Dėl gausaus sniego ir pablogėjusių eismo sąlygų antradienį kai kur sutriko laiškininkų bei kurjerių darbas, todėl siuntos gyventojus gali pasiekti vėliau, pranešė Lietuvos paštas ir bendrovė „DPD Lietuva“.

 Anot Lietuvos pašto, sunkumų patiria Trakų, Elektrėnų, Varėnos bei Lazdijų apylinkes aptarnaujantys laiškininkai bei kurjeriai. Tačiau sningant visoje Lietuvoje galimi sutrikimai visoje šalyje.

„Problema aktualiausia regionų gyventojams, kur eismo sąlygos yra sudėtingiausios – daugelio kaimelių gyventojus aptarnauja mobilūs laiškininkai, kurie atvyksta tarnybiniais automobiliais“, – pranešime sakė Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Ugnė Bartašiūtė.

Pasak jos, kai kurių apylinkių keliai visai nepravažiuojami – laiškininkai buvo priversti grįžti ir laukti, kol keliai bus nuvalyti.

„DPD Lietuvos“ rinkodaros ir pardavimų vadovas Gabrielius Bilevičius teigia, kad siuntos gali vėluoti ypač vakarų Lietuvoje, kur daugelyje vietų susiformavęs plikledis.

Dėl gausaus snygio antradienį kai kur sutriko ir elektros tiekimas – vidurdienį jos neturėjo apie 20-25 tūkst. namų ūkių, daugiausia – Alytaus regione.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • :(

  Nuoroda

  O kaip anksčiau kai laiškininkai pėsčiomis nešiodavo ir visur suspėdavo. Dabar LP visai pradėjo išsidirbinėti, tai siuntų neatneša (registruotų) tai pas juos atviručių ir vokų negali nusipirkti, o taip gyrėsi......

  Prieš mėnesį
 • ...

  atsakymas į: :( Nuoroda

  Taip, o kaip ankščiau paštininkai į kaimus laikraščius ir laiškus nešdavo? Ir mašinų nebūdavo, kad visus apsnigtus keliukus nukastų, o ir kaimuose daugiau žmonių gyveno...

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  Make 6,000 dollar to 8,000 dollar A Month Online With No Prior Experience Or Skills Required. Be Your Own Boss And Choose Your Own Work Hours. Thanks A lot Here......https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  Make 6,000 dollar to 8,000 dollar A Month Online With No Prior Experience Or Skills Required. Be Your Own Boss And Choose Your Own Work Hours.Thanks A lot Here......

  Prieš mėnesį