Antholce (Italija) vykstančiame šeštame pasaulio biatlono taurės etape fantastiškai pasirodė Lietuvos vyrų estafetės komanda. Mūsiškiai užėmė 14 vietą ir pakartojo geriausią pasiekimą šalies istorijoje. Iškart už mūsiškių, 15-ti, finišavo dabartiniai olimpiniai čempionai švedai.

4×7,5 km varžybose mūsiškių komandą sudarė Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia, Tomas Kaukėnas bei Maksimas Fominas. Lietuvos ekipa varžybose panaudojo 8 papildomus šovinius bei taiklumu nusileido tik vokiečiams ir italams.

Pirmą etapą K.Dombrovskis baigė 18-as, antrajame V.Strolia šią poziciją išlaikė, o T.Kaukėnas komandą kilstelėjo į 12 vietą. Jaunimo rinktinės narys M.Fominas, nors ir prarado dvi pozicijas, su užgriuvusia atsakomybe susitvarkė puikiai – gulint prašovė tik sykį, o stovint pataikė į visus taikinius.

Varžybų nugalėtojais tapo prancūzai: pergalę jiems išplėšė Emilienas Jacquelinas, paskutiniuose metruose aplenkęs sezono lyderį Johannesą Thingnesą Boe iš Norvegijos. Pastarieji atsiliko 0,8 sek., o trečią vietą užėmę rusai – 50,8 sek.

Lietuvos komanda nuo nugalėtojų atsiliko 5 min. 28,2 sek. Varžybose dalyvavo 24 šalių ekipos.

Šią savaitę Lietuvos biatlonininkai dalyvaus Dušnikos Zdrujuje (Lenkija) vyksiančiame Europos čempionate. Tuo tarpu pasaulio biatlono čempionatas vyks vasario 10-21 dienomis Pokliukoje (Slovėnija).

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro informacija

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • Rt

    Nuoroda

    Sveikinimai anykštėnui Vytautui Stroliai , ir jo komandai.
    Sekmės vyrai.

    Prieš 4 savaičių