Pirmiesiems Anykščių rajono ligoninės medikams suleista antroji vakcinos nuo Covid-19 dozė. Vakcinuoti asmenys, kurie pirmą kartą skiepyti dar prieš Naujuosius metus. Tiesa, antrieji skiepai suleisti tik 5 iš 10 pirmą kartą gruodžio pabaigoje skiepytiems medikams. Kiti 5 paskiepytieji po pirmojo skiepo susirgo Covid-19.

 Anykščių rajono ligoninės laikinasis direktorius Dalis Vaiginas "Anykštai" sakė, jog likusios 5 vakcinos bus suleistos tiems medikams, kurie iki šiol nėra gavę pirmojo skiepo.

D.Vaiginas "Anykštai" kalbėjo, jog persigus Covid-19, nebūtinai susiformuoja imunitetas šiai ligai. Pasak gydytojo, kuo lengvesne forma persergama Covid-19, tuo didesnė tikimybė, jog imunitetas nesusiformavo.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • HOPE

  Nuoroda

  Scam scam every where but don! T worry, every one is not a cheater, very reliable and profitable site. Thousands peoples are making good earning from it. For further detail visit the link no instant money required free signup and information …… bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • Į tiesą

  Nuoroda

  Dalis Vaiginas "Anykštai" sakė, jog likusios 5 vakcinos bus suleistos tiems medikams, kurie iki šiol nėra gavę pirmojo skiepo.
  Tikslus atsakymas į tai, kad savivaldybės gydytoja duodama interviu televizijai paaiškino, kad visi medikai paskiepyti todėl ir buvo skiepijami SPA dirbantieji.
  Kada baigsim melą?

  Prieš mėnesį
 • Tai tiesa

  atsakymas į: Į tiesą Nuoroda

  Ir Vaiginas nemelavo, buvo žmonių po izoliacijos, buvo su nedarbingumo pažymėjimais dėl ligų, nesusijusių su korona. Pats sau jis tų dozių nesusileido. Tą aš žinau.

  Prieš mėnesį
 • nu

  Nuoroda

  kiek vakcina nudes tautos ???

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Dabar niekas neatsakys, tik po daugelio metų pasaiškės. Bet ir tai gali nepaaiškėti. Na, susirgo žmogus išsėtine ateroskleroze, tai kas ten aiškinsis kodėl susirgo, serga žmonės ir tiek, niekas netirs, kad skiepijimas šią ligą sukėlė.

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Iš kur atsirado ligoninėje neskiepytu, juk sakė, kad visi gavo skiepus.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Jie turi svarbesnių darbų, kaip mašinas įvažiuojančias skaičiuoti ir po eurą rinkti, kaip nustatyti kur statyti mašinas prie daugiabučio, o kas miesto pakraštyje. Anykščiuose visi paskiepyti, kokie dar sąrašai reikaligi.

  Prieš mėnesį
 • Senjorė

  Nuoroda

  Tikra teisybė. Niekas nieko nepaaiškina. Kaip man iš Mikierių reiks atvažiuoti to skiepo, kur ir kada. Kai kas sako kad šeimos daktaras paskambins pats, ale kaip mano telefoną sužinos, jeigu aš gal 30 metų poliklinikoj nebuvau ir jokio mano telefono numerio tynai nėr. Naujo seniuno irgi nepažystu.

  Prieš mėnesį
 • Ramybės jums

  atsakymas į: Senjorė Nuoroda

  Seniūnijos seniai jau renka telefono numerius ir duoda medikams.

  Prieš mėnesį
 • Klausimėlis

  Nuoroda

  Ar neatsibodo rašinėti tą patį per tą patį-kiek medikų paskiepyta, kaip gerai rajone vakcinavimas vyksta, kaip sėkmingai kovojama su pandemija. Gal vieną kartą imkim ir paskelbkim visuomenei laikraščiuose, internete, taip kaip skelbiama kituose rajonuose: KAIP BUS SUDAROMOS SENJORŲ EILĖS VAKCINAVIMUI, KAIP IR KAS PRANEŠ, KUR VYKS VAKCINAVIMAS, KUR REIKIA KREIPTIS PATIEMS ART LAUKTI KOKIŲ NORS PRANEŠIMŲ?Matyt, tuo klausimu rajone nieko nedaroma užtai ir tylima.

  Prieš mėnesį