Jono JUNEVIČIAUS nuotrauka

Dėl gausių kritulių Lietuvoje lūžta medžiai, sniego pūsnyse klimpsta automobiliai, tačiau Anykščių rajone kol kas situacija gera.


Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Saulius Slavinskas "Anykštai" sakė, kad šį antradienį tarnyba nesulaukė nei vieno pagalbos skambučio.
Anykščių rajono ugniagesių tarnybos viršininkas Valdas Tereškevičius "Anykštai" taip pat sakė, kad šiandien dar neturėjo nei vieno su stichija susijusio iškvietimo.
Abu šiuos pašnekovus "Anykšta" kalbino šiandien 16 valandą.
Dėl stichijos kai kuriose Anykščių rajono vietovėse yra sutrikęs elektros tiekimas.16 val. duomenimis, elektros neturėjo kai kurie Andrioniškio seniūnijos gyventojai.
Valstybinių miškų urėdija įspėja, kad dėl aplipusio sniego, dalyje miškų situacija tapo pavojinga - lūžta medžiai.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad šį antradienį nebuvo gauto nei  vieno pranešimo apie tai, kad Anykščių rajone dėl ekstremalių vairavimo sąlygų nuo kelio būtų nuvažiavęs bent vienas automobilis.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Piatra

  Nuoroda

  Mes ti vakar su Marelu pajamiam šupeles i atsikasem keliokus iki nužnyka lig malkines. Da aš pelanų pabarsčiau iš pečią i neraudam abu, kelia nevala kelia nevala

  Prieš 4 savaičių
 • Neturi

  Nuoroda

  Daug ministrų darbo tegul eina savo buldozeriai valyti sniego ir pajus kas yra paprastas žmogus tuo pačiu pajudins subinės paslortuos nereiks treniruokliu

  Prieš 4 savaičių
 • Maskvoje

  Nuoroda

  Tokio barako tikrai nepamatysi, sniegą valo be perstojo o valkatos net neleidžia vaikščioti gatvėmis, taip kad ten nebuvęs ir nežinodamas nieku nekalbėk

  Prieš 4 savaičių
 • Taigi

  Nuoroda

  Lietuvoje visiškas bardakas, net takų negali pravalyti. Anksčiau su lopeta pravalydavo, o dabar turi valymo techniką ir nesugeba.

  Prieš 4 savaičių
 • Taigiui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Maskvoje blogiau. Tad

  Prieš 4 savaičių
 • Pasaulio

  Nuoroda

  pabayga

  Prieš 4 savaičių
 • augis

  Nuoroda

  del keliu sutinku kelininkams dar yra kur tobuleti o furoms turi buti privaloma veziotis grandines

  Prieš mėnesį
 • Nu nu

  Nuoroda

  Rajone ramu. 17 val prie laju tako fura neužkilo i kalna, kelias nevalytas, prabrauktas ryte ir pamirstas.salygatviai nevalyti siandien visiskai ir mieste tik centrinese galvese praeita. Miskuose medžiai ant kelio.

  Prieš mėnesį
 • Naa

  atsakymas į: Nu nu Nuoroda

  Gluše, tu. Nematai, kaip sninga! Natūralu, kad visų kelių iš karto nenuvalysi.

  Prieš mėnesį
 • Anykstene

  Nuoroda

  Na bet Kęstučio gatvė visai pamiršta,nei
  kelio nei šaligatvių valo,kažkas baisaus

  Prieš mėnesį
 • Rolandas

  atsakymas į: Anykstene Nuoroda

  GALETU PATYS GYVENTOJAI NE DEJUOT ,BET SAVO RANKOM PRISIDET , PAIMT KASTUVUS IR VALYT ,BUTU IR SVEIKA IR NAUDA VISIEMS.

  Prieš mėnesį
 • o gal

  atsakymas į: Rolandas Nuoroda

  galetu savo automobilius ant savo ivaziavimu pastatyt o ne gatvese palikt, kaip sniega nustumdyt turi, kai automobilis prie automobilio, O paskui skundziames kad nenuvalo

  Prieš mėnesį
 • Kurortinių Anykščių žiniai

  Nuoroda

  Žiema ir pandemija Kirgizijos kalnuose: kaip išgyventi turistiniam kaimeliui, kai nėra turistų

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/geros-naujienos-is-izraelio-pfizer-biontech-vakcina-net-veiksmingesne-nei-skelbta-57-1445766?copied

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  Make 6,000 dollar to 8,000 dollar A Month Online With No Prior Experience Or Skills Required. Be Your Own Boss And Choose Your Own Work Hours. Thanks A lot Here......https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • Neramu

  Nuoroda

  Straipsnio pavadinimas su žodžiu "ramu" nelabaiu tikslus. Nelabai rajone ramu. Bandoma girtis, kad koronavirusas gerai valdomas, bet žmonės serga ir miršta. Nežinia kaip bus organizuotas senjorų vakcinavimas, neskelbiama, kur ir kada skiepijimai vyks, kas rašys eilę ir t.t. Nežinia kada po karantino verslas atsigaus, kada bedarbystė sumažės ir pan. Nereikia nurimti.

  Prieš mėnesį
 • Nerimk,

  atsakymas į: Neramu Nuoroda

  Dar niekas nerašo ar bus pasaulio pabaiga. Kodėl tyli apie atominio ginklo perkelimą į kostmosą?

  Prieš mėnesį
 • Panika

  atsakymas į: Neramu Nuoroda

  Ir vėl lendi su savo panikos žinute. Ne apie tai kalbama, bet tau rūpi kad visiems būtu kuo blogiau ir kad niekas negyventu bent jau truputi kitomis problemomis.

  Prieš mėnesį
 • Ar

  Nuoroda

  Žmonės šunys kad praėjus žaibuoti gulsis visi ant žemės kad mašina netvarkinga ir vargu ar kreivuliuos

  Prieš mėnesį
 • Reikia

  Nuoroda

  Būti su dramblio ausimis ponia ar panelė Rūta, jei viską nori išgirsti, šiaip nelaimės ateina ne lauktos ir nežinai kur kas kada nutiks koks gali medis už griūti ar auto nutrenkti galbūt ir žaibas nors ir kaip klausysi

  Prieš mėnesį
 • Ruta

  atsakymas į: Reikia Nuoroda

  nelaime galima numatyt is anksto- jeigu masina kreivuliuodama vaziuoja ,reiskia techniskai netvarkinga arba vairuotojas girtas,o jeigu zaibuoja reikia gult ant zemes ir rankomis uzsidengt galva , nes smegenys pritraukia zaibo iskrovas ir t.t .

  Prieš mėnesį
 • Ruta

  Nuoroda

  patiems zmonems ypac saugotis reikia einant is centro Biliuno g ,.isiklausyt ar nebraska medziai ir nesiruosia virst , nes apkloti storu sniego sluoksniu .

  Prieš mėnesį