Praėjusią savaitę dalis „SPA Vilnius Anykščiai“, veikiančios pagal asmens sveikatos priežiūros įstaigos licenciją, darbuotojų buvo paskiepyti vakcina nuo COVID-19. Žiniasklaidoje kilus abejonėms dėl darbuotojų skiepijimo ir įstaigai nepelnytai tapus politikų ginčų įrankiu, „SPA VILNIUS Anykščiai“ direktorė Giedrė Maumevičiūtė paaiškina, kaip ir kieno sprendimais remiantis tai buvo padaryta:

 

„Praėjusią savaitę gavome Anykščių rajono savivaldybės prašymą pateikti sąrašą visų įmonės darbuotojų, kurie sutiktų skiepytis. Kelis kartus teiravomės savivaldybės atstovų, ar tikrai patenkame tarp skiepijamų prioriteto tvarka, bet buvome patikinti, kad atėjo mūsų, kaip įstaigos, eilė darbuotojų vakcinavimui.

Kaip buvome prašyti, pateikėme visų sutikusių skiepytis darbuotojų sąrašą, sudarytą pirmenybės tvarka: nuo daugiausiai galimo sąlyčio su klientais turinčių iki administracijos darbuotojų. Pateiktoje sąrašo formoje patys papildomai nurodėme, kurie darbuotojai dirba administracijoje, taip sudarydami galimybę specialistams įvertinti, kurie iš jų tikrai turi būti skiepijami. Savivaldybės kvietimą vakcinuotis gavo visi tame sąraše esantys darbuotojai.

Esame socialiai atsakinga ir nepriekaištingą reputaciją sauganti bendrovė, todėl itin atidžiai laikomės atitikties teisės aktams. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidai patvirtino, kad SPA VILNIUS Anykščiai turi sveikatos priežiūros veiklos licenciją, todėl nuo koronaviruso (COVID-19) paskiepijus jos darbuotojus pažeidimų nepadaryta.

Gavę savivaldybės kvietimą skiepytis negalėjome atsisakyti, nes pasibaigus pandeminei situacijai, atnaujinsime veiklą, todėl turime užtikrinti savo darbuotojų bei klientų saugumą.

Reaguodami į politines šio klausimo interpretacijas, norime pabrėžti, kad esame niekaip su politika nesusijęs verslas, skaidriai ir atvirai veikianti įmonė, savo veikloje besivadovaujanti vertybėmis.

Matome, kad verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog sprendimus dėl skiepijimo priima ne Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, kurios dabartinė ministrė įmonėje UAB „Raminora“, valdančioje SPA VILNIUS Druskininkuose, dirbo prieš kelioliką metų. UAB „Raminora“ ne tik kad veiklą vykdo kitame mieste, bet yra ir atskira įmonė, su kuria dalinamės prekės ženklą SPA VILNIUS.

Reziumuodami norime pabrėžti, kad nedarėme jokių veiksmų siekdami prioriteto tvarka paskiepyti savo darbuotojus, o net priešingai – kėlėme abejones ar tikrai jau turime tą daryti, detaliai aiškinomės, ką turėtume įtraukti į sąrašus, nurodėme juose papildomą informaciją ir laikėmės visų iš procesą valdančių institucijų gautų nurodymų. Mums apmaudu, kad preciziškai laikydamiesi tvarkų ir įdėję daug pastangų įsitikinti, kad elgiamės teisingai ir pagal įstatymą, dabar esame bandomi įtraukti į politines kovas, pučiamus melo burbulus ir gretinami su tais, kurie bando „apeiti“ sistemą.

Esame atsakingi bendruomenės nariai, todėl sieksime dar daugiau skaidrumo ir informacijos sklaidos, norėdami įgalinti žmones priimti mokslu pagrįstus sprendimus, artėjant prie visuotinio imuniteto suformavimo.

Nuoširdžiai tikime, kad tiek Anykščių, tiek visos kitos savivaldybės vakcinavimo procesą vykdo pagal numatytus įstatymus ir tvarkas, o įstaigos, gaunančios kvietimus pateikti sąrašus, tai atlieka sąžiningai, savalaikiai ir skaidriai, kaip tai padarėme ir mes, suprasdami vykdomo proceso svarbą visuomenei,“ – sako „SPA Vilnius Anykščiai“ direktorė Giedrė Maumevičiūtė.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Domas

  Nuoroda

  Bet kokie durniai visi ar iš proto išsikraustė negi rimtai taip norit skiepytis kažkokios bankrutuojančios įmonės paskubomis sukurta kažkokią neaiškia vakcina nuo kurios galima numirti .Aišku kad ir miršta ir serga nuo jos ,tik visą tai yra slepiama ir neigiama. Gal jau atsibūskit ar labai jau norit būti bandomi triušiai.

  Prieš mėnesį
 • Cha

  Nuoroda

  tik nereikia lia lia:DDeilini karta rysiai sklypai ir viskas be eiles:D

  Prieš mėnesį
 • nu

  Nuoroda

  tai kodel jie turi, jeigu nevykdo sveikatos priežiūros, ten tik turčiai pramogauja

  Prieš mėnesį
 • tu

  atsakymas į: nu Nuoroda

  uždirbt € ir tu pramogausi varguoli.

  Prieš mėnesį
 • Diva

  Nuoroda

  Kodėl neskiepijami laidotuvių namų darbuotojai?Jiems tenka pervežti ir laidoti ir koroninius mirusiuosius.Kuo darbuotojai prastesni už SPA darbuotojus?

  Prieš mėnesį
 • Kodėl?

  Nuoroda

  Juk SPA Vilnius Anykščiuose stovi tuščias,niekas ten nevyksta-sustabdyta bet kokia veikla,tai kodėl ten skiepijama?O gal kažkas kažko "nežinojo",o senimas lai laukia vakcinos kol kojas užvers?

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  Scam scam every where but don! T worry, every one is not a cheater, very reliable and profitable site. Thousands peoples are making good earning from it. For further detail visit the link no instant money required free signup and information …… bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • Tuos kuriuos paskiepijo juk nekalti. Pakvietė, atėjo.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: X Nuoroda

  Nekalti, bet pradurti arba išdurti :)
  Bendrovė, paskelbusi prastovą, negalėjo kviesti darbuotojų į darbą, neatšaukusi prastovos. Štai kur viešų ir privačių interesų supainiojimas, o ne žmonių skiepyjimas.

  Prieš mėnesį
 • Vadovai

  Nuoroda

  Ką veikia mūsų Žiogelis su Obelevičium? Ar jiems tik jų kėdės rūpi, niekas gi net nesiaškino, nes taip geriau ir pajamų iš turizmo bus, kam tie nupirdusie seniai?...

  Prieš mėnesį
 • Va tą ir veikia

  atsakymas į: Vadovai Nuoroda

  Sėdi dyki, algas gauna už nieką ir dar savus ,,prakiša", kai reikia. Kokios gatvės, šaligatviai šiemet mieste? ir to nemato. Pss meškas tik tokią valdžią, ir tai dar per gerai....

  Prieš mėnesį
 • Nu va

  atsakymas į: Vadovai Nuoroda

  Kaip ministras ir patvirtino, viskas čia gerai su tais skiepais, dirbtinis feik njusas, durniai patikėjo, bet nuo durnumo skiepų tai nėra...

  Prieš mėnesį
 • Medikė

  atsakymas į: Vadovai Nuoroda

  Savivaldyvės vadovai, kaip ir medikai, vykdo įstatymus, tai kas parašyta. Jie įstatymų nekuria. Pagaliau tai čia valstiečių sukelta audra vandens stiklinėje. Nauja vyriausybė dirba skaidriai, neasfaltuoja premjero keliukų, tada gal ir perkama žiniasklaida tam, kad keltų dirbtinius skandalus

  Prieš mėnesį
 • nesuprantu

  Nuoroda

  Kiek Anykščiuose medikų. Meras patikino, kad visi medikai paskiepyti, o vyr.gyd. rašo, kad paskiepyta 10, tik 5 gali gauti antrą skiepq. Ar čia vyksta lenktynės kas daugiau meluos? Ekstremalių situacijų vadove - parašykite tiesą.

  Prieš mėnesį
 • Žinau aš

  atsakymas į: nesuprantu Nuoroda

  Gruodžio pabaigoje gauti pirmi skiepai. Paskiepyta 10 medikų. 5 iš jų susirgo. Antrą skiepą po 3 savaičių gavo 5, tie, kurie nesusirgo. Kur neaišku, ką Vaiginas pasakė?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva savivaldybės valdžia galėjo pasitarti su sveikatos apsaugos ministerija dėl priimamo sprendimo tinkamumo, o bentrovė, būdama prastovoje, susilaikyti nuo valdininkų pasiūlymo. Šiame bendrovės pranešme į pirmą eilę iškeliama turima licenzija asmens sveikatos priežiūrai taip pat ne visai teisingas pagrindas naudotis savivaldybės padiūlymu, kai bendrovė realiai tokių paslaugų neteikia.
  Kita vertus, kuo blogesni rajone veikiančios " Sveikatos oazė" darbuotojai, kurie teikia paslaugas ir sportininkams ir moksleiviams ir mažiasnes socialinias galimybes turintiems gyventojams, o ne tik prabangos paslaugų vartotojams.
  Nemanau, kad šis įvykis yra nusikaltimas, bet sąžiningumo ir protingumo kriterijų, kuriais privalo vadovautis valdžios institucijos ir kurias deklaruoja verslo atstovai čia dar trūksta.

  Prieš mėnesį
 • Donce, tu Donce,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Dunduk, užsiimk benamių globa ar žvakių lipdymu

  Prieš mėnesį
 • Chi- chi- chi

  atsakymas į: Donce, tu Donce, Nuoroda

  Ar čia Amerikos ar vietinės savivaldybės Donciui ?

  Prieš mėnesį
 • Čia

  atsakymas į: Chi- chi- chi Nuoroda

  ančiukui, dundukui, žvakių lipdytojui ir šiaip trenktam buvusiam patarėjui

  Prieš mėnesį
 • Paaiškinkite.

  Nuoroda

  Mes, Anykščių gyventojai prašome realaus operacijų vadovo, Dainiaus Žiogielio paaiškinimo šioje situacijoje. Kodėl nėra nei vieno komentaro iš šios pozicijos.
  Laukiame.

  Prieš mėnesį
 • Svėdasų Jadzė

  atsakymas į: Paaiškinkite. Nuoroda

  Nu va pagaliau ir išlindo kas palaimino SPA skiepų sąrašą , atsakingas D. Žiogelis ir savivaldybės gydytoja , manau šie ponai turėtų apleisti savo postus , tačiau tai turėtu tarti paskutinį žodį STT , senokai jau lankėsi Anykščiuose.

  Prieš mėnesį
 • :)

  atsakymas į: Svėdasų Jadzė Nuoroda

  Visai pritariu dėl nušalinimo.Doktorša ir Žiogelis palaimino Spa vakcinavimą.Korupcija klesti

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Tai kodėl SPA Vilnius, Druskininkai niekas nepaskiepytas, kodėl jiems eilė nepriėjo?

  Prieš mėnesį
 • faf

  atsakymas į: As Nuoroda

  Dėl to, kad Gyventojų vakcinavimas 3,23%
  Paskiepyti iš viso 744
  Teritorija: Anykščių r. sav.
  Gyventojų vakcinavimas 2,58%
  iš viso paskiepyta 493
  Kai Druskininkųu valdžia

  Prieš mėnesį
 • nu....

  Nuoroda

  prajuokinot, manot kad kas nors patikejo

  Prieš mėnesį
 • Įdomu

  Nuoroda

  Tai savivaldybėje kieno dabar ausys ilgos ir raudonuoja...?

  Prieš mėnesį
 • Tekste aiškiai parašyta

  atsakymas į: Įdomu Nuoroda

  Niekieno ausys neraudonuoja, nes " Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidai patvirtino, kad SPA VILNIUS Anykščiai turi sveikatos priežiūros veiklos licenciją, todėl nuo koronaviruso (COVID-19) paskiepijus jos darbuotojus pažeidimų nepadaryta."

  Prieš mėnesį
 • gali būt

  Nuoroda

  dabar Anykščiams skirs mažiau. Lietuviškai

  Prieš mėnesį
 • Tumba Rumba!

  Nuoroda

  Na štai ir paaiškėjo tiesa. O koks puolimas buvo išpūstas. Lyg jie žmogų būtų užmušę ar banką apiplėšę. Net du seimūnai užkibo ant šitos vištų kudakavimo lygio sensacijos.

  Prieš mėnesį