"Anykštos" skaitytoja Gabija Lisinskytė ketvirtadienį pasidalijo įspūdžiais apie kelininkų darbą Anykščių rajone iškritus gausesniam sniegui.


"Važiuojam į darbą iš rajono į Anykščius maršrutų surdegis-Anykščiai (per Troškūnus). kiekvieną ryta apie 6:30-7:00, kelias tragiškas, viena ilga čiuožykla. Max įmanoma važiuoti 30km/h, kitaip iš kart meto į šonus. Prie mūsų akių viena mašina į griovį šiandien įlėkė. Įprastai važiuojam max 30min šiandien teko važiuoti 1,5h. Kai nuvalo lyg ir tvarkoj būna, bet tokių metų ~7h ryto nesutinkam nei vienos valymo mašinos. Jei dar kurį laiką tokios oro sąlygos bus, tai tik laiko klausimas kada ir mes griovy uzsibaigsim. Neduok die žinoma, bet vertinu 3/10 kelininkų darbą. Visgi daugelis žmonių pradeda darbą 8h ryto, kai kurie net anksčiau, šiuo maršrutu nemažai mašinų pravažiuoja tokiu metu kaip mes. Važiuoti tikrai baisu", - rašė skaitytoja (laiško kalba netaisyta, - red.pastaba).
Eismo sąlygas penktadienio rytą visoje šalyje sunkina plikledis, pranešė Automobilių kelių direkcija.

 

Jos teigimu, dėl susiformavusio plikledžio visoje Lietuvoje pagrindiniai keliai yra slidūs, juose vietomis likę pažliugusio sniego provėžų.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai yra padengti prispausto arba šlapio sniego sluoksniu, provėžoti ir slidūs.

Slidūs kelių ruožai barstomi, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelios dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Šalyje šiuo metu be kritulių. Oro temperatūra siekia nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną žymesnių kritulių nenumatoma. Vietomis rūkas, plikledis. Vėjas pietų, pietryčių, 7-12 m/s, pajūryje iki 14 m/s. Aukščiausia oro temperatūra sieks nuo 1 iki 5 laipsnių šilumos.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Piatra

  Nuoroda

  sėdėkit namie, xuli došyjates

  Prieš mėnesį
 • tai

  atsakymas į: Piatra Nuoroda

  Ir sėdėk berašti

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Taikos gatvėj, prie Baranausko mokyklos visiškai neatkastos pėsčiųjų perėjos. Tai kam tie ženklai, jeigu pereiti negalima!!! Dabar anykštėnai pamiršo kovidą, o labiau diskutuoja apie ne prižiūrėtas, neatvalytas, solidžias miesto gatves.

  Prieš mėnesį
 • Vietinė

  Nuoroda

  Kęstučio gatvės atkarpa nuo Sodros iki turgaus sąnkryžos, Šaltupio gatvė, Salomėjos Neries šalygatviais visiškai nevalyti slydūs, nors jau gerokai po pietų. Baisiau negu baisu. Anykštėnai buvo pripratę vaikščioti tvarkingais šalygatviais kuriuos prižiūrėjo Ukmergės Versmė. Toks eko niekam tikęs darbas visai nepuošia mūsų miesto.

  Prieš mėnesį
 • Norėtųsi

  Nuoroda

  kad nors jau po stipresnio snygio nuvalytų kaimo kelią Trumbatiškis,Kilėviškiai-Leliūnai(Utenos raj.) Važiuoji ir nežinai ar neužklimpsi. Šitaip neturėtų būti,vis tik yra dar žmonių,kuriems labai reikalingas susisiekimas šiuo keliu. Tiesiog jautiesi atskirtas nuo pasaulio. Ačiū,jei bus išgirsta ir sureaguota.

  Prieš mėnesį
 • rimas

  Nuoroda

  nieks nieko nevalo tik plauna pinigus

  Prieš mėnesį
 • Gediminas

  Nuoroda

  Aukštuomenė ten negyvena ? Reiškia viskas gerai????

  Prieš mėnesį
 • Gediminui

  atsakymas į: Gediminas Nuoroda

  Kas yra aukštuomenė? Tai vagiantys žmonės?

  Prieš mėnesį
 • Simanas

  Nuoroda

  Kelininkai laikosi visu karantino reikalavimu.

  Prieš mėnesį
 • Uzupietis

  Nuoroda

  Apie keliu NEVALYMA musu miesto ir rajono teritorijoje mes jau pradejom viska filmuoti ir manom kad tuoj isvysite dokumentini filma internete kaip musu miesto CARAI rupinasi musu saugumu. Sitokios netvarkos dar nebuvo.Mes manome kad laikas atejo jeims primint kad jie NE DIEVAI O ISRINKTI MUSU MUMS TARNAUTI !

  Prieš mėnesį
 • Užupiečiui

  atsakymas į: Uzupietis Nuoroda

  Ir tai labai teisinga, ir šaunu.

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  Scam scam every where but don! T worry, every one is not a cheater, very reliable and profitable site. Thousands peoples are making good earning from it. For further detail visit the link no instant money required free signup and information …… bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • Antanas

  Nuoroda

  , ,nera jau bloga keliu bukle , reikia vaziuot atsargiai , islipus is automobilio ivertint kelio bukle , priimt sprendima kaip toliau test kelione , o gal ir visai jos atsisakyti jeigu kelio bukle netenkina.

  Prieš mėnesį
 • Būklė

  atsakymas į: Antanas Nuoroda

  išlipi iš automobilio - bandai atsikelti nuo ledo. Būklė - gera, keliai tenkina?

  Prieš mėnesį
 • Anykstene

  Nuoroda

  Šaligatviais eiti neįmanoma,vienas ledas.
  Dar taip niekada nebuvo

  Prieš mėnesį
 • Brone

  atsakymas į: Anykstene Nuoroda

  as tai velkuos storais rubais visa tai kad ir virsi tai minkstai tik galva tai saugat raike be jas tai negipsuoja jeigu pramusi keurai.

  Prieš mėnesį
 • Kalita

  atsakymas į: Anykstene Nuoroda

  Reikia čiuožti su slidėmis arba snieglentėmis. Kaip tai daryti galite pasikonsultuoti Turizmo ir verslo informacijos centre arba Kalitos pramogų centre, paskambinę telefonu arba socialinių tinklų pagalba fb

  Prieš mėnesį
 • R

  atsakymas į: Kalita Nuoroda

  Beinorytė jau iščiuožė :D

  Prieš mėnesį
 • Anupras

  Nuoroda

  ir vėl aimanos dėl kelių...
  Visų pirma, Lietuva yra šiaurėje ir čia kartais būna žiemos su sniegu ir ledu. Tai reikia įvertinti renkantis gyvenamą vietą bei vietas, kur reiks daugiausia važiuoti.
  Antra, reikia negailėti geroms padangoms.
  Ir trečia, teises reikia ne tiesiog gauti, o nepatingėt pasitreniruoti. Ypač važiavimo žiemos sąlygomis. Tuo labiau, kad Panevėžy yra tam skirtas autodromas.

  Aš jokių priekaištų kelininkams neturiu ir siūlau į tokius virkavimus nekreipt dėmesio.

  Prieš mėnesį
 • uahahaha

  atsakymas į: Anupras Nuoroda

  Gerai tėškei - norint važiuoti Anykščių keliais - reikia specialiai treniruotis lenktynių trasose. Tiksliai pataikei.

  Prieš mėnesį
 • Anupras

  atsakymas į: uahahaha Nuoroda

  o kame problemos? Norint gerai vairuoti, treniruotis reikia visada.

  O tai visokios tokios snauguės ir snaigučiai visko nori lengvai ir be pastangų.

  Suomijoje tegul pasivažinėja, ten išvis minimaliai tuos kelius tevalo.

  Prieš mėnesį
 • Ramybės gyventoja

  Nuoroda

  Jei patys nešluotume ir nekastume sniego prie laiptinių ir aplink šaligatvių, tai iš valytojos gautume tik žvyro....

  Prieš mėnesį
 • Anele

  Nuoroda

  siaubas , vos pradarai laiptines duris tai ir pasiruosk griuvimui ir koju bei ranku suluzimui.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Gerb.valdininkai gal jau pats laikas išlipti iš mokėtojų pinigai nupirktų limuzinų ir pėsčiomis prasieiti Anykščių gatvėmis.
  Taip nevalomų mūsų nuostabaus miestelio gatvių ir šaligatvių(ypatingai) dar neteko matyti nei vieną žiemą.
  Atsitokėkit ir darykit tvarką, žiema dar ilga.

  Prieš mėnesį
 • Ram

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Pritariu Jums, norėjau tą patį rašyti. Visoj Ramybėj šiandien tik viena moterėlė barsto šaligatvius. Anksčiau kiekvienoj gatvėj po kelias dirbdavo, sniegą su kapoklėm nuo šaligatvių kapodavo.

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas

  atsakymas į: Ram Nuoroda

  Turite suprasti, kad dabar šalis nebėra sovietinės santvarkos valdoma, kai buvo taikomas priverstinis darbas. Laisvoje šalyje darbą žmonės renkasi laisva valia, o nekvalifikuotą darbą keičia mechanizmai. Taigi dėl šių priežasčių savaime mažiau matote sniego gasėjų su kastuvais ar ledo kapitojų su kirtikliais. Prisiminkite, kad dabar niekas per prievolę žmonių nebevaro iš įstaigų atidirbti viešųjų darbų- valyti teritorijų nuo sniego, grėbti lapų ar rikti pavasarį šiukšlių iš po sniego. Tai gali žmonės daryti tik savanoriškai, laisvu apsisprendimu prisidėdami prie savo gerbuvio ir aplinkos sutvarkymo.

  Prieš mėnesį
 • Ram

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Jei prieš 2 metus buvo sovietmetis, tai aš balerina.

  Prieš mėnesį
 • Bobūnė

  atsakymas į: Ram Nuoroda

  Taigi dar teip nesenai pilnas laikraštys prirašytas buvo apie tai kad kažkoks kamunistas iš savietinės makyklas vadavauja rajonui kaip gelažinis savietų sąjungas vadas. Koks ten jo vardas buvo nebeatamenu, bet žinau kad labai mėgo lietuvius įdarbinti amžino įšalo žemėje dėl užgrūdinimo ir tarybinio piliečio gyvenimo supratimo.
  Visus gi agitava rinktis daktaru rajono vadu, bet tas nuveje patareju naujam vadui, a paskui kažkur prapuola, kalba žmonės, kad pasistatė karčio klinikų ir ti dabar iš koronos židinį kūrena, sako laukia kol rajoną taryba algų padidins prieš išeinant atostogų arba kažkokiant kankursan del naują direktariaus pareigų.
  A apei kų mes kalbėjam su tavim? Parašyk, a tai vienatvęs burbulad spaudžia, per žines liepe niekur neit nei paliklinikon nei bažnyčion. Gal dėl to ir sniego niekas nenukasa. Sako ir vaikam makyklon neraike eit. Namie gali prie pečiaus mokytis .

  Prieš mėnesį
 • ...

  atsakymas į: Bobūnė Nuoroda

  Kokio beraščio ar beraštės komentaras? Pirmiausia išmokite rašyt, o tada konentuokite.

  Prieš mėnesį
 • Ram

  atsakymas į: Bobūnė Nuoroda

  Tingiu skaityt, ką čia prirašei. Aik laukan pasivakščiot, pystelsi gerai ant ledinio šaligatvio, smegenis pravėdinsi.

  Prieš mėnesį
 • Info

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  savivaldybė turi dabar rūpesčių ir be sniego nukasimo nuo šaligatvių. Prioritetas koronos židinių suvaldymas ir skiepų eilių sudarymas.
  Greitai sniegas savaime ištirps.

  Prieš mėnesį
 • Info-ui

  atsakymas į: Info Nuoroda

  Nereikia tada mėtyti biudžeto pinigus ir skelbti konkursą, kas tvarkys miestą, juk sniegas ištirps, kitą bjaurastį varnos sules.
  "Prioritetas koronos židinių suvaldymas ir skiepų eilių sudarymas"- citata. SPA suskiepyta, kam dabar eilė?

  Prieš mėnesį
 • o gal

  Nuoroda

  padangas normales uzsidekit, o nevazinekit su demisezoninem, kelias aisku nera svarus, neslydus, bet tikrai yra normaliai pravaziuojamas

  Prieš mėnesį
 • Ramybietis

  Nuoroda

  Šaligatviai Ramybėje nebarstyti, baisūs, pavojingi, apaugę didžiausiais ledo gumulais!

  Prieš mėnesį
 • Ramybeje dalis gyventoju patys nusikasa sniegą nuo šaligatvių....

  Prieš mėnesį
 • kolonija

  Nuoroda

  bus dar blogiau,nieko tokio

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  Ne tik keliai baisūs, bet ir šaligatviai čiuožyklos ir nevalyti. Pėsčiuoju tiltas ir pakalnė nevalyti turbūt dar šiemet, juk valdžia pėsti nevaikšto, o dėl šunaujos nebūtina stengtis.

  Prieš mėnesį
 • Infoanyksciai

  Nuoroda

  siūlome persėsti į visuomeninį transportą, kuriuo saugiau ir ekologiškiau pasieksite rajono centrą. Rajono savivaldybė dėl vietinio susiekimo ir gyventojų pervežimo turi sudariusi sutartį su transporto paslaugų įmone, kuri vykdo reguliarųjį maršrutinį keleivių pervežimą.
  Nusiskundimų iš transporto bendrovės dėl susiekimo kelių savivaldybės administracija neturėjo. Būkite saugūs ir keliaukite draugišku aplinkai transportu, mažiau sudarydami rūpesčių dėl parkavimo mieste ir rūpesčių kelyje kitiems eismo dalyviams ir sau.

  Prieš mėnesį
 • Jurate

  Nuoroda

  nespeja taip anksti keliu direkcija pabarstyt druska visu kaimo keliuku..

  Prieš mėnesį
 • Jūratei

  atsakymas į: Jurate Nuoroda

  Tada tegu barsto Vegeta.

  Prieš mėnesį
 • Ane?

  atsakymas į: Jurate Nuoroda

  Kad ir po 8 val kelias į Anykščius buvo tragiškas ir pavojingas. Jis elementariai buvo nevalytas ar bent jau taip valytas, kad suprasti, jog valytas neišeina. Įvažiuoji į mietą - idealu. O dar verkia, kad mieste blogai prižiūri. LOL.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  Nuoroda

  Normalūs žiemos keliai.

  Prieš mėnesį