Anykščių rajono savivaldybės užsakymu mieste bus pertvarkomi šviesoforai.


A. Baranausko a., sukant į Vilniaus g. (prieš prekybos centrą „Maxima") bei Gegužės g. ir A. Vienuolio sankryžoje, vietoje esamų žalių rodyklių prie raudono šviesoforo signalo, leidžiančių sukti į dešinę pusę, bus sumontuotos papildomos šviesoforų sekcijos su žalia rodykle, leidžiančia sukti į dešinę, informavo Anykščių rajono savivaldybė.
Šviesoforų pertvarkos darbus atliks viešąjį konkursą laimėjusi UAB "Eismo valdymo sistemos", viešojo pirkimo vertė - 14 tūkst.883 Eur.
Anykščių rajono savivaldybė skelbia, kad šviesoforai bus pertvarkomi įgyvendinant Kelių eismo taisyklių ir Kelių šviesoforų įrengimo taisyklių reikalavimus.
Savivaldybė informavo, kad eismo organizavimo tvarka dėl to nesikeis.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kiozas

  Nuoroda

  Gal atsimenate kas buvo ministras kai tai sugalvojo? Rokas Masiulis irgi nerado laiko pakeisti. Kaip atsimeni valstiečių valdymą iš karto nupurto

  Prieš 4 savaičių
 • HOPE

  Nuoroda

  Make 6,000 dollar to 8,000 dollar A Month Online With No Prior Experience Or Skills Required. Be Your Own Boss And Choose Your Own Work Hours. Thanks A lot Here......https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • Ar gerai supratau?

  Nuoroda

  Noriu pasitislinti ar tikrai dvi šviesoforų sekcijos su žalia rodykle kainuoja beveiki 15K eurų?

  Prieš mėnesį
 • Šiaip

  atsakymas į: Ar gerai supratau? Nuoroda

  dvejose sankryžose būna ne du šviesoforai, tai ir papildomų sekcijų reikia tiek, kiek yra šviesoforų. Jeigu dar suprastumėte nors tiek, kad eismą reguliuoja individualios kompiuterinės programos kiekvienai sankryžai, kad tam reikia kompiuterinių valdymo spintų, per gatves pravesti naujus laidus su daugiau gyslų, tai gal ir suma nekeltų tokių audrų stiklinėje. Bet..nuo bezdalų audros ąžuolai dar nevirto.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Ar gerai supratau? Nuoroda

  Gerai supratai. Čia gi kapeikos o ne pinigai. Žmonės pinigus skaičiuoja, o išrinktieji ne nes pinigai ne jų.

  Prieš mėnesį