į Anykščius klausdavo - kas ten per būdos šalia IX forto statomos:) - sako. gal Gariūnai....Telikdavo pritarti - panašu. Stovės dyki kaip šmėklos, kur ale kalėdinis miestelis - tuščių būdelių - stovėjo. dabar cente pristatyta - tik iškabom kai kurie prilaikyt, nes nė karto nebuvo atidaryti. Blogai mūsų savivaldybėj su tuo.Kažkop norima geriau už kitus, bet suvokimo nėr ir niekas nepavyksta

  Prieš 3 savaičių
 • Tu geriau

  atsakymas į: Pritariu Nuoroda

  Pasidalink idejomis ka daryti su tais 2000 rajono pilieciu kurie gauna pasalpas is uzimtumo tarnybos kaip bedarbio statusa turintys asmenys tuo paciu dirbami nelegaliai arba pletodami versla kitu vardu...

  Prieš 3 savaičių
 • pamirsai

  atsakymas į: laisvamanis Nuoroda

  susisukti kaseka pries postringaudamas

  Prieš 3 savaičių
 • ideja

  Nuoroda

  Kadangi Ziogelis vis gyresi jog Anyksuose yra bene daugiausia aviu tai gal kokia aviu kirpykla atidaryt, visiems patogu, ir po viena atvest, salia stotis, ir sunkvezimiais.

  Prieš 3 savaičių
 • Ūkininkas Vitalijus

  atsakymas į: ideja Nuoroda

  Kiek pamenu, tai Tubio visose kalbose budavo, kad Anykščiai pirmauja pagal avių skaičių. Iš Žiogelio to nesu girdėjęs.

  Prieš 3 savaičių
 • Jo

  Nuoroda

  Prie paslaugų klasterio prijungti patiltę su visu jos gražumu.

  Prieš 3 savaičių
 • Pasiūlymas

  Nuoroda

  Nugriauti tuos kioskus, na vieną galima perkelt kur toliau nuo gatvės ir padaryt papildomai auto srovėjimo aikštelių (normalių).

  Prieš 3 savaičių
 • tu tikrus

  atsakymas į: Pasiūlymas Nuoroda

  Daunus

  Prieš 3 savaičių
 • Pasiūlymas

  atsakymas į: tu tikrus Nuoroda

  Jei kitų nuomonė nepatinka ir negalite su tuo susitaikyti, eikit pas daktarą psichologą.

  Prieš 3 savaičių
 • Rita

  Nuoroda

  čia galėtų vykti kameriniai renginiai - koncertai, parodos, įvairūs seminarai, bet labai svarbu nepalikti be erdvės jaunimo. Tegul gimsta koks nors ,,kampas" jiems. Kita vertus, manau, kad prieš kuriant šį projektą, jo sumanytojai turėjo pateikti aiškią viziją, kas, kokiame pastate turės būti...kam išradinėt ,,dviratį"?

  Prieš 3 savaičių
 • Aiški vizija.

  atsakymas į: Rita Nuoroda

  Tam yra autobusų stotis. Ir šokių aikštelė ir kavinė- parduotuvė, ir kioskus iš centro galima suvežti. Ir Puntuką galima atvežti.

  Prieš 3 savaičių
 • Jūza fon Krakatūza

  Nuoroda

  Siūlau įkurti visasezoninį "Raudonųjų žibintų kvartalą". Oficialiai!! Ne taip, kaip Palangoje ir tik vasarą...

  Prieš 3 savaičių
 • pritariu

  atsakymas į: Jūza fon Krakatūza Nuoroda

  ir savivaldybe sutaupitu, nereiktu i Panevezi vazinet

  Prieš 3 savaičių
 • Atsakymas

  Nuoroda

  2015 ir 2016 vyko daug ir įvairių svarstymų su visuomene šio projekto klausimu, kai buvo skelbiamas ir paskelbtas konkursas. Tikrai dalyvavo daug, reiškė nuomonių daug. Niekam nebuvo užkirstas kelias dalyvauti, teikti pasiūlymus. Konkursas atviras. Po jo vyko ilgas projektavimo ir statybos rangovo parinkimo procesas. Rezultatus pradedame matyti realius tik dabar, nes tokia yra eiga. Gaila, kad žmonės nesusigaudo ir nesupranta tuomet, kai tam yra skirtas laikas ir visos galimybės. Po to, kai tiek padaryta darbų (labai sudėtingų darbų - pabrėžiu), net tikrinimų specialiosiose tarnybose neva dėl korupcijos ir nieko nepešus, pradėti paistyti nesąmones yra mažiausiai nesąžininga. O ką gi pešti, jei nieko nebuvo - viskas skaidru, kutūringa ir atvira. Tik neateina į galvą net mintis, kad šiais laikais žmonės dirba itin sąžiningai, nes jau kaip ir baigėsi tarybiniai laikai - ir nereikia vertinti pagal savo sugedimo laipsnį. Bet, matyt, reikia vertinti taip, kad kai praleidai per savo neišprūsimą visus etapus, negali pykti gi ant savęs, tada tenka prisikaupusius pūlinius išleisti per komentarus.
  Tikrai labai geras projektas, kruopščiai apgalvotas, stipriai pakeis šiukšlyno įvaizdį įvažiuojant į Anykščius į labai patrauklų. Sveikinu sumanytojus, šaunuoliai.

  Prieš 3 savaičių
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Atsakymas labai tendencingas ir tikrai turi tam tikrų požymių.Kad,projektas ,kruopščiai apgalvotas,niekas neabejoja.Tačiau,galimai spec.tarnybų gali būti pratęsta.Taiigi,tarybiniai laikai Anykščiuose kaip ir kioskeliai klęsti.

  Prieš 3 savaičių
 • Gerai sakai

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Žmonės dirba ypatingai sąžiningai, bet jiems trūksta kompetencijos ir loginio mastymo. Juk visiems aišku,kad smulkus verslas tuose kioskeliuose neišgyvens.

  Prieš 3 savaičių
 • Atsakymui

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  ...neišprūsimą taisykime į neišprusimą.

  Prieš 3 savaičių
 • Patarimas

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  jeigu nekenti anykštėnų, neik į atstovaujamas pereigas.

  Prieš 3 savaičių
 • Ss

  Nuoroda

  Sudarkyta Vienuolio muziejaus aplinka... Laidojimo biuras papedej.. Kazkoks jovalas ne aplinka..

  Prieš 3 savaičių
 • Laidojimo namus,grazioj vietoje senatveje dienas pabaigsiu

  Prieš 3 savaičių
 • Be źodźiu

  Nuoroda

  Susirinko profai .,veterinorius,biologas ir administratore nuspręs apie architekturines erdves . Gal geriau žiogeli ziurek kiauliu ,snukio ,ragu ir kanopu ligu !

  Prieš 3 savaičių
 • tikrai geriau dabar, negu buvo prieš du metus

  atsakymas į: Be źodźiu Nuoroda

  STT kolkas Anykščių istorijoje išvedė tik vieną tarybos narį, tiesiogiai rinktą tarybos pirmininką merą jau daugiau kaip prieš du metus. Tik gaila, covidiniai nuotoliniai teismai per ilgai užsižaidė su nuosprendžiu. Kolkas kartuvių tikrai nereikia, bet vieną namelį reikia palikti bausmei atlikti kenkusiems rajonui ir jo žmonėms. Gaus realią bausmę, galės turistai per stiklą apžiūrėti kenkėją kaip zoologijos sode į asilą žiūri.

  Prieš 3 savaičių
 • Vieno namelio neužteks, rajone daug asilų esama.

  Prieš 3 savaičių
 • Pastaba

  Nuoroda

  Galėtų meras su vice pastovėti bent diena ir pažiūrėti,kaip važiuoja fūros nuo centro į Gegužės gatvę. Ar negalima buvo padaryti ne tokį statų posūkį,vietoje pridarytų papų iš trinkelių. Reikia galvoti ne vien tik apie grožį,bet ir apie patogumą..

  Prieš 3 savaičių
 • Antanas

  Nuoroda

  Kaip patinka komentatoriai. Tiesiog visų sričių specialistai: viską žino, nusimano, geba atvesti milijonines investicijas, patys "krūti" verslininkai. Tik trūksta vieno - kad ką nors dėl Anykščių padarytų realaus, o ne tik amsėtų. Siūlykite, kaip sutvarkyti tą ar kitą miesto dalį, patį miestą. Atveskite konkrečius investitorius, gaukite lėšų tam ar kitam objektui. Kitaip, tai reikštų "norėčiau kad kažkaip kitaip, bet jei mokėčiau". O kai nemoku - tuščiai malu liežuviu.......

  Prieš 3 savaičių
 • Antanai,

  atsakymas į: Antanas Nuoroda

  Kad jau tiek realaus pridaryta, nei šaukt, nei plaukt.

  Prieš 3 savaičių
 • Antanui

  atsakymas į: Antanas Nuoroda

  Tai jei ateina į valdžią, užima postus, tikriausiai žino ką ir kaip daryti. O ne prisidengia komentatoriais. Įgyvendinkit savo vizijas, kurias turėjote siekdami kėdės . Nieko gero nepadaryti arba dar sudarkyti kiekvienas kvailys gali.

  Prieš 3 savaičių
 • Zosia

  Nuoroda

  Tai kas čia bus tam komplekse, niekaip nesuprantu.

  Prieš 3 savaičių
 • Simona

  Nuoroda

  Kompleksas pirmiausia turi tarnauti smulkiajam verslui

  Prieš 3 savaičių
 • Julytė

  Nuoroda

  Mano Petriukas sako, kad reikia patarti merui ir jo komandai priimti tokį sprendimą, kuris sudarytų sąlygas laisvai vykdyti žmonėms gyvybiškai reikalingas paslaugas, kurios jau egzistuoja nuo neatmenų laikų ir yra istorinė bei kultūrinė bendruomenės socialinio bendravimo ir bendradarbiavimo dalis. Miesto plaštakių kioskai A. Baranausko aikštėje nėra pati tinkamiausia vieta, todėl Tilto gatvėje būtu kaip tik.

  Prieš 3 savaičių
 • Kristina

  Nuoroda

  Ar komentarai po šia žinute ir bus visuomenės dalyvavimas svarstant projektą? Teikiant pasiūlymus reikėtų žinoti koks yra projektas, kas pirminėje stadijoje buvo numatyta, galbūt tikrai būtu naudinga paviešinti nuotolinio svarstymo prisijungimo nuoroda. Manyčiau, kad savivaldybė turi numatatyti svarstymo tvarką ir konkrečius būdus kaip įtrauks bendruomenę ir kaip tie pasiūlymai turi galimybę būti išgirsti ir atrinkti įgyvendinimui. Kitaip pasiūlymai ir bus "įrengti kartuves" arba panašus. Norėtusi civilizuoto, aiškaus ir viešo proceso. o kad toks įvyktų - reikia planuoti. Galbūt taip ir bus:)

  Prieš 3 savaičių
 • Aha

  atsakymas į: Kristina Nuoroda

  Labai teisinga pastaba. Formalus kvietimas dalyvauti diskusijoje yra niekam vertas.

  Prieš 3 savaičių
 • Taigi

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Kaip valdančiosios koalicijos lyderiai ir jų patarėjai nuspręs taip ir padarys, o visa kita kaip šakėmis per Šventosios upės vandenį ...

  Prieš 3 savaičių
 • Jooo

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Įgriso ta tavo koalicija

  Prieš 3 savaičių
 • Taigi vat

  atsakymas į: Jooo Nuoroda

  koalicija yra tokia kokia yra ir ji daugumos rinkėjų surinkta į savivaldybės tarybą demokratinių rinkimų metu :). Taigi, reikia susitaikyti ir gerbti jų sprendimus, kaip ir daugumos rinkėjų valią....

  Prieš 3 savaičių
 • truksta

  Nuoroda

  kartuviu valdininkams

  Prieš 3 savaičių
 • Nevartok daugiskaitos,

  atsakymas į: truksta Nuoroda

  STT kolkas Anykščių istorijoje išvedė tik vieną tarybos narį, tiesiogiai rinktą tarybos pirmininką merą jau daugiau kaip prieš du metus. Tik gaila, covidiniai nuotoliniai teismai per ilgai užsižaidė su nuosprendžiu. Kolkas kartuvių tikrai nereikia, bet vieną namelį reikia palikti bausmei atlikti kenkusiems rajonui ir jo žmonėms. Gaus realią bausmę, galės turistai per stiklą apžiūrėti kenkėją kaip zoologijos sode į asilą žiūri.

  Prieš 3 savaičių
 • Akivaizdu,-

  atsakymas į: Nevartok daugiskaitos, Nuoroda

  Tamstai vienas asmuo yra sukėlęs nepagydomas žarnyno problemas. kurias nevaldomai, vietoj ar ne ir paleidžiat. Civilizuotoj aplinkoj tai nepriimtina. Gal imkitės priemonių asmeninei sveikatai - priemonių tam yra.

  Prieš 3 savaičių
 • tai kad

  atsakymas į: truksta Nuoroda

  Žadėjo tik 4 metus

  Prieš 3 savaičių
 • nu

  Nuoroda

  kaip tai ka,,,pirmuciausia lenta su garbingu vyru inicialais kurie prisidejo prie rajono numarinimo..tai yra turistinimo,po to amziniems valdisku istaigu vadams,,,kurie nugi visais laikais..gi dirbo lietuvai,,,nu bent jau tiek pradziai...

  Prieš 3 savaičių
 • anykštėnė

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Anykščiai vienas iš gražiausių ir klestinčių miestelių. O tokiems besmegeniams kaip tu su numarintomis smegenėlėmis niekas nepadės.

  Prieš 3 savaičių
 • Zi

  Nuoroda

  Parkas yra baisus. Jį reikia pertvarkyti visiškai, takai ištrupeje. Nesuprantu kada imsis parko, o ne kurs kažką už upės, kur tikrai žmonės neis.

  Prieš 3 savaičių
 • girdėjau

  Nuoroda

  kritikos dėl pastatytų namelių.. Manau,kad ne vietoje pastatyti ir naudos nebus dėl to,kad prie gatvės. Matote,kad nepasitvirtino ir centre ,aikštėje prie paminklo.. Pirmiausia tai prieš saulę,ir arti gatvės. Anykščiai turtingi žaluma visur vietos pakankamai .Šiems kioskeliams geriausia vieta prie kultūros centro prieš bendrabuti,nusipirkus kažką galima nueiti į parką,ar prie kult.centro daug suoliukų,suvalgyti ledų.,bet yra bet. Tikrai ne mano vieno nuomonė tokia. Kodėl parkas toks tuščias,nėra ką ten veikti.

  Prieš 3 savaičių
 • Būtinai turi

  Nuoroda

  Veikti stačiamalkis

  Prieš 3 savaičių
 • Išdaiga

  atsakymas į: Būtinai turi Nuoroda

  Ir blusturgis su mini botanikos sodu.

  Prieš 3 savaičių